Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Gsxf 750 98god 1800 evra

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Da dodam da je plastika bocna ostala u komadu,samo je ispucala na vise mesta,ali nije u parcice,vec su samo onako linije.Zmigavac je puko u delice.Verovatno cu veceras kad dodjem kuci slikati i postaviti slike ovde.

Sta covek lepse da trazi kao rodjendanski poklon.Ccccc :'(

 

U gornjem postu sam napisao da je oguljen desni far,greska od nervoze,vec desni retrovizor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Na moju zalost,motor nije prodat,covek nije dosao po motor iako je bilo sve ugovoreno kako treba,tako da je i dalje na prodaju po istoj ceni 1800e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Auuu brate pa motor ti je bas dobro zvekno.Nemoj da se ljutis ali meni ovo lici na jedno klasicno klizanje.Od obicnog pada ovako nepuca i ne ostaju ovakvi tragovi.Stvarno steta za onako lep motor ::)

I odma cu ti reci sad je previse 1800 Evra :moto3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd

Hajde nemoj da preterujes jer koliko ja vidim nema klizanja jer su svi tragovi vertikalni, jeste zveknuo, kako nemam pojma ali ipak treba malo biti sigurniji kad prozoves coveka da laze

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Indjija

Necu da branim nikoga ali ovaj motor nije pao u mestu definitivno . ja sam imao ovakav motor i pao mi je sa 20 km/h i ostecenja su mnogo mnogo manja nego gkod ovoga motora sa slike. drugaru je pao 600 rr u mestu pa je imao par sitni ogrebotina koje su se izvukle poliranjem itd . ovaj izgleda kao da je pao iz prikolice . ja se izvinjavam vlasniku na ovom mom komentaru i zaomi je kao da je i moj motor u pitanju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Kobaja,imas + poen od mene(da ti skinem ovaj -),ali druze moj u cemu je razlika dal je pao sa stope ili u voznji?Motor je puko pa puko,ali je glavna stvar u tome da nemam razlog da pisem gluposti da je pao sa stope,ako sam ja pao sa njega.Ali najbitnije i hvala bogu ako je vec trebao da se polupa da bar niko nije bio na njemu da se polupa zajedno sa njim. :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Kobaja,imas + poen od mene(da ti skinem ovaj -),ali druze moj u cemu je razlika dal je pao sa stope ili u voznji?Motor je puko pa puko,ali je glavna stvar u tome da nemam razlog da pisem gluposti da je pao sa stope,ako sam ja pao sa njega.Ali najbitnije i hvala bogu ako je vec trebao da se polupa da bar niko nije bio na njemu da se polupa zajedno sa njim. :takoje:

 

Ma i mene dusa boli za onakom lepotom 0plac.gif

Nisam nista lose mislio ti to znas miksa.Nebih da vodim polemiku dali je zvekno ili kliza,naveo sam moje misljenje.Motor je ostecen i sta je tu je.Ako je iko navijao da se proda ovaj motor to sam ja. Veliki sam ljubitelj ovog modela valjda ga zato i imam :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

al ste nafalili motorče bašš!! pustite čoveka nek prodaje motor pa sad jel pao sa nogara ili sa tavana manje je bitno i nije ništa tako opasno da se za 100€ nemože napraviti >:(. drug moj sretno sa prodajom jer znam kako je to....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Tako je druze moj.Bacio sam se u potragu za migavcima mislim da ce to biti malo teze da se nadje ,a krpljenje i farbanje ce ortak da mi radi,ima profi radionicu,radi mi za Dz,tako da cu verovatno da promenim boju motora,da ga malo nasaramo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 50 years, 84 postova
  • Lokacija: Vrachar-Beograd-SRBIJA
  • Motocikl: uskoro, uskoro...

nije ništa tako opasno da se za 100€ nemože napraviti >:(.

Za 100E? Jel ga ovo kao ložite ili šta? Daj bre kojih 100E?

Ok, ako će ortak da mu farba za DŽ tu se spasao do 00! Inače realno,bez 350-400E, ne bi imalo smisla lagati čoveka.

Donji minimum za pripremu i krpljenje plastika je 100e. E sad, ima svakakvih cena, ali kod PRAVIH majstora

za te pare nema ama baš ništa.

Farbu i resto materijala mu neće pokloniti (ili hoće?), ruke za DŽ...i tako dalje, i tako dalje

Ovo je ipak Srbija nije Diznilend.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja