Jump to content

Moto Zajednica

Kako izgledam sa Transalpom? :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1331 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Eto, da nije bilo djira u Zagreb, tko zna jel bi uopšte razmišljao o

Transalpu. Lijepo motor izgleda, vrlo oèuvano. Sretno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Hvala svima za cestitke!

 

Evo skoro sam se vratio iz kratke voznje, i posle ovih par stotina kilometara mogu da zakljucim da se nisam pokajao zbog izbora modela ni zbog para koja sam dao za njega. Cak sam i suvozaca imao na nekih stotinak km, koga skoro nisam ni osetio.

Ostaje mi samo da jos cesce pisem u deo foruma "putovanja i izleti", ali svi koji me znaju, znaju da ce tako i biti...

 

@lalajko

 

Hvala sto si mi skrenuo paznju na to, ja sam u tolikoj euforiji, da nisam ni primetio! Gde cu sad to da nadjem? :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Svaka cast Joseph! Taj Transalp sa jednim pravim avanturistom poput tebe zaista ima da ispuni sve namene koje je zamilso dizajner!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Hvala sto si mi skrenuo paznju na to' date=' ja sam u tolikoj euforiji, da nisam ni primetio! Gde cu sad to da nadjem? :([/quote']

Doðeš do mene, odemo do mog drugara koji ima transalpa, napravimo od njegovog dela kalup od gipsa, izlijemo deo od poliestera, najeftinija varijanta, a služiæe. Inaèe na plastikama ti fali nalepnica 600v, plavo crvena, i to se da odraditi... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Hvala sto si mi skrenuo paznju na to' date=' ja sam u tolikoj euforiji, da nisam ni primetio! Gde cu sad to da nadjem? :([/quote']

Doðeš do mene, odemo do mog drugara koji ima transalpa, napravimo od njegovog dela kalup od gipsa, izlijemo deo od poliestera, najeftinija varijanta, a služiæe. Inaèe na plastikama ti fali nalepnica 600v, plavo crvena, i to se da odraditi... :wink:

 

Nalepnice nisu problem, to cu srediti.

A svaka cast za poliester ideju , i za to cemo se dogovoriti pored ostalih stvari posle Eurobiker-a!

 

Nego imam jos jedan problem, stavicu u "garazu" mozda znas nekog da mi pomogne... :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja