Jump to content

Moto Zajednica

Beograd - H.Novi - Beograd...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Razmisljao sam da li da otvorim novu temu ili da sve postavim u vec postojecu (Jel bi mozda neko isao za Herceg Novi motorom sad u petak?)

i odluka je pala da ipak bude sveza tema :) Elem, Skaki i ja smo odlucili malo da se provozamo i da obidjemo kolege masince koji su se provodili u

Herceg Novom, i jos poneki razlog je tu postojao, sasvim dovoljan da krenemo za pomenuto mesto , putem preko Bosne.

Da ne duzim mnogo, evo poneka slicica ;)

 

Dan kada smo krenuli je bio kakav se samo pozeleti moze!

 

Bilo je mnogo lepsih prizora za videti, ali jednostavno nam parking nije dozvolio da ih ovekovecimo...

 

 

MEexpozira.jpg

 

Meexcuprija.jpg

 

BMPetrolVishegrad.jpg

 

MeexTrebinje2.jpg

 

MeexTrebinje.jpg

Skakipozira.jpg

 

Skakimore.jpg

 

More2.jpg

Ova poslednja je samo dokaz da nas je u povratku 300km pratila kisa, ali srecom, bili smo kolko-tolko spremni i na tu opciju..;)

 

MeexiSkakiukombinezonima.jpg

 

Nismo se preterano slikali u putu ka HN-u, misleci da to ostavimo za povratak, a onda je na scenu stupio gospodin Marfi sa svojim dobro poznatim

zakonom i uskratio nas za uspomene u obliku vece kolicine fotografija...sta da se radi, bice prilike za popravni..;)

Sve u svemu, lepo putovanje, lep provod dole (3 noci) i vishe nego grozno vreme u povratku,ali nam to definitivno nece pokvariti opsti utisak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Odlicne slike, za svaku pohvalu, steta sto vas je vreme u povratku zezalo, ali bitno je da vas je tamo sluzilo lepo vreme i da ste se kupali i izgoreli na suncu :mrgreen: .

Kolika je kilometraza preko Bosne( i ukupna)ako nije tajna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Meex, koje je godiste Skakijeva Yamaha? gledajuci njegov motor naspram tvog Fazera i opremu moram priznat da covjek ima avanturistickog duha i svaka cast na tome :)

bitno je da je sve proslo ok i da su te djevojke zadovoljne sto ste dosli malo da ih posjetite, pa kisa nije pokvarila provod :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Te stare masine ce poderati mnoge novije!

To nekad su bile extra vazdusare,znam jer imao sam jednu od njih!

Moci svaka cast a kisa koja vas je pratila samo daje na znacaju i vaznosti ovog vaseg puta!

Jednom cete unucima priacti........"i tako nas je pratila kisa 300km...."! :D:D:D:D

Cestitke.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Sta, samo do H.Novog i nazad?!?!

 

 

HAHAHA, salim se, odlicno, lepo... Steta sto je ta kisa padala, ali dobar duh tesko da kisa moze da pokvari ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Uh, jako mi se ide kuci :cry: Jos mjesec dana :bouncefire:

 

Fenomenalna avanturica :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Meex' date=' koje je godiste Skakijeva Yamaha? gledajuci njegov motor naspram tvog Fazera i opremu moram priznat da covjek ima avanturistickog duha i svaka cast na tome :)

bitno je da je sve proslo ok i da su te djevojke zadovoljne sto ste dosli malo da ih posjetite, pa kisa nije pokvarila provod :kul:[/quote']

 

Njegov moped jos 2 godine u postaje antikvitet!! :D

'79 godiste, ali Skaki je odrzava kao da mu je devojka, zato i ne sme da kiksne na putu..:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Ne javi se' date=' oèekivao sam u srijedu tvoj poziv...

 

Nema veze, vidim bila je avantura[/quote']

 

Ne znam sta da ti kazem, video sam samo Gashin telefon na prethodnom topiku, koji sam i okrenuo jednom prilikom, ali niko se nije javljao, pa nisam hteo da uznemiravam posle ponovo..;)..Sledeci put ispravljamo gresku bio ti ovde ili ja dole..:) pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

 

Ne' date='ne,grijesis,moja zgrada je jos lijevo! :D

 

Hvala za ovu sliku! :)[/quote']

 

A prvo sam i pokazao levo, ali me Skaki ispravio i rekao da pokazem desno da bi se videla ruka.:P A znao sam da ne treba da ga slusam..:D..

 

Trebinje je fantasticno kada mu se prilazi, ne zna se da li je lepse nocu ili danju..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Meni je ljepse kad prilazis nocu,pogotovo Crkvina(brdasce gdje je Hercegovacka Gracanica) jer nema odmah ispod nje kuca sa ove strane koju vidis kad prilazis,pa ispada kao da lebdi nad gradom.

 

Eto sad znas put,na ljeto naleti! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo kolege steta sto nismo isli zajedno ali bice prilike.

 

Ja sam se vratio pre par sati sa slicne ture samo BG-Budva-BG

 

Izvinjavam se Vukanu i Gashi sto ih nisam zvao uspeo sam da izgubim tu karticu na kojoj sam sacuvao telefone a ionako sam tamo bio u fazonu "spavam danju a ludujem nocu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Bravo kolege steta sto nismo isli zajedno ali bice prilike.

 

Ja sam se vratio pre par sati sa slicne ture samo BG-Budva-BG

 

Izvinjavam se Vukanu i Gashi sto ih nisam zvao uspeo sam da izgubim tu karticu na kojoj sam sacuvao telefone a ionako sam tamo bio u fazonu "spavam danju a ludujem nocu"

 

Cestitke, i samo da znas da ocekujem slike, ili ovde ili u novom postu..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Malo sam slikao i to uglavnom ono sto vec ranije nisam a to su Visegrad i kanjon Pive. Drago mi je da sam ponovo prosao ovaj deo od Visegrada do Srbinja koji je jako lep a zbog ruznog vremena mi je ostao u losem secanju od prosle godine

 

Brana najvece visine ili tako nesto ne znam sta mi rekose ali je pogled sa nje odlican,kanjon Pive,jos malo kanjona jako lepo i to sleduje kao nagrada za prolazak...

SRNDA_menadzerijada06026hg0.th.jpg 22W9c_menadzerijada06024ra9.th.jpg RaKB8_menadzerijada06022ck3.th.jpg

 

...ovako zanimljivog puta,pogled sa mosta i na most

P8vAf_menadzerijada06021kh3.th.jpg 2yq33_menadzerijada06014rm3.th.jpg hAXya_menadzerijada06012gf9.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Sjano momci! UHHH kako volim taj put! A i tebalo bi da ga o5 prodjem za 20-ak dana!

 

 

PS Ima li neko predstavu (od nase juzne brace) u kakvom je stanju put Srbinje (ex Foca) - Pluzine??? Prosle godine sam prosao tuda i bio je katastrofalan, a ja bih o5 tuda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Nazalost kao sto se vidi na slici nisu jos asfaltirali ima par delova gde ga uopste nema a i gde ga ima je jako uzan i pun rupa. To sve vazi za deo puta od Srbinja do granice sa CG. Posle granice put je ok do Pluzina(i dalje naravno). Tako da Ernesto ne verujem da se nesto promenilo(na bolje) od prosle godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Nazalost kao sto se vidi na slici nisu jos asfaltirali ima par delova gde ga uopste nema a i gde ga ima je jako uzan i pun rupa. To sve vazi za deo puta od Srbinja do granice sa CG. Posle granice put je ok do Pluzina(i dalje naravno). Tako da Ernesto ne verujem da se nesto promenilo(na bolje) od prosle godine...

 

Uh toga sam se i plasio... Prosle godine puta nije ni bilo (neki tucanik) sve do granice sa CG. Noc, vec je zahladnilo, ja umoran, najjace je bilo mimoilazenje sa kamionom na tom putu - dobro da svi nismo zavrsili u provaliji.... Trebalo je slikati moj izraz lica kada mi je carinik rekao da imam 48 tunela do Pluzina. :lol:

 

Hvala Peco u svakom slucaju, imaju jos mesec dana do mog kretanja pa mozda nesto i urade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja