Jump to content

Moto Zajednica

Jel možemo da ignorišemo činjenicu da ljudi nemaju šta da jedu?

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Marijana i ja smo podelili poslove.

 

Ona će videti za školu i internat, ja ću voditi brigu o finansijama, organizovati logistiku i davati redovno javno stanje računa na uvid, a SVI ćemo (nadam se) učestvovati u raspodeli tog novca, u smislu najbolja i najracionalna ideja prolazi. Kao što je svetac dao predlog da se jednom mesečno uplati pekari kako bi ih snabdevali svakodnevno sa najpotrebnijim.

 

Za sada nije još jasno šta se tačno skupilo pošto nemam na uvid, ono što znam je sledeće:

 

- Tibor: hrana, odeća, novac

- Džoks i Violeta: 1.000,00 din

- Anoniman (neka mi se javi): 1.000,00 din

- Marko011: hrana + 2.000,00 din

- Marijana: hrana, pokloni

 

Ako sam nekoga zaboravio neka mi se javi.

 

Pomoć se prikulja sa raznih strana tako da ću u četvrtak napisati tačno ko je napravio donaciju, jer trenutno nemam tačne podatke osim uvid na račun i informacije koje dobijam od Marijane. A naravno tek predstoji okupljanje na Ušću.

 

Kao što sam rekao, kad se vratimo u četvrtak i sumiramo utiske i uzmemo sve podatke da sednemo i napravimo najbolju strategiju za duže staze.

 

Evo i uvid sa mog računa.

 

Znači za sada od novca uplaćeno od Džoksa, Violete, anonimnog i mene imamo 4.000,00 din + tibor što je priložio kod Marijane.

 

Informišite vašu decu da pitaju po školama da li njihovi vršnjaci imaju nešto da odvoje od stare odeće.

post-10974-003950900 1290504142_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kontaktirao sam novinarku koja je radila reportažu sa prve televizije (po primeru naših fudbalera) i dala mi je telefon od gospodje Rogulja sa tačnom adresom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ja nemam kako da priđem čak tamo, a pošto je zima i moj skorašnji prelom noge mi ne dozvoljava da baš pešačim previše. Ajde Marko ako možeš da se nađemo ispred Ušća ili negde da dam doprinos ili da me neko pokupi i odveze do odredišta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ja nemam kako da priđem čak tamo, a pošto je zima i moj skorašnji prelom noge mi ne dozvoljava da baš pešačim previše. Ajde Marko ako možeš da se nađemo ispred Ušća ili negde da dam doprinos ili da me neko pokupi i odveze do odredišta?

 

zovem te kasnije da se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

Pratim, učestvujem i učestvovaću koliko god bude trebalo.

 

Predočiću danas ovu priču nekima iz TV Vojvodine..... možda iskamčim nekakvu reportažu.

 

Ima li neko nekoga u B92?

Njihove reportaže te vrste su uvek nailazile na dobar odziv građana.

Ja sam im pisala sledeće:

 

"Pišem Vam potaknuta pričom o porodici Rogulja ( Radmila Rogulja, Ulica Žarka Zrenjanina 1/c, 23 274 Bočar kod Novog Bečeja). B92 je uvek imao sluha za pomoć onima kojima je pomoć najpotrebnija. Član sam jednog foruma ljudi dobre volje koji su spremni da pomognu, ali verujem da se Vaša reč čuje dalje od bilo čije. Proslediću Vam link koji će Vas bolje uputiti u priču. Iskreno se nadam da će u Vašoj moći biti da pomognete na bilo koji način. Unapred zahvalna Sandra Stajić.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55856-jel-mozemo-da-ignorisemo-cinjenicu-da-ljudi-nemaju-sta-da-jedu/"

 

Nadam se da će neko od njih pročitati i zainteresovati se za priču.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

sandra vidimo se sutra!!! <3

Pratim, učestvujem i učestvovaću koliko god bude trebalo.

 

Predočiću danas ovu priču nekima iz TV Vojvodine..... možda iskamčim nekakvu reportažu.

 

Ima li neko nekoga u B92?

Njihove reportaže te vrste su uvek nailazile na dobar odziv građana.

Ja sam im pisala sledeće:

 

"Pišem Vam potaknuta pričom o porodici Rogulja ( Radmila Rogulja, Ulica Žarka Zrenjanina 1/c, 23 274 Bočar kod Novog Bečeja). B92 je uvek imao sluha za pomoć onima kojima je pomoć najpotrebnija. Član sam jednog foruma ljudi dobre volje koji su spremni da pomognu, ali verujem da se Vaša reč čuje dalje od bilo čije. Proslediću Vam link koji će Vas bolje uputiti u priču. Iskreno se nadam da će u Vašoj moći biti da pomognete na bilo koji način. Unapred zahvalna Sandra Stajić.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55856-jel-mozemo-da-ignorisemo-cinjenicu-da-ljudi-nemaju-sta-da-jedu/"

 

Nadam se da će neko od njih pročitati i zainteresovati se za priču.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

dzolaja mi je dao pare, ne znam da li će još neko od mojih drugara pomoći u ovom trenutku ali potrudiću se bar još nekoga da pitam da li je u situaciji da se priključi akciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Људи, ево ја могу да се понудим да превезем ствари до Бечеја, имам солидно велики караван па може да се потрпа доста тога у њега. Једино је мало зачкољица што не знам када то треба да се одради и колико ће трајати пошт ми слободно време није баш неко. Ако треба јавите се можемо да видимо да нешто избоксамо....

 

 

 

Верујем да можемо и много више....

 

 

 

 

 

 

 

 

Сећам се и једна ВЕЛИКЕ паметне мудрости: ако имаш подај, јер много је теже кад мораш да узимаш.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Људи, ево ја могу да се понудим да превезем ствари до Бечеја, имам солидно велики караван па може да се потрпа доста тога у њега. Једино је мало зачкољица што не знам када то треба да се одради и колико ће трајати пошт ми слободно време није баш неко. Ако треба јавите се можемо да видимо да нешто избоксамо....

 

Možemo onda da te organizujemo za drvo i brašno i sl. kabastih stvari, sledeći put da idemo zajedno, pošto sada neverujem da će biti nešto puno od stvari jer je ovo sve u najkraćem roku organizovano.

 

**************

Još nešto, ne treba da vas bude sramota ako donesete i litar ulja! svaka pomoć je dobro došla ovoj porodici. Sramota treba samo da bude isključivo institucijama koje su dozvolile uopšte ovo da se desi! Ali nećemo sad o tome.......

**************

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Sad sam se našao sa Tomercom, donacija od 2.000,00 din je dodata na sumu.

 

Ukupna novčana suma za sada: 6.000,00 din

 

Kao što sam rekao, nebitno jel litar ulja, kilo brašna 50 dinara, 500 dinara, 5000 dinara, svaka pomoć je dobrodošla.

 

Svaka vam čast na veliko interesovanje za ovu prvu pomoć u ovakvom kratkom roku!

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Marko, do kad ce te biti na uscu. Zeleo bih da pomognem ali mogu da stignem tek oko 21.00

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Poruka za sve iz NS i okoline koji su imali neki dogovor sa Marijanom...

 

Marijana je proslu noc bila jako lose i provela je veci deo noci u hitnoj pomoci. Javila se jutros da je jako lose i da pokusamo da u saradnji sa Markom smislimo nesto. Zamolio bih sve koji prate situaciju i zele da pomognu i posalju nesto iz NS i okoline, da prate ovu temu. Cim nadjemo nacin i smislimo nesto postavljamo informacije ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sveze informacije.

 

Marijana je jos uvek na oporavku. Svi koji bi da ostave paket Marijani neka se cuju sa njom danas posle 18h, kada bi trebalo da je vec kod kuce. Marko ce sutra ujutro od nje pokupiti sve pakete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Poruka za sve iz NS i okoline koji su imali neki dogovor sa Marijanom...

 

Marijana je proslu noc bila jako lose i provela je veci deo noci u hitnoj pomoci. Javila se jutros da je jako lose i da pokusamo da u saradnji sa Markom smislimo nesto. Zamolio bih sve koji prate situaciju i zele da pomognu i posalju nesto iz NS i okoline, da prate ovu temu. Cim nadjemo nacin i smislimo nesto postavljamo informacije ovde

 

Sad sam se čuo sa njom. Imala je sinoć kolaps, ali se oporavlja.

 

Za novosadjane i okolinu: Marijana je od 18:00 časova kod kuće, najbolje je donaciju odneti kod nje od 20:00 časova, ali se predhodno čujte sa njom kako bi sve potvrdili, tako sam se dogovorio sa njom. Ja ću svratiti sutradan do Marijane oko 8, pola 9 ujutru samo da pokupim donacije, zatim nastavljam put prema Novom Bečeju. Tako da ko ne može uveče, a može ujutru, neka dodje do njene adresa u to vreme.

 

Što se ušća tiče, biću kod Mad Maxa od 20:00 do 21:00 časova.

 

Mazak ako kasniš malo sačekaću, imaš moj broj pa mi samo javi da znam.

 

Vidimo se večeras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo ljudi pratimo i mi temu... :'( :( Sakupili i mi nesto malo stvari, ... Nadamo se da ce se resiti neka pomoc na duze staze. Pokusacemo da se dogovorimo za jos jednu televiziju da se prikljuce akciji makar snimkom jer imamo poznanikA koji ima veze sa jednom tv stanicom u BG... pa mozda i tu uspemo prikupiti nesto... bilo bi nam drago da i ta varijanta uspe :aha::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Imamo logisticki problem u Novom Sadu, posto Marijana nije u stanju da pokupi donacije koje su na 3 razlicite lokacije.

 

Imamo sledeca resenja:

 

a) da neko dobrovoljno pokupi donacije i odnese kod Marijane gde cu ja sutra iste pokupiti. U ovom slucaju Marijana ce da koordinira, nju kontaktirajte. Platice se gorivo dobrovoljcu.

 

b) da donaciju stavite u taksi i posaljete na sledecu adresu: Teodora Pavlovica 8 (kod teretane gimnas). U ovom slucaju tek oko 22:30 jer se njen decko tada vraca sa posla i on bi mogao stvari da odnese do stana.

 

Ako neko ima pametniji predlog.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

dobro vece svima, evo me-napokon. prikupila sam kuci dosta toga, tibor, sandra i njen momak davor, sa drugarom (izvini sto nisam zapamtila ime nisam bas sva svoja od sinoc) i dragana (moja drugarica) i ja i moj momak smo dosta toga prilozili. imamo odece, obuce, vesa, praska za ves, deterdzenta, kozmetike, hemikalija, konzervirane hrane, supe, cajeva, cak i domaceg dzema i krastavcica :) slatkisa-naravno, makarona, mleka i jos dosta toga. sve u svemu ima toga dosta. za ovaj put, cekam marka da mi javi sta je bilo na uscu. takodje ima i oko 1500 din kod mene. izvinite sto se nisam javljala ceo dan, bila sam sprecena :( . no eto. ujutro te marko ja i srdjan moj cekamo on ce izaci pred tebe. pa da potovarite sve ovo :) no... odoh spavati opet, za sve sta treba br telefona znate. pozz svima i hvala vam na ovako velikom odzivu. marko i ja smo se culi sa radmilom i cekaju nas sutra. mogu samo zamisliti radosti dece njene kada im donesemo sve ovo. uh :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

ispravka-ja sve pisem kao da ja idem za becej-tako sam planirala ali eto... nazalost, idu marko i njegova devojka, mare miodrag mi se i dalje ne javlja tako da eto... mozda ce on samostalno otici neki dan, a mozda mi se do kraja veceri i javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

U onim paketima osim Sandrinih i mojih su bili i Stevini (rogan) i Emilijini, kao i Josephovi paketi kao i prilog Nade (zena za volanom).

 

Marijana, cujemo se kada se oporavis.

 

Ostaje sad jos da vidimo da li mozemo nesto uciniti sto se tice pomoci oko skolovanja devojke. Razmisljajmo o tome, pa da se uskoro okupimo i oko te teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja