Jump to content

Moto Zajednica

Honda NSR 125R sa polini kitom TUNING

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

E ovako prosle godine sam kupio hondu nsr i vozio sam je cijelu sezonu i tra la la la. Ove godine sam uradio race kit POLINI (180ccm zapremina motora) znaci motor vuce kao lud al ide 160km/h i sad nemam pojma sta je daj je do prenosa ili karburatora ili ko zna do cega.

 

Ako mi neko moze bio bi bu zahvalan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ako ti na 160 ulazi u crveno, onda je do prenosa, ako ne, onda je to-to, treba ti vise snage za vecu brzinu... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

180 ccm, sa nekim laganim vozacem, ako ne pipne dve glave onda nesto nije u redu.Nekad sam imao Yamahu TZM 150 , nepunih 40 konja kucala lako preko 180

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Beograd

sa tim kitom mora da ide bar 180, ili je zadnji zupcanik ili ti je karburator mali. Fabricki ide dellorto 28, mada bi trebao da si uz polini kit dobio i karburator....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd

e, ja imam isto kit, hteo sam da te pitam da li ti se motor pregrejava?Meni redovno temeratura ide u crveno, a za grad ne smem ni da pomislim...Da li je kod tebe isti slucaj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Sto se tice kita,nemoj da pomislis da ga turiras dok je hladan,ili da ga vozis odmah.. dok se ne zagreje - NISTA.

 

Trebao bi da ide oko 200 s tim kitom,mozda i vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Pa ljudi to nije zdravo za motor, da temperatura ide u crveno..... :shock: :shock: :shock:

Pa meni na defileu dodje samo do pola bele crte.

Kit od 180 nikako, 154 :? mozda bi ga stavio, ali 180 nikad, sto zbog odnosa brzine i kocenja, sto zbog tog nenormalnog pregrevanja. :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: srbobran

znam da za aprilicu rs 125 ima polini kit od samo 154 ccm a da je za cagivu mito 125 kit od 177ccm da li je to isti kit kao i za mita? drugaru je neki lik koji je naj jaci lik u srbiji za sredjivanje 2t motora radi covek profi za trke i to sredio cagivu cericu (ista masina kao i mito samo stariji model ) sredio za 300e znaci extra motor jebe kevu... doneo mu covek iz italije klip i karike ostalo mu sve covek sam preradio.. nzaci motor je bruka....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo
znam da za aprilicu rs 125 ima polini kit od samo 154 ccm a da je za cagivu mito 125 kit od 177ccm da li je to isti kit kao i za mita? drugaru je neki lik koji je naj jaci lik u srbiji za sredjivanje 2t motora radi covek profi za trke i to sredio cagivu cericu (ista masina kao i mito samo stariji model ) sredio za 300e znaci extra motor jebe kevu... doneo mu covek iz italije klip i karike ostalo mu sve covek sam preradio.. nzaci motor je bruka....

 

 

Mislis cagivu freccia-u? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
e' date=' ja imam isto kit, hteo sam da te pitam da li ti se motor pregrejava?Meni redovno temeratura ide u crveno, a za grad ne smem ni da pomislim...Da li je kod tebe isti slucaj?[/quote']

Moguce da mu je malo benzina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

po meni promenom kita se samo malo povecava kranja brzina jer radi na vrlo malo vecim obrtajima od fabrickog...dobija se samo snaga kojom se nabije ta krajnja brzina brze....i moralo bi oko prenosa da se sredi da se dobije krajnja brzina......a razlog sto sam poceo da zalazim ovde je taj sto hocu da kupim nsr hondicu...pa me zanima za koje pare od prilike moze da se nadje neka u pristojnom stanju? mozete i u PP da mi posaljete da ne bi prenatrpali temu..hvala unapred! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja