Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD-RUSIJA-MONGOLIJA-TOKIO

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Koma, dobro nam dosao nazad. Odmori se malo pa da pravimo zurezu za povratak ;D. Svaka ti cast, i nemoj da preteras sa poslom odma...

polako, da ne preteras...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta reci...one down, one to go....

 

Ni ja ni Smajser nismo mogli vise da cekamo. Oko pola 2 ujutru smo krenuli ka Komi. Kisica rominja....dva ujutru...milina... Bila nam je frka da se ne promasimo negde na pancevackom putu (bankina izmedju, pa je malo otezano polukruzno  ;D), pa smo stali kod prvog ELP-a posle mosta. Cekam, kao da treba da mi jave rezultate sa testa na HIV...

 

AMKbM_dsc04302mg9.jpg

 

I evo ga....Mr. Koma...kako i dolikuje ovako svecanim trenucima, prikladno obucen:

 

x8CxY_dsc04304yf9.jpg

 

Doneo covek sake iz Japana, pa smo zalili na licu mesta...

 

NoT9e_dsc04306hl0.jpg

 

OyZQ4_dsc04305tf4.jpg

 

 

a sta ti ovo ovde?  ;D

 

E8gP8_dsc04307ls1.jpg

 

Daj da sednem na tu legendu!

 

bFLfk_dsc04309ez8.jpg

 

 

Ej momci, jutros sam krenuo iz Kijeva, pa necemo valjda vec kuci...i tako zavrsismo u Burencetu u Zemunu...

 

a7Ps5_dsc04312ch0.jpg

 

Proslo je 4 ujutru, ostavio sam Komu sa kumovima da loce (covek je u nevidjenom treningu sada kada je dosao od onih ludih Rusa) a ja, lagano u krevet.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi,pa ja sam opet u Bg. Mala vikend voznjica Moskva-Beograd, ima sta da se vidi samo jako malo vremena hahaha. Petak Moskva- Kiev ( oko 1100km sa obilaznicama), subota Kiev-Beograd ( oko 1400km).

Nocas sam stigao, islo mi je dobro i nisam hteo da prekidam put. Poslao sam Danetu poruku da okaci na sajt da stizem oko ponoci, ali mislim da nije dobio poruku.

Dakle sve je proslo odlicno, projekat je do pola zavrsen, sledece nedelje ce ga Dane dovrsiti.

IZVINITE svi koji ste hteli da me docekate sto nisam javio kada stizem ali nisam ni ja znao. Odlucio sam u trenutku da krenem za Bg na pola Rumunije a nisam znao da li je to realno bilo.

Hvala puno na podrsci, niste ni svesni koliko ste nam pomogli na ovom putu. Hvala puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Koma je stvarno ''koma"!  ;D Dokazao je ono sto je Firer bezuspesno ''dokazivao'' svojim generalima - da do Kijeva ima ''samo'' 24h voznje  ;D :o

Sekta je sacekala svog najslavnijeg sledbenika i poklonila mu se ''do zemlje''! Strom je dokazao da je neunistiv, tako da su sve dalje rasprave na tu temu, besmislene.

 

257_5798.jpg

 

257_5797.jpg

 

257_5796.jpg

 

257_5795.jpg

 

257_5794.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Dubai UAE

KOMA Majstore svaka cast ..... a ti imenjace, nemoj sad sve Ruskinje da opeglas... vracaj se kuci... ide sneg...

 

Pozdrav

 

DaNe

 

Lome / Togo / W Afrika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja