Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Vizir je izradio Ivan, oba. Prvi je bio blago zatamnjen i u verziji mini. Radio je ok. Onda sam presao na veci koji bolje stiti, sto je dobro na duzim turama.

Ulje, uglavnom 10W40, jer moze da se vozi po hladnom vremenu i kad je temp ispod 0, a bilo je situacija.

 

post-3429-0-39198800-1365204829_thumb.jpg

 

 

post-3429-0-80593200-1365205496_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: N/A

Hm, izbor je izmedju ovog Mini (dark tinted) ili cockpit (carbon).

 

Da li bi taj mini-sporty bio dovoljan ili da ipak gledam ovaj veci..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ja imam neki givi-jev, ogroman, ružan je haos jer je tako velik, i opet mi je nekako mali, skida vazduh samo sa grudi, ramena, vrat i kaciga fasuju... a bez njega je sve preko 100 ludnica... tako da, uzmi što veći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: N/A

Ako nekome slucajno zatrebaju cene, zvao sam par radnji povodom ulja, pa evo :)

 

 

- Motul 5100 15W50 , nisam nasao ispod 1250 din/l

- Shell 15W50 ~ 1100 din/l

- Silkolene COMP 4 15W50 ~ 830 din/l

- Modrica Mototaktol Racing HCX-4 15W50 ~ 400din/l

- Elf Moto 4HP ECO 10W40 ~ 430din/l

 

 

Mozete naci na netu ko/gde prodaje spomenuta ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: N/A

Ne znam kako nisam video, ali kod distributera ima Motul 5100 15W50 na akciji za ~850 din/L ako se naruci 4L 1moto3.gif

 

Elem, sve kupljeno/naruceno.. sad samo da skupim za stelovanje i gorivo 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: N/A

Servis gotov, ja very very zadovoljan 0takoje.gif

 

 

Majstor mi namestio cak i matore fuzastere za suvozaca. Malo su ruzni i 'labavi', ali ce da odrade posao za sada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

oglas

 

 

Da li se meni cini ili ovde vidim polugu za dobos na zadnjem tocku,a '98 bi trebalo da ima disk pozadi ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

oglas

 

 

Da li se meni cini ili ovde vidim polugu za dobos na zadnjem tocku,a '98 bi trebalo da ima disk pozadi ?

 

Da, od 1996. su se pravili u Italiji i umesto da dovlače Nissin iz Japana, bilo im je jeftinije da uzmu brembo-ov sistem, i od tada ima disk pozadi...

Ako se stvarno interesuješ za motor, nazoveš i pitaš čoveka u čemu je štos... Možda je ona fora, 1996. a prva registracija 1998, stari model bio pa niko nije hteo da ga kupi... bla bla...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Zvao vec,pitao..tvrdi da nezna,garantuje za pravu kilometrazu od 37 000 i vlasnik je preko 6 godina..

 

Jos samo da se dogovorimo :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: N/A

Taj motor je bio na prodaju i prosle godine, celu sezonu (ili bar, dobar deo sezone) je bio u oglasima. Bio je oko 1320-1350eu tada - znam, jer sam ga smekao :D

 

Secam se da je rekao da mu je neko razbio zmigavce i deklu (pa je zato farbana) na parkingu..

 

 

Pogledaj na ramu, treba da pise iz koje fabrike je izasao (Japan ili Italija) i da li je PC26 ili PC32 - 26 je sa dobosom, 32 je sa diskom - osim jedne serije koja je iz Italije i PC32 je, ali sa dobosom - kao sto je moj. Tako da je i to moguce :D

 

Inace, moram se izvinem vama dvojici - potpuno sam zaboravio na nas meetup, bio zatrpan faksom i poslom 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Da ne grešim dušu, al jedan crveni se prodavao u NSu još kad sam ja kupovao motor i išao sam da ga vidim, al se ne sećam dal je to ovaj, ima 2 godine, onaj je bljuvao dim kao smederevac, al lik ga je bio bezobrazno zacenio, samo sam se nasmejao....

 

Drugo, on "garantuje" za kilometražu... ja ću i dalje da tvrdim uvek, ako je uvežen (jel su se kod nas uopšte prodavali?) da nema šanse da je 37000km! Neće me niko ubediti, da neko kod nas da 10.000din i onda pređe 2000km od marta do oktobra. (O inostranstvu i da ne govorim!). 137.000km je realnije. To je nešto manje od 10.000 po sezoni, što je taman to. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Taj motor je bio na prodaju i prosle godine, celu sezonu (ili bar, dobar deo sezone) je bio u oglasima. Bio je oko 1320-1350eu tada - znam, jer sam ga smekao :D

 

Secam se da je rekao da mu je neko razbio zmigavce i deklu (pa je zato farbana) na parkingu..

 

 

Pogledaj na ramu, treba da pise iz koje fabrike je izasao (Japan ili Italija) i da li je PC26 ili PC32 - 26 je sa dobosom, 32 je sa diskom - osim jedne serije koja je iz Italije i PC32 je, ali sa dobosom - kao sto je moj. Tako da je i to moguce :D

 

Inace, moram se izvinem vama dvojici - potpuno sam zaboravio na nas meetup, bio zatrpan faksom i poslom 0plac.gif

 

Nisam ni stigao do njega juce...Kad nazvah coveka oko 16h bio je prodat,a ja nisam mogao otici ranije da ga vidim :neznam: bummer <_< Ko zna zasto je to dobro :zvizduk:

 

Da,a za meetup ok je....sad sam i ja bio nesto smusen oko praznika,pa nisam bio tu..

 

Moze ovih dana :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Da ne grešim dušu, al jedan crveni se prodavao u NSu još kad sam ja kupovao motor i išao sam da ga vidim, al se ne sećam dal je to ovaj, ima 2 godine, onaj je bljuvao dim kao smederevac, al lik ga je bio bezobrazno zacenio, samo sam se nasmejao....

 

Drugo, on "garantuje" za kilometražu... ja ću i dalje da tvrdim uvek, ako je uvežen (jel su se kod nas uopšte prodavali?) da nema šanse da je 37000km! Neće me niko ubediti, da neko kod nas da 10.000din i onda pređe 2000km od marta do oktobra. (O inostranstvu i da ne govorim!). 137.000km je realnije. To je nešto manje od 10.000 po sezoni, što je taman to. ;)

I ja se secam da se ovaj dosta dugo prodaje,i nesto mi se javlja da jeste u pocetku bila neka wtf.cena...Za dim ne mogu da kazem,nisam 'opipao' :lol:

 

A sto se tice km,pa mozda je okrenuo pun krug :staa2: (ne znam jel ima jos tu jednu cifru na satu,lupio sam..)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Ljudi, zna li neko oznaku sijalica unutar kilometar sata? pocrkase mi sve, pa da ne otvaram dzabe 2 puta.Ima li gde da se kupe ili mora da radi "BUDŽ KOMERC"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ljudi, zna li neko oznaku sijalica unutar kilometar sata? pocrkase mi sve, pa da ne otvaram dzabe 2 puta.Ima li gde da se kupe ili mora da radi "BUDŽ KOMERC"?

 

Fabrički idu one kao u poziciona svetla na kolima, 3w i 5w,

a evo ovde sam opisao kako sam ja uradio:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/78622-burgman-an400-k5-ledizacija-cajgera/page__p__1260696__fromsearch__1#entry1260696

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

E hvala, jos jedna stvar, kad se skine sat, da li zubi drze gornju plocu ili i tu ima nekih srafova?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja