Jump to content

Moto Zajednica

Toscana

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ja idem u petak u Ljubljanu i u subotu krecemo,Mateja,Tanja,Bojan i ja.

To sam ja planirao,jos se nisam nista dogovarao sa njima,vajlda ce poslusati najstarijeg :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

K1200S, MileGhost i ja krecemo vec u sredu 20.04. uvece, autovozom iz Dizeldorfa do Insbrucka gde stizemo u cetvrtak 21.04 oko 09:00 h. Mile ide dalje prema Zagrebu a Milan (K1200S) i ja palimo preko Brennera i Jaufenpassa do Garda jezera gde nocimo. U petak startujemo sa Garda jezera preko Trelmaza do stadiona San Siro u Milanu gde nas ceka prenociste u hotelu. U subotu ujutru nase supruge stizu avionom iz Dizeldorfa u Milano gde ih u 08:00 h cakamo na aerodromu, nastavljamo put sa zemama i planiramo rucak oko 12:00 u Maranellu kod Ferrarija.

 

Ovu destinaciju u Maranellu, mozemo da koristimo kao prvu tacku spajanja grupa sa severa i juga.

 

Od Maranella do naseg objekta ostaje jos oko 200 km, gde bi trebali da preuzmemo kljuceve izmedju 16:00 i 18:00 h u subotu.

 

Adresa u Maranellu ce biti naknadno objavljena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Bojan dolazi u Srbiju 19.02. na motozurku u Pancevo i onda se dogovaramo oko detalja.

Videcu jos sa Dzonijem sta on planira i da se polako pravi plan putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Saputnici,gde ste,nesto nam tema zamrla,kako teku pripreme?

 

Pripreme odlicno idu. Dizem 30kg iz benca, tri zgiba bez problema,

po desetak trbusnjaka, imam kondicije za 10 minuta trcanja,

za sada sam skinuo 6kg

a nadam se do aprila bar jos toliko :D

 

Moj neki plan je da 20. ili 21. aprila odem

do Kozarske Dubice, posetim siru familiju,

posle toga bi se 22.04. provozao do Istre ili

Slovenije i tamo prenocio pa 23.04 prema

Toscani. Sad moj plan je podlozan promenama

ako ekipa iz Srbije ima neki predlog, pa da se

uklapamo.

Naravno ako neko zeli da mi se pridruzi u varijanti voznje

22.04. Banja Luka - Istra ili Slovenija posto planiram da rutu

koja vodi preko Bosanske krupe, Plitivckih jezera, jadranske magistrale od

Senja prema Rijeci pa dalje prema npr. Umagu.

mozemo se dogovoriti. :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zajebant, 81 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ducati streetfighter

kao prvo , to nije san siro nego Djuzepe Meaca :-) hehe, a za Maranello svaka cast ! vidimo se tamo na rucku,a do tamo cemo da vidimo,ja cu verovatno da opalim sa starim vukom Perom do Zg pa da se spustim na Opatiju ili Umag, Ljubljana me ne privlaci...ili cu da opalim tara-visegrad-sarajevo-mostar-neum-jadranska-opatija-itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 705 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

I ja budno pratim temu :Mina: .

a sto se tice grupe koja planira da svrati do FERRARI-ja ja sam na 20 km pa bi mogli da "prezalogajimo" nesto u drustvu :rostilj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Ugljevik R.Srpska BIH
  • Motocikl: BMW R1200gs

Milane ima li koja dnevna voznja prema Bolonji? do Bolonje, preko Firence ima 165km.. a u Bolonji je Ducati fabrika pa mozda nije lose da posjetimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

konačno nahvatah malo vremena.....pripreme za Toskanu počinju punom parom, pošto još treba da sredim ovu Hondicu...još Mateja da sredi onu njenu Hondu (znači da Marjan zavrne rukave) i mislim da je slovenačka ekipa spremna. Još samo da skontam kako da proširim ove moto pantalone (pošto su se nekako skupile preko zime :ljut: ) i to je to. A što se tiče zalogaja..... :Bokilic: ....tu sam.Uvek spreman.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Milane ima li koja dnevna voznja prema Bolonji? do Bolonje, preko Firence ima 165km.. a u Bolonji je Ducati fabrika pa mozda nije lose da posjetimo.

 

 

Mozemo da ubacimo " Ducati " u Subotu 30.04. posto se sigurno svi vracamo preko Bologne !

 

Evo i adrese : Via Cavalieri Ducati, 3, 40132 Bologna, Italien

 

GPS : 44.516399,11.267574 / N 44.30.970 E 11.16.140

 

:BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

auu, blago Vama, još malo pa START...

 

ja sad pratim ovu temu samo zbog slika koje očekujem kad se završi tura :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

konačno nahvatah malo vremena.....pripreme za Toskanu počinju punom parom, pošto još treba da sredim ovu Hondicu...još Mateja da sredi onu njenu Hondu (znači da Marjan zavrne rukave) i mislim da je slovenačka ekipa spremna. Još samo da skontam kako da proširim ove moto pantalone (pošto su se nekako skupile preko zime :ljut: ) i to je to. A što se tiče zalogaja..... :Bokilic: ....tu sam.Uvek spreman.

Sve zavisi od Mateje. Ako če imat sutra vremena, onda če bit i ona več spremna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

konačno nahvatah malo vremena.....pripreme za Toskanu počinju punom parom, pošto još treba da sredim ovu Hondicu...još Mateja da sredi onu njenu Hondu (znači da Marjan zavrne rukave) i mislim da je slovenačka ekipa spremna. Još samo da skontam kako da proširim ove moto pantalone (pošto su se nekako skupile preko zime :ljut: ) i to je to. A što se tiče zalogaja..... :Bokilic: ....tu sam.Uvek spreman.

Sve zavisi od Mateje. Ako če imat sutra vremena, onda če bit i ona več spremna.

Marjane,moras ti da je poteras da joj sredis motor,vozi po kolima pola motora,ukrasce joj neko! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

I ja se pripremam... upalio i danas motor, bar da okrene malo ulje, osusi kablove :)

Bolonja... daaa!! :aha: Maranelo... daaa!! prilika je odlicna jer su balkanlover i pronto raspolozeni da nam skrate trazenje i odvedu nas u "probrane" lokacije. Ne mislim na opstepoznate fabrike Ducati i Ferrari (i to naravno) vec na vidikovce, lepa mesta za voznju, muzeje, restorane i slicno.

Bas se radujem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

Evo dečki,

oba motora spremna na pokret :jee5: - Marjan hvala z Hondu :care: ! Izgleda ko nova (nadam se samo, da kočnice rade. Znam, da tu stvar ne upotrebljavam baš često, ali kad-kad dobro dođe :stabre: ). U aprilu ču vjerovatno još na servis (ulje, filtar) i to je to!

Pera - nema problema :) . Ti samo dođi i onda nastavljamo zajedno. Ako ima još neko plan za dolazak u Ljubljanu u petak, pa da onda zajedno krčemo u subotu, neka javi, da se organizujemo oko spavanja :aha: .

Jedva čekam :jee1: ! M.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ok,ja dolazim u petak.

Sa Dzonijem se jos dogovaram,krenucemo zajedno iz BG ali kako mi on rece,idemo zajedno do ZG a onda ce on i Daca malo do Istre.

To su planovi,detalje jos dogovaramo,ako im treba smestaj u LJ javicu ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

predlog za noćenje na 15-tak kilometara iz Firenze: http://www.porcigliano.it/index.php?file=casa〈=eng

Moja omiljena soba je Blue room.

15 minuta pešice nalazi se otkačena kafana Lake Forest: T-bone (pravi fiorentino od 1300 grama), tartufi pasta, pizza, na kraju late di sociera (75 gradi)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

predlog za noćenje na 15-tak kilometara iz Firenze: http://www.porcigliano.it/index.php?file=casa〈=eng

Moja omiljena soba je Blue room.

15 minuta pešice nalazi se otkačena kafana Lake Forest: T-bone (pravi fiorentino od 1300 grama), tartufi pasta, pizza, na kraju late di sociera (75 gradi)...

 

Jel to ovaj restoran ?

 

Ristorante I lake forest

Via tassaia 52/54

50030 Polcanto (FI) - Toscana

Tel.: 0558409800

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja