Jump to content

Moto Zajednica

Jel bi mozda neko isao za Herceg Novi motorom sad u petak?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Jel bi mozda neko isao za Herceg Novi motorom sad u petak?

LM Masinijada pocinje u HN u petak, a isao bih motorom... Skoro bi me isto kostalo gorivo za put kao i autobuska karta, ali nemam nikoga skim bih isao, nemogu sam, mnogo je dosadno a i nedaj boze da mi se desi nesto uz put...

Jel ide neko? Mozda autom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Promena plana... Od ranije kujem planove da idem sa meex-om u HN ali nikako nismo mogli da iskombinujemo da krenemo sad u petak, pa sam ja pomislio da idem sam, pa da on dodje kasnije sam ili sa nekim pa da se zajedno vracamo... Ali evo sad sam se cuo sa njim i dogovorio da idemo zajedno u nedelju oko 12 ili 15, zavisno kad on bude libero... Idemo iz BG preko Bosne, lepsi put, manji promet a i blize je, pa u CG ulazimo blizu HN jedno 10 minuta pre nego sto udjemo u HN :D ali koliko je to tacno sati, neznam...

Zasto pitas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam planirao polazak za Budvu u utorak oko 8h tamo idem na Menadzerijadu iako sam masinac nekako mi vise prija kad ima vise seki nego bati...E sad sto se mene tice mogao bi da krenem i sa vama u nedelju ali ne znam sta bi radio za smestaj 2 dana nisam puno blizak sa nekim sa faxa ko je sad dole pa da mu se uvalim...Po meni i 12h je kasno za polazak a o 15h da ne pricam??? Ja nikad nisam uspeo da stignem dole za manje od 10 sati...Sta kazete za ponedeljak?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Sto se tice smestaja sa nekim na masinijadi kao ilegalac, probao sam i svi su pretrpani a znam 5-6 ljudi koji se takmice u sportu... Da ne pricam da i kao takmicari nisu dobili dovoljno smestaja, hocu da kazem da i sami takmicari budu ilegaci, nekih 10-20%... Jadna organizacija faxa i stekanje dovodi do ovoga...

Ja i Meex odsedamo kod njegove sestre. Meex ima obaveze do 12 u nedelju, zato tada krecemo, a i da stignemo kasno, po mraku, ne smeta mi... A ponedeljak je kasno sto se tice masinijade, i nedelja je ali nema se izbora... Zavrsava se 16.05.

Jel ides sam? I jel ides preko bosne za 10 sati ili ibarskom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Jebi ga steta ni ja nisam bas nesto lud za tim da idem sam...Jel zna neko nekoga ko bi hteo jeftino da izda neki privatni smestaj u Novom samo za mene za 2 dana?

Pa kako sad stoje stvari idem sam u utorak...Ima li zainteresovanih za neki deo ili ceo put?

 

Preko Bosne sam prvi put isao prosle godine ali ne znam kolko bi mi vremena trebalo u normalnim uslovima tada je pljustala kisa svo vreme plus neko zakrcenje na putu...preko ibarske i kanjona morace ni motorom a ni kolima nisam isao manje od 11 sati ali zato zderem i odmaram na zlatiboru vise od sat vremena,pola sata negde u CG i par puta po 15tak minuta negde usput a i ne vozim brzo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam planirao da idem preko Bosne pa kanjonom Pive do Niksica i Podgorice tim putem nikad nisam isao video sam iz Chalinog putopisa da je put dosta los ali sposobni smo i ja i bike za to(valjdaaa). Ja sam u Budvi do 20tog pa ako ima zainteresovanih za voznju po primorju nek se jave. Ja cu verovatno ici do ade Bojane ili Dubrovnika ili oba ako budem trezan :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
Ja sam planirao da idem preko Bosne pa kanjonom Pive do Niksica i Podgorice tim putem nikad nisam isao video sam iz Chalinog putopisa da je put dosta los ali sposobni smo i ja i bike za to(valjdaaa). Ja sam u Budvi do 20tog pa ako ima zainteresovanih za voznju po primorju nek se jave. Ja cu verovatno ici do ade Bojane ili Dubrovnika ili oba ako budem trezan :roll:

 

Peco, javi se...

Što se tièe puta, po meni je samo loš desetak ili nešto manje kilometara do granice CG. Kad predješ granicu, sve je asfaltirano, a put od Plužina do Bara je odlièan. Na dijelu od granice do Plužina ima dosta tunela, ali je put sasvim solidan. Preporuèujem ovu dionicu, jer je priroda prelijepa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Što se tièe puta' date=' po meni je samo loš desetak ili nešto manje kilometara do granice CG. [/quote']

 

A kako taj put dozivljavaju ostali smrtnici sto ne voze GS-a :D

Hvala na informaciji idem definitivno tuda ostavi mi telefon na PM pa se vidimo dole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Kao prvo,da Vas Skaki i ja pozdravimo iz Herceg Novog, mi smo isli preko Bosne,dakle, Bg- Valjevo-B.Basta-Vishegrad-Trebinje-H.Novi...;)

 

Stvari stoje ovako,put do Valjeva je solidan, nista posebno, onda ima jedna deonica od kaldrme, ali samo par kilometara, u stvari, dobro je poznato kakvi su nam putevi..;) U bosni je situcija znatno drugacija i sto se tice i sto se tice prirode, mnogo je prijatnije voziti, ako izuzmemo deonicu koja je neka obolaznica u duzini od 15-20 km, ne znam tacno gde...Sve u svemu, stigli smo za 9,5 sati sa pauzicama na za slikanje, obacenje, tocenje goriva itd...Sve svemu,lepa tura i zanimljiva..;)

Takodje, prijatelj je isao kolima preko Ibarske i nikako ga ne preporucuje zbog radova i miniranja tunela koja znaju da potpuno obustave saobracaj na 2-3 sata.. :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Što se tièe puta' date=' po meni je samo loš desetak ili nešto manje kilometara do granice CG. [/quote']

 

A kako taj put dozivljavaju ostali smrtnici sto ne voze GS-a :D

Hvala na informaciji idem definitivno tuda ostavi mi telefon na PM pa se vidimo dole

 

Tuda sam išao TDM-om... :lol:

Just fine...

 

+382 69 030 900

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
Kakva je voda u CG? Jel dovoljno toplo more za kupanje?

 

Plaže su u danima vikenda bile dobro popunjene. Voda je sasvim ok, kažu...

Najavljuju još nekoliko dana ovakvih temperatura (oko 30), pa dok vi stignete, eto bare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Moja sestra je juce bila i kaze da je voda fina za turiste, ona bi ipak da saceka da bude malo toplija :lol:

 

Inace na plazama u Budvi ima ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja