Jump to content

Moto Zajednica

Gume za skutere

Recommended Posts

  • Drug član, 746 postova
  • Lokacija: Lazarevac

jbt da li moguce da je toliko tesko naci 150 70 13 gumu?? svi me gledaju belo kad im to kazem... :D kao neka vanserijska ?!

Čudo da nemožeš da nađeš Michelin.....njih možeš da nađeš svuda i bez čekanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ljudi, gde mogu da nadjem 120/80 R16 Michelin City Grip u Beogradu bilo bi pozeljno? Zvao sam par prodavnica nemaju tu dimenziju, nude mi 110 ali ne bi stavljao sigurno uzu gumu od propisane....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Jel si probao RYUMOTORS u Zemunu, kod mene je bila obrnuta situacija ja sam trazio 110 i nisam nasao pa sam na kraju uzeo 120

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Eto vidis ja sve koje sam nazvao nudili mi 110... :) Nisam njih zvao, sad cu da vidim broj pa ih zovem... Hvala na info... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Ljudi, gde mogu da nadjem 120/80 R16 Michelin City Grip u Beogradu bilo bi pozeljno? Zvao sam par prodavnica nemaju tu dimenziju, nude mi 110 ali ne bi stavljao sigurno uzu gumu od propisane....

 

Da li t interesuje Heidenau K72 120/80-16 ?

 

k72resize.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

E i ja sam jurio zadnju gumu nedeljama 110/80-16 i na kraju uzmem 120/80-16 tako da mislim da mozes i ti siru da stavis

Postovani fanky, kako je nalegla nova zadnja guma 120 na felnu 2,5 cola, dali mozda jako strci preko felne i pravi pecurku? Inace, uopste nije cudno sto motor drukcije (bolje) lezi sa gumama zapadne proizvodnje. Nase original Kineske plasticne gume marke Kingston su prilicno ogranicenih mogucnosti, na mokrom bas jako klizaju. Ali zato posle 13500km potrosen tek prvi milimetar... i izdrzale su sva dosadasnja naletanja na ciglje, bankine, voznju po makadamu 60 na sat i kroz atarske kolotrage bez deformacije ili pucanja platna. Kada budu izlizane ili nekako uspem da ih poderem, pikiram City Grip, ako nadjem, mada nista zapadne proizvodnje nije pogresna kupovina. :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Marshall

Guma lezi izvanredno i ne strci previse uopste, a razlika je neverovatna

post-21163-0-13979700-1335529425_thumb.jpg

post-21163-0-34020200-1335529433_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Juce Mata obavestio da je stigla guma1jee1.gif.Kaze dodji sutra ili ponedeljak.Ko ce cekati ponedeljak i pravac Mladenovac.

Lep dan za voznju1moto3.gif1moto3.gif nema veze sto sam sam.Brzo nasao Matu i bez GPS-a.Krenula demontaza kad stize kolega rohirim sa "snajkom na probi" malo se ispricali,dok je Mata ekspresno demontirao i montirao tocak.Uz obecanje da se vidimo na nekoj voznji rastasmo se i ja odoh da probam toliko hvaljeni City grip(s`razlogom).Nisam neki vozac ali meni se dobro dojmi 1lol.gif za sada.

Pozdrav 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Ja sam drugaru sa Beverlijem 200 prosle godine rekao za matu i City Grip, on iz tih stopa odjezdi iz Novog Sada u Mladenovac. Vratio se po bljuzgi kaljav kao motokrosista, ali iz blata osmeh i beli zubi mu se cakle, kaze drugi motor i nikad bolje gume nije imao. :care: Kada se sretnemo samo ih hvali, a ja ga nista ne pitam :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Marshall

Guma lezi izvanredno i ne strci previse uopste, a razlika je neverovatna

Ma Diablo je odlicna guma, nekada smo koristili Diablo ili Fantom od Pirelija za prednju narocito, a isli smo po njih u Italiju. Pogotovo za tu cenu i kod kuce, na noge. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Danas nenadano pala voznja po kisi sa City gripom i mogu reci da sa zadovoljan0takoje.gif.Naravno preko pesackog lagano jer na njemu nema gume koja bi drzala.Moje skromno misljenje je da drzi isto kao i na suvom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Da dodam nešto u vezi guma. Slučajno svratim u "TopStop" radnju/servis da vidim neko ulje... između ostalog imaju velik asortiman guma, naravno i za motore. Stanem malo da pronjuškam kad vidim imaju i za skutere, pogledam šta trenutno ima, bile su izložene 12tice i 13tice Pireli. 12tice oko 3500 dinkića. E sad, pošto su i valjda dileri za Mišelin pitam ih jel ima i njih za skutere kaže može da se poruči al oko cene i dimenzija nisam više hteo da ih smaram a i žurio sam. Kome se ovo učinilo zanimljivim nek zvrcne pa nek ih pita http://www.gptopstopauto.com/kontakt.html

Inače imaju i dosta moto opreme, kofere, kacige, nosače, ulja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Nasao sam na kupujemprodajem ovaj oglas a cena je smesna pa ako nekome treba......http://www.kupujemprodajem.com/Nove-Gume-120-70-R12-i-130-70-R12-2088413-oglas.htm?filter_id=5769934

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Pancevo(okolina)
  • Motocikl: u potrazi

Cek dok se malo navozas,tek onda ces reci prave reci "hvale" ,ja dok se nisam malo vise navozao sa CityGrip bilo mi je boze boze kako je ovo cudno,a sada je bar 3x opustenija voznja,sigurnija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Koliko su vas izasle Power Pure sa montazom?

1zdravo.gif

Moja je 110-90-12 4900din,uzeo sam kod Mate,narucio i stigla kod njega za tri dana,mislio sam da cu duze cekati ali ispalo je sve super :takoje:

Montaza me je kostala 400din jer sam ja sam skidao tocak,a kod vulkanizera montaza i balansiranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Montirana prednja Michelin Power Pure,samo reci hvale,prezadovoljan sam :takoje:

Preporuka :zdravo:

 

Drago mi je da uzivas i da ima jos neko sa takvim utiskom za nju kao i ja :moto3: uzivaj...

Da bas si dobro rekao uzivam :moto3: Jako sam zadovoljan nadaam se da cu za dvadesetak dana i zadnju,pa se cujemo malo da se provozamo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Ja koristim ta je fabrika prepisala vec drugu zamenu, za Vespu ET4 Pirelli UNICO SL38

 

super su i po suvom i po kisi, cudnu saru imaju, lezi lepo obzirom da je tocak 10 inca...

 

mada su mi nahvalili i Michelin ista je cena gde sam ja kupovao, ali za sada ipak ostajem na ovima, pa mozda iduce sezone promenim pa da vidim da li ima razlike

 

inace cena ovih guma varira tako da se mogu u Bgd naci po ceni od 23eur-35eur prednja

a zadnja je od 30eur-40eur, kako kod koga...

 

Pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3646 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja u perionici sve alu felne cistim sa tim. Nema boljei efikasnije sredstvo. Mogu cak i ratkapne.

 

Za one koji vole da im gume budu ciste i fabricki crne, a da se ne mazu sa onim klizavim sranjima, postoji odlicno sredstvo.

 

TC-800-500x500.jpg

 

Naprska se i ostavi da se osusi. Za bolje rezultate moze i da se predje suvim sundjerom. Kad se naprska bude kao pena. Guma ostane kao nova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja