Jump to content

Moto Zajednica

25-26-27.05 DOBOJ

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

MK Maratonci iz Doboja,tj. u narodu poznatiji Shone iz Doboja koji je osnivac predsednik i idejni vodja gore pomenutog kluba,a pre svega dobar chovek,pravi moto susret navedenog datuma u navedenom mestu.

Od servisnih informacija bitnih za posetioce sledece:odrzavanje susreta u samom centru Doboja na asfaltiranom terenu sa jednim ulazom i obezbedjenjem,spavanje u hotelu na 50m od mesta održavanja susreta za 10 eura bez doruèka uz ulaznicu za moto susret,tako je Shone rekao valjda neæe da zajebe nešto do sada nikad nije.

 

PS: Svaki put do sada smo se dobro proveli znaèi potoci alkohola uz dobro zezanje,reset mozga zagarantovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Samo da ova nasa policija bude malo flexibilnija a ne kao prosle godine......

Gledacu da dodjem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska
MK Maratonci iz Doboja' date='tj. u narodu poznatiji Shone iz Doboja koji je osnivac predsednik i idejni vodja gore pomenutog kluba,a pre svega dobar chovek,pravi moto susret navedenog datuma u navedenom mestu.

Od servisnih informacija bitnih za posetioce sledece:odrzavanje susreta u samom centru Doboja na asfaltiranom terenu sa jednim ulazom i obezbedjenjem,spavanje u hotelu na 50m od mesta održavanja susreta za 10 eura bez doruèka uz ulaznicu za moto susret,tako je Shone rekao valjda neæe da zajebe nešto do sada nikad nije.

 

PS: Svaki put do sada smo se dobro proveli znaèi potoci alkohola uz dobro zezanje,reset mozga zagarantovan.[/quote']

Mislim da ce sve da bude kako je i obecano nema lazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

U pravu si Ernesto jesam kanda malo omasio pod forum ali nemoj zameriti,ne vole me ovi kompjuteri nikako,a sto se policije tice ko ide kroz Republiku Srpsku nema problema,ako napravis sranje 10KM i teraj,ali u Brcku i na njihovoj teritoriji,oprez sa njihovim pandurima nema dogovora mene su odrali pre nekoliko godina.

Ko ide preko Hrvatske samo neka placa drumarinu i nema divljanja po lokalnim putevima,a na autoputu udri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Hteli mi da svratimo kad smo se vracali iz Sipova, ali nismo imali vremena za sve. NS nam je bio preèi. Video sam uz put puno motora, tako da verujem da je bilo super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
organizator je supak i sta od takvog ocekivati ! a grad kao grad je ok tj van kampa se uvek napravi ODLICNA zurka ! pitajte drtija !

Zurka je bila stvarno vrh :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

ulaz u rukometni stadijon osnovne skole (kamp)kosta 10 km ili 5 e.pjesaci besplatno,van stadijona bilo je dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Tri Orla iz Majilovca su bili sa dva motora. Jednoh od njih je Sone vezao za motor i vozaca, ovaj je prespavao put i stigao ziv i zdrav u Subotu da bude domacin. Pozdrav za moju bracu Soneta i Urketa. Nadam se da nikada vise nece da nam se poklope termini pa da uzivamo jedan kod drugog i da se ubijemo oda piva!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja