Jump to content

Moto Zajednica

DID nema uvoznika za Srbiju

Recommended Posts

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

inaèe set did lanaca i lanèanika æeš u srbiji teško naæi, lanac jeste did ali lanèanici teško, sve su sunstar i još neke marke. znaèi komplet did jako teško.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Lancanici nisu nikad DID jer DID nepravi lancanike. Lancanike moze da pravi svaka masinska radnja i to nije problem. Ja sam dosad kupovao AFAM lancanike od celika i uvek sam bio prezadovoljan. treba izbegavati lancanike od Aluminijuma jer su to trkacki lancanici koji netraju dugo. Postoje i hibridni lancanici sa osnovom od Al i zupcima od celika, ja ih nisam dosada koristio ali kazu ljudi da su OK.

 

Da sumiram: DID nepravi lancanike vec samo lance.

 

za one koji neznaju Lancanik se na engleskom zove "Sprocket"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ja ih video zapakovane u najlon zato sam napisao, bilo je par komada i za malo koji motor je imao koplet sa tim "did" lanèanicima.

 

ko zna o èemu se radi.

 

ja sam uzeo did lanac, sunstar prednji i jt zadnji lanèanik, videæemo kako æe se pokazati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Razne prodavnice i ovde u USA pakuju lancanike sa lancima i onda ih prodaju u paketu po ceni malo skupljoj od samog lanca. Lancanici su u nabavnoj ceni jako jeftini. Sa ekonomske strane to se radi kada zelis da se otarasis lagera lancanika pa ih dajes uz lanac da bi privukao kupca jer dobija vise za manje pare. Cisti marketing na delu. Fenomenalno.

Koliko ja znam niko od proizvodjaca lanaca nepravi lancanike zbog izuzetno velike konkurencije jer je njih dosta lako praviti a zarada je minimalna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja