Jump to content

Moto Zajednica

HROMIRANJE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

Da li neko zna,ko radi hromiranje delova motocikla[ne dekorativno hromiranje],a da nije DES,po mogucnosti iz vojvodine.Hvala unapred na odgovorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

heh taman ti htedoh reci "DES" al dobro,ja sam hromirao neke delove od "bube" u Backoj Palanci ovde u "limarskoj" ili sadasnji "sebastijan" sta treba da se nikluje mogu se raspitati imam ljude tamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

Ako ti nije tesko,raspitaj se,broj telefona bi pomoglo.Palanka mi odgovara,nije daleko.Bitno da rade hromiranje,niklovanje nije dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

U DES-u u principu dobro rade ali se dešavalo da omanu. Ali mislim da je problem u dogovoru. Ako se izričito ne naglasi da hoćeš, recimo, dva ili tri sloja bakra, dobićeš jedan sloj. Ako ne naglasiš debljinu sloja, dobićeš najtanji mogući. Dešavalo se da posle godinu, godinu i po, pocrveni ono što su hromirali ili niklovali. Ali je to ipak par slučajeva. Tokom zime ću nositi nešto kod njih na obradu pa ću videti iz prve ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

eeeeeeee skup bakar heheeee...pa da mislim da su i meni nesto zbrzali pa nije bas bilo kako valja,litru radze pod misku i da vidis kako dobro urade :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

U DES-u aljkavo rade.Pre 8 godina sam nosio delove motocikla na hromiranje,jeste da nije bilo skupo,ali posle pola godine poceo da se ljusti hrom,i pojavila se rdja.Kad sam bolje pogledao,uopste nisu stavili bakar.Toliko o Des-u.Mozda su u medjuvremenu poboljsali kvalitet,ne znam, ipak to je bilo pre 8 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

U DES-u aljkavo rade.Pre 8 godina sam nosio delove motocikla na hromiranje,jeste da nije bilo skupo,ali posle pola godine poceo da se ljusti hrom,i pojavila se rdja.Kad sam bolje pogledao,uopste nisu stavili bakar.Toliko o Des-u.Mozda su u medjuvremenu poboljsali kvalitet,ne znam, ipak to je bilo pre 8 godina.

 

Pa i ja sam nešto radio kod njih pre desetak godina. Od tad nisam ništa kod njih radio. Ko zna, možda su se malo prizvali pameti pa bolje rade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Pa koliko izadej to hromiranej i kako se to naplacuje ja imam jedan crsh pad sto ide preko auspuha nesto amlo 10cm x 5cm rupicast koliko bi to otprilike izaslo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Hyosung Aquila 250

Pa koliko izadej to hromiranej i kako se to naplacuje ja imam jedan crsh pad sto ide preko auspuha nesto amlo 10cm x 5cm rupicast koliko bi to otprilike izaslo?

Zvao sam pomenuti DES i ovako mi objasnise: Nosis ispoliran komad koji prvo nikluju pa hromiraju. Ako hoces prvo bakrenisanje, moze i to, ali ga posle tog sloja ponovo negde poliras (ne rade poliranje) pa se onda nikluje i hromira. Odokativna cena za tu povrsinu ne bi presla par stotina dinara, cini mi se da je poliranje skuplje nego samo hromiranje (mada uz malo truda mozes i sam da ispoliras - imas temu na forumu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

- Oprema i delovi - Poliranje i niklovanje

Godiste 0

Kilometraza 0 km

Stranac

 

Dodatne informacije:

poliranje,niklovanje i hromiranje; izduva,izduvnih grana,pozicija,kormana,rol barova,dekla,felni.....

Cena nije dostupna

Kontakt:

062261775

 

Oglas postavljen:

25.Dec.2010

stampanje EVO VAM PA POLIRAJTE I HROMIRAJTE :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Da li neko zna,ko radi hromiranje delova motocikla[ne dekorativno hromiranje],a da nije DES,po mogucnosti iz vojvodine.Hvala unapred na odgovorima.

 

 

potrazi temu '' hromiranje aluminijuma u srbiji '' i sve ce ti se samo kasti .... em je u vojvodini em rade bruka dobro .. svaka preporuka !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

Znam ja za tu temu,znam i to da je kvalitetno,ali cena,sto je mnogo,mnogo je.Znam reci ce neko da kvalitet treba da se plati,ili nemoj da vozis motor ako ne mozes da platis,u pravu su,ali opet kazem,sto je mnogo,mnogo je.Da zivimo u americi,ne bi bilo mnogo,ali ovo je srbija. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

Ima neko u jagodini ko radi hromiranje?mogao bi da posaljem brzom postom,ako te zamolim za broj telefona.Hvala unapred,pozdrav.Imam radionicu,mogu ja sve da pripremim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

naravno mogu ti naci broj tel jer sam ja radio neke stvari tamo .. ali ja uvek isao licno pa broj moram da potrazim.... ja tamo vise ne radim jer kad mi rade dekorativni hrom zna da se ljusti ...

 

isto ti proveri u onoj temi kakve su cene kad sam pripremis jer sam ja tako radio i onda su sene bile ok !...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

Nemoj da se mucis,ako rade dekorativno hromiranje,onda me ne interesuje. hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja