Jump to content

Moto Zajednica

Imena

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Kako mogu da primetim mnogi od vas se medjusobno ne poznajete,sretnete se na skupu i nemate pojma ko je ko.Mislim da bi bilo lakse kada bi se predstavljali pravim imenima.Ja sretnem nekog iz Lazarevca i pitam ga koje Lalajko oni me gledaju belo/pozdrav za Istog/.ili vec kakvih sve imena nema tu.Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Organizuju se nalepnice pa kad svako zalepi na motor nema greske; a i svako zna ponekog pa ako se potrudimo uvek se mozemo svi pokupiti na nekom skupu... Postoji jedna teorija koja kaze da svako poznaje svakoga na celoj planeti preko 5 osoba.... znaci znam nekoga ko zna nekoga ko zna... i tako se moze doci do bilo koje osobe bilo gde na svetu... Nisam testirao teoriju ali verujem u ispravnost :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
:D ne krijem se iz nicka a opet kad pitas za mene na skupu niko me ne zna :lol::lol::lol::D:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Mislim da bi trbalo u profileu svako da ostavi svoje pravo ime jer stvarno se nemamo od koga kriti!

Ovo nije nikakva kriminalna organizacija pa da se bojimo policije ili ne znam koga vec..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora
Kako mogu da primetim mnogi od vas se medjusobno ne poznajete' date='sretnete se na skupu i nemate pojma ko je ko.Mislim da bi bilo lakse kada bi se predstavljali pravim imenima.Ja sretnem nekog iz Lazarevca i pitam ga koje Lalajko oni me gledaju belo/pozdrav za Istog/.ili vec kakvih sve imena nema tu.Pozdrav svima[/quote']

 

Ako dolazis u planu i pitas nekog planjanina da li zna mArKoLiNi-ja , i jos mu kazes da radi sa kompjuterima i design-om, sigurno ces me naci. A ako pitash nekog od organizatora kazes mArKoLiNi sto je radio site,plakat itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Mislim da bi bilo lakse kada bi se predstavljali pravim imenima

 

Ja sam na to mislio kad sam upisivao nick. Rekoh, zasto da smisljam sad neke ridere i te stvari jer neko me moze poistovjetiti sa nickom i kako onda da izobjasnjavam kako se gdje zovem. Ovako odmah tras ime i ciao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Mislim da bi trbalo u profileu svako da ostavi svoje pravo ime jer stvarno se nemamo od koga kriti!

Ovo nije nikakva kriminalna organizacija pa da se bojimo policije ili ne znam koga vec..........

 

Ja sam ostavio svoje ime u profilu i svoje podatke u nekim temama i broj telefona i slike i ne znam ni sam... ali ovde ima 1000 clanoca, neka je 200 od tog broja aktivno pa ne mozes im popamtiti prava imena ni koji motor voze...

Zato su nalepnice za motor, kacigu prisivka, ili zastavica gde zasednu clanovi, dimni signali ili sta vec... ili da se unapred dogovorimo na forumu... ali uz malo truda mozemo se pokupiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
Mislim da bi trbalo u profileu svako da ostavi svoje pravo ime jer stvarno se nemamo od koga kriti!

Ovo nije nikakva kriminalna organizacija pa da se bojimo policije ili ne znam koga vec..........

 

Ja sam ostavio svoje ime u profilu i svoje podatke u nekim temama i broj telefona i slike i ne znam ni sam... ali ovde ima 1000 clanoca' date=' neka je 200 od tog broja aktivno pa ne mozes im popamtiti prava imena ni koji motor voze...

Zato su nalepnice za motor, kacigu prisivka, ili zastavica gde zasednu clanovi, dimni signali ili sta vec... ili da se unapred dogovorimo na forumu... ali uz malo truda mozemo se pokupiti...[/quote']

 

Ma podrzavam i to ali i korisno je znati i imena jer nekad se slucajno zateknes u nekom mjestu i raspitas se lijepo za covjeka koji tu zivi ........pa onda kafica,rucak,spavanje,pomoc na putu ili cisto da se upoznate! Vidi da si ti vec pozvao na kafu.......duboko postujem!

Nije na odmet!

Posto cesto idem uKG i tocim gorivo na OMV javicu se da popijemo pice!

Naljepnice svakako!

Jos bolje zastavice pa na antenicu i nema greske! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Mislim da bi trbalo u profileu svako da ostavi svoje pravo ime jer stvarno se nemamo od koga kriti!

Ovo nije nikakva kriminalna organizacija pa da se bojimo policije ili ne znam koga vec..........

 

Ja sam ostavio svoje ime u profilu i svoje podatke u nekim temama i broj .

 

Gde je tamo polje za upis imena i prezimena??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
Mislim da bi trbalo u profileu svako da ostavi svoje pravo ime jer stvarno se nemamo od koga kriti!

Ovo nije nikakva kriminalna organizacija pa da se bojimo policije ili ne znam koga vec..........

 

Ja sam ostavio svoje ime u profilu i svoje podatke u nekim temama i broj .

 

Gde je tamo polje za upis imena i prezimena??

Provali kad stvarno nema.....bruka!

Ajd uvedite pa da prepisem podatke iz licne karte............ :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ime smo svi valjda upisali u predstavljanju... tako ja provalim ko je ko, posto vidim slike sa nekih putovanja pa onda neko pominje aktere po pravom imenu a neko po nadimku..

NPR, nisam provaljivao da je Ernesto Uros a Lalajko Dragan i slicno... U telefon kontakte upisujem kao BJB nadimak lokacija... pa kada krenem ovim oldtajmerom na voznju, okrenucu svakoga ciji broj imam ako se nadjem u njihovom gradu... bez pardona :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

a ako sumnjaš u nekoga uvjek možeš da nazoveš pa da vidiš hoće li se javiti dotični na mobilni

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=7497

 

eto, i to može biti znak raspoznavanja

 

a neke možeš poznati i što slušaju del arno bend :weedman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Raska-Bg-Banja Luka
  • Motocikl: BMW R25/2 (1951) ; BMW R60/7 (1978)

Ideja sa nalepnicama ili sa bilo kojim znakom raspoznavanja je odlicna!!! :kul:

 

 

Daco potrazicu te za vikend u NS :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja