Jump to content

Moto Zajednica

Dogovor o kalendaru MZ Svet-a za 2011.

Recommended Posts

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

bovan nije losa opcija, uz jezero ima par prodavnica koje su dobro snabdevene pivetom :aha: andjeli su vec dva puta organizovali skup tamo, i nije bilo lose (usrano vreme nije u domenu lokacije ni organizacije) moze se paliti vatra. jedino prteno je sto nema ladovine sa ove strane. na tamo prema mozgovu cini mi se da ima, ali to je vec malo zavuceno. na celije sam bio jako davno da pecam i nisam obracao paznju na teren iz tog ugla. medjutim, zanima me misljenje ts choppera o oblacinskom jezeru (ni tamo nisam bio 100godina)ili mozda zavojskom (ne ide mi se na vlasinu, tamo je ladno i usred avgusta)

 

Na oblacinskom jezeru sam bio prosle godine par puta. Put do tamo je ok (osim kroz selo gde ima malo rupa) Ima dosta hladovine, i nesta za satore a tu je i neki restorancic (kafanacica ili nesto sl.) Jedino ne znam imaju li cvrstog smestaja (hotel, kucice...) Jecerce je malo i ne bas za neko kupanje ali je prijatno okruzenje.

 

Mozda, je Zavojsko jezero bolja varijanta... jeste malo "zabacenije" ali sam cuo da je fino i cisto?

Bovansko jezero je ok blizu Sokobanje ali ima malo problema sa hladovinom (ustvari ima je ali u onom delu prema vikendicama i tu obicno kamperi zauzmu mesta) Pogodnost je i ta sto ima dosta vikendica za izdavanje pa ko ima problema sa vrecama i satorima ima alternativu.

Razmisljamo i dalje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

daj bre mikac, kome jos treba cvrsta gradnja na skupu. :staa: mislim da je taj termin malo ran za kampere, tako da sem par pecaroskih satora i kola ne ocekujem guzvu na bovan.

 

da ponovim i razjasnimo jednom za svagda: u okolini bele crkve mozete da vrtite sta god ocete na raznju, skari, tanjiraci, ili cemu se vec setite, kao i da kuvate pasulj, gulas, riblju corbu, skembice... ovde su takva druzenja najnormalnija i oko toga niko ne pomislja da pravi dramu. teren je povoljan za kampovanje jer je uglavnom ravno i meka zemlja. desno vracevgajsko ima obalu i s one strane, suprotno od puta. tu je dosta ladovine a nismo u samom kampu gde bi moglo doci do konflikta sa turistima. nekako mislim dda treba da budemo malo izolovaniji kako ne bi dolazili selski djilkosi kojih ovde ima dosta i koji bi kad bi culi odma dosli jer ovde je skup RIP-a atrakcija i dodje bukvalno cela bela crkva i pola okolnih sela. ajde ti njima objasni da to nije isto... vozi se dosta motora, ali trenutno samo jedan es150. sve ostalo mislim da nema sta da trazi na mz skupu (u prevodu samo istocni blok bez kineza :nanana: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Povremeno pregledam temu i vidim se prica vrti uglavnom oko jezera,zasto da ne,jos nismo bili na nekom jezeru.Evo nekog spiska jezera u Srbiji pa mozda pomogne nesto.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BA_%D1%98%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B0_%D1%83_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B8

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uslovi za odabir lokacije:

 

- uz vodu

- u šumi ili sa debelom hladovinom

- sa čvrstim jeftinijim smeštajem (bungalovi ili kamp kućice) neposredno uz prostor za šatore kako bi bili svi zajedno bez obzira na to ko će gde da spava

- da je dozvoljeno loženje otvorenog plamena jer se pali ražanj i roštilj

- da je prostor na kome boravimo organizovan: u Čačku smo imali trem sa P stolovima i klupama okolo, u Kisaču nadkriveni prostor sa mobilnim stolovima koji su mogli da se spoje i razdvoje po potrebi, imali smo frižider, struju...

 

Sve ovo govori da jesmo za prirodu 100% ali ne za divljinu a lepo bi bilo i da postoji klozet. Sramota je ljudi da neko pređe toliko kilometara pa da ga u šumu šaljemo.

 

Bela Crkva je OK ali smo u Svilajncu pominjali i bilo šta u okviru Đerdapske klisure, samo da je u skladu sa gorenavedenim uslovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ljudi , odlucite se Bela Crkva ili Toma kod Golupca? :zbunjen:

A ko je iz tih krajeva neka skokne pa neka se raspita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Moramo da mrdamo stvar sa mrtve tačke pa sam zamolio Mihca da se uključi pomogne da se Kalendar završi do Nove Godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

A zamolio sam i Lalajka da nas obogati kojim predlogom, prošao je tuda milion puta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Toma nema ladovine, tj. nekog ozbiljnijeg drveca ili se varam?

Ne pozurujte, kada do sada nemamo snimljene lokacije, niko nece ici po snegu i mrazu da izvidja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Toma nema ladovine, tj. nekog ozbiljnijeg drveca ili se varam?

Ne pozurujte, kada do sada nemamo snimljene lokacije, niko nece ici po snegu i mrazu da izvidja.

 

 

A sto ? Prosle godine smo ja i Floyd isli i izvidjali bas po snegu, slikali i slike postavili !

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/19913-dogovori-planovi-predlozi/page__st__1020

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

po tim uslovima jedino odgovara desno vračevgajsko gde se i ranije održavao skup. iskreno, ja tamo baš ne zalazim iako prodjem puno puta. ajde kad se ovo belo govno makne skoknuću da bacim pogled i priupitam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Lalajko je dao link o putopisu a trenutno nemam vremena da ga iščitavam, ne brzinu sam se ulogovao.

 

Kaže čovek: "Uzvodno 6km od Negotina postoji pravi raj - plaza Kusjak, ali nema bungalove. Ima hladovine, tuseve, WC i obicno je pusta.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/28094-wild-hogs/page__view__findpost__p__500162

 

Pogledaj i u ovoj temi:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/8263-predlozi-lokacija-za-bjb-okupljanje/

 

 

Prvi i drugi link - sve je tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Posto se ova tema zapostavila,kako kaze Vuja ja bih da dam svoj glas za Belu Crkvu ali naravno slozicu se sa odlukom vecine bitno je da se skupimo,druzimo i1moto3.gif! Vreme tece a mi1zzz.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav svima iz kisaca veeeeliki pozdrav za sve koji me poznaju tu sam sa vama pratim i cekam da se kaze gde i kad meni odgovara samo se dogovorimo red je da i ja i moj mz ...sad je sinov al moj je jel tako da i ja prevalim par stotinjak km kao i moji dragi prijatelji koji su dosli u moj Kisac Pozdrav jos jednom za sve

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Demro druze, uzvracamo istom merom i dace Bog da se opet vidimo , ovaj put na novo izabranoj lokaciji! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Loš pristup daje loše rezultate pa moramo drugačije.

 

Nemamo ljude na izbornim lokalitetima i tu se ništa samo od sebe neće promeniti.

 

Nemogu da čekam da se nebo otvori pa da se sve reši. Plašim se da će se neko od gostiju javiti i tražiti informacije kojih nema a to nam nije potrebno.

 

Odlučio sam da sednem u kola i odem tamo gde treba kako bi se dogovorio o Skupu. Nakon toga otvorio bih temu ili bih se direktno obratio za pomoć lokalnom klubu/klubovima a kada odem na lokalitet probao bih da se vidim sa nekim iz policije i Turističke organizacije.

 

Kad je već tako dosta bi mi značilo da sve ovo radim jednom a ne dva puta. Zbog toga treba da se odlučimo da li idemo za Golubac ili Belu Crkvu.

 

Znam da u organizacionom smislu to neće biti tako odrađeno kao što smo do sada radili jer su ljudi iz lokalnih sredina nezamenljivi ali šta ću, nemamo tih mogućnosti a ja ću dati sve od sebe.

 

Zbog svega rečenog voleo bih da glasamo za lokaciju, da se prekrate muke i da znamo šta se dalje radi.

 

Bela Crkva ili Golubac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Bela Crkva, meni je dodje na isto sto se tice kilometraze. Jedino sto kako sam obavesten - kod Tome u Golupcu ima malo hladovine, a u Beloj Crkvi je ima i za izvoz ( u starom drzavnom kampu ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja