Jump to content

Moto Zajednica

konacna pomoc nasao sam nesto sto VOLIM - NAKED !

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Ovako bio sam malo napaljem malo grub malo cudan :) Sad kao vise nisam al ajd. NO nebitno za ovu pricu.

Prodao sam Varadera 125 za fine parice cak i zaradio koji evro na prodaji te sam evo presrecan da se pohvalim. Kako sam reko da prodajem cisto onako usput u kaficu ( bez ikakvih oglasa ) zvali su 10-tak ljudi vec sutradan. Iskreno tek sam tad shvatio da imam nesto ekstra cim toliko traze pa sam i cenu shodno tome i postavio :) dakle ode on za 2500 fala bogu.

 

Da netupim vise uglavnom polozio sam za A u medjuvremenu kupio kacigu jashu i tako to... te mi motor treba.

 

Posle 2-3 neobicne situacije sa Varaderom video sam da meni uopste i netreba mnogo brz motor ( jednom zamalo da poginem zbog budale koja je uletela iz ulice bez prvenstva prolaza prosto nevidevsi me neznam kako sam zakocio i sklonio se a da ne padnem :)

 

Usto moj prvi komsija kupio Horneta te sam se po prvi put i zaljubio u tu klasu motora ! Mocni jaki divlji od samog pogleda na njih imas neko strahopostovanje...

 

E naravno ocu da kupim motor iz klase koju volim ( a ne vise zbog sminke i ostalog, nasao sam curu koju bas briga za motore zaljubio se tako da mi one trogramke vise netrebaju ) a to su ova tri :

 

Comet 250 ( ili 650 ) za 650 nemam para nisam nasao ni jednog za 2000-2200 eura

Nasao sam par prelepih Suza GS 500 za veoma pristojne pare !!! 1600-2000 evra

HOrnet mi je prelep ( a na ovog novog prosto svr**am ) ali i cena pa mi nikako neodgovara :(

Kawasaki ER 5 - taman se uklapa one sto sam nalazio su 2000-2200 evra

 

NAdam se da cete mi pomoci u izboru, o cometu ma i ostalima citao sam dosta sto ovde sto na nekom hrvatskom sajtu sa uporednim testovima i nekim njihovim forumima sto na USA sajtovima koji bas sam se zacudio da ga bas hvale kao dobar izbor i promenio misljenje o Cometu i celoj Koreanskoj industriji NE KINESKOJ !

 

Hvala unapred svima koji mi zele pomoci u izboru ! OVog puta nadam se momkonacnom i trajnom izboru NAKEDA kao klase koja mi se zaista mnogo zasvidjala. A dal ce drugom da se svidja bas me briga !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvo, hvala sto si me obavestio da prodajes motor :x :x :x !!!!!

Salim se 8)8)8) ma uzmi bre Horneta, motorchina i po!!!!!!

 

Ili MV AGUSTA BRUTALE-opet sala :lol::lol::lol: !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Ja sam za Horneta. Tek skoro sam ja pazario mog. I u celoj prici ima samo jedan problem. Ne moze covek da se odvoji od njega ni pod tackom razno. Udje pod kozu i pravo da ti kazem ja ni ne vidim neki motor koji bi mi se trenutno svidjao vise od njega. Nekako meni se cini da sam nasao motor za sva vremena pa ga i tebi toplo preporucujem makar se malo i uzajmio. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A Suzuki GSX750E?

 

http://www.bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6675

 

cena 1650 eura posto sam prodao kola pa kupujem nov motor.

 

Ako te interesuje da ga pogledas, budi pred skupstinom grada Beograda 29. maja u 18:00

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Hornet je tri klase iznad svega navedenog ali ti je skup! Preporucujem Suzuki GS 500, Suzuki Bandit 600 ili Kawu ER-5. Relativno pitomi motori od 50-ak KS, kazu da su i dobri za pocetnike a i daju onaj zvuk koji si trazio. Uzgred mnogo su udobniji od R-ova. Za tvoj novac mislim da moze da se nadje relativno pristojna masina, ali moraces malo da trazis... Budi poucen iskustvom sa Varaderom i ne zaleci se na prvu loptu... a koji god da uzmes od prethodna tri neces pogresiti.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja