Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Olympus UZ565

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Dakle prodajem polu profi aparat Olympus UZ565 10megapixela, 20x opticki zum koji prave do 00 slike :takoje: Nazalost nije za mene i treba mi nesto manje, jer kad god sam isao da vozim bord plasio sam se da ga ne polomim i nisam ga iznosio iz sobe :( i uvek sam se tripovao da ga ne sje..m... Neko to voli, ja sam mislio da je za mene al' sam se prevario :(

Ja sam ga kupio pocetkom 2009 i imam i racun, skoro je izasao iz garancije... Aparat je neogreban :) Pazio sam ga i mazio neverovatno i nisam ga mnogo ni koristio :( Kupac dobija i torbicu koju sam posebno kupio :hej:

 

Cena je 330e

 

0642982371

Evo slike aparata i link gde mozete pogledati sve sto vas interesuje: http://www.google.com/products/catalog?hl=en&client=firefox-a&hs=W35&rls=org.mozilla:en-US:official&q=Olympus+uz+565&um=1&ie=UTF-8&cid=1311166898605617944&ei=8Kn-TMqcO4Kz8QPF1vGMCw&sa=X&oi=product_catalog_result&ct=result&resnum=3&ved=0CCcQ8wIwAg#

post-6421-054128700 1291757759_thumb.jpg

post-6421-008911500 1291757764_thumb.jpg

post-6421-020044500 1291757767_thumb.jpg

post-6421-011827700 1291757778_thumb.jpg

post-6421-090341600 1291757780_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

reci mi kake je kvalitete video koji snima ?

 

THX

Kake? :) Pa kvalitete je :lol: Snimak je solidan, meni je dobar ali ne znam sta tebe zadovoljava? Odlican je fotoaparat i pravi do 00 slike to znam sigurno ;) Ako ti treba odlican snimak, gledaj neku kameru :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

kakve... sorry.. tipfeler.. ;)

 

sad imam SP510UZ i snimak je odličan ... gledao sam snimke nekih boljih aparata, ali nisam bio zadovoljan... Ti bolji aparati imaju dosta bolje fotografije od mog, ali im je video snimak dosta lošiji ... a ja gledam uzeti nešto da mi i slike budu bolje, ali da video ostane bar iste kvalitete, ako ne može bolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

a zbog cega je cena 330 evra kad nov u radnji kosta 270 ?

Izvinjavam se na mojoj nespretnosti :care: Zeznuo sam se a nisam ni pregledao oglase ni cene :(

Koja mu je realna cena? Ali kazite realnu cenu da bi znao sta da radim :) Jako malo je koriscen, to se i vidi po njemu, nema jednu ogrebotinicu, ocuvan je jako, iz futrole je izlazio jako retko :) Moze dogovor ili neka zamena za noviji digitalni(kompaktni) foto aparat :) koji je u odlicnom stanju... Realno meni treba neki mali Canon cyber shot a da su mu slike dobre... Da izvadim na brzinu skljocnem i vratim ga u dzep :) E ako neko ima tako nesto nek se javi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Moraces drasticno da smanjis cenu.Danas u radnji za dve glave ima da se pazari aparat slicnih karakteristika koji + nudi i hd video zapis.Jedan od takvih je i fuji 2500hd.

Meni je licno veca prednost maximalni otvor blende tvog aparata od 2.8 u odnosu na video zapis,ne znam koji mu je najmanji otvor?Ako je 11 onda tvoj objektiv ima blende koje su rezervisane za kompaktne aparate viseg cenovnog ranga i mozes se nadati da ce nekoga privuci da ga kupi za jeftine pare.

Prava steta preci sa tog aparata na jeftini kompakt,pogotovo na planini.Gubis ono sto ti najvise treba,sirok ugao snimanja i veci raspon blende.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Pa realno, ako cu morati da spustam drasticno cenu vala koristicu ga i na planini i na pesku :) Jbg, greota i necu da ga dajem dzabe. Pre cu ga pokloniti nekom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2835 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

To je pravo resenje jel za njega mozes dobiti jako malo para za koje neces moci kupiti neki nize klase kakav mislis da ti treba .Samo u glavi prelomis da si ti kupio njega a ne on tebe i nosis ga ko bilo koju stvar u svakodnevnoj upotrebi.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Gde Rasirim Sator
  • Motocikl: DL 650

Djole upravu su ljudi moras da spustis podosta cenu da bih ga prodao tako da onda ona tvoja ideja o poklanjanju i nije tako losa ako stanem prvi u red...:nanana::nanana::nanana::nanana:

 

Ma tebra salu na stranu aparat jeste dzomba ali je do 00 ispd 230 evropeja ne spustaj vrlo dobro znam koliko si pazljiv prema stvarima i kako odrzavas stvarcice koje volis tago da ne spustaj cenu .:takoje::takoje::takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja