Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc u izboru enduro ili SM motora do 125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Suzuki TS 125 R

Planiram neki enduro ili SM motor do 125cc... :) Budzet- do 1000 evra... Imam iskustva samo sa full cross i enduro motorima... Imam 14 god. i vozim dedinog tomosa(apn. 6) od 3. razreda, uglavnom po malo zescem off-road terenu(navikao je), tako da mi tu ne manjka iskustva...1oda.gif

Da li mi se vise isplati da uvezem neki solidan enduro motor(najverovatnije iz Svajcarske), a mozda i nesto pokvareno/havarisano sto bi popravio sa caletom koji se prilicno razume u motore...? :)

Sta mislite o ovoj Gileri dok se malo uhodam u saobracaj?- http://polovni-motori.com/motori-oglasi/Gilera/DNA-50/1726

Ne planiram da se nesto zalecem, ali mislim da je ovo solidan odnos "kvalitet-cena"... :D

Svaka pomoc je dobrodosla...1aha.gif

Unapred hvala...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

Planiram neki enduro ili SM motor do 125cc... :) Budzet- do 1000 evra... Imam iskustva samo sa full cross i enduro motorima... Imam 14 god. i vozim dedinog tomosa(apn. 6) od 3. razreda, uglavnom po malo zescem off-road terenu(navikao je), tako da mi tu ne manjka iskustva...1oda.gif

Da li mi se vise isplati da uvezem neki solidan enduro motor(najverovatnije iz Svajcarske), a mozda i nesto pokvareno/havarisano sto bi popravio sa caletom koji se prilicno razume u motore...? :)

Sta mislite o ovoj Gileri dok se malo uhodam u saobracaj?- http://polovni-motori.com/motori-oglasi/Gilera/DNA-50/1726

Ne planiram da se nesto zalecem, ali mislim da je ovo solidan odnos "kvalitet-cena"... :D

Svaka pomoc je dobrodosla...1aha.gif

Unapred hvala...

Ovo vise obecava, a imas dovoljno godina i da polozis PSP

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=81133&trazi=1&ur=1&model=0&m=Honda-CR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

Nije lose... :) A kako stoji sa delovima? Koliko vidim na YouTube-u od ovih honda cr 50 imaju samo minicross... :/

Ma to je HM Honda CRE50

nego obicno ljudi ni neznaju koji motor imaju :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja