Jump to content

Moto Zajednica

Dogovor o kalendaru MZ Svet-a za 2011.

Recommended Posts

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Mislim da bi sad red bio da odemo negde na jug ( Nis, Pirot, Leskovac - mozda Vlasinsko jezero ) ?

 

Zadatak za TS Copera .

I ovu ideju podrzavam !!!!! lepo zvuci... :takoje: i ima da se voooozi... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zadatak za TS Copera .

 

Nije pratio Forum, zvao sam ga telefonom i uključiće se ovde.

 

Obavestiće i Ssekira da se i on uključi zbog Bele Crkve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Djerdapska klisura je OK, pa bilo gde. :takoje:

Iz razloga sto su mi se najavili Rumuni, njih nekoliko 4-5 ne bih da se jos spustamo dole juzno. Bugari se jos ne javljaju, odnosno ne se izjasnjavaju.

I ovako ne ide! Ko ce sada po hladnoci da ide da se mlati da obilazi mesta? Isto vazi i za prolece. Mora se na samom skupu krenuti sa dogovorima za sledecu godinu, kada je lepo toplo, dan dugacak, da se moze obici predlozena lokacija. Sta znamo o Djerdapskoj klisuri? Nista! Znamo o Toma kampu i to je to. :zbunjen::staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Evo me drugari.... prvo moje izvinjenje sto sam malo neaktivan na forumu, ali me stisle neke obaveze pa sam za racunarom vrlo retko.

Vuja me je zvao telefonom i obavestio me o ovim planovima i hvala mu na tome.

Posto je sve ovo sada vec malo ozbiljnije, imam na umu da popricam malo sa nekim prijateljima (sa turistickim organizacijama, novinarima, drugarima sa kojima vozim) i napravimo spisak sta moze moj kraj da ponudi. Naravno medijski bi sve bilo propraceno, a gledao bih ako mogu da nadjem neke sponzore, pa da za sve goste (ili bar neki deo) obezbedimo besplatnu hranu i smestaj,verovatno i neku svirku (i prigodan KZP) i ako se dogovorimo neki simbolicni poklon (suvenir).

Moj problem je sto sam prefekcionista po pitanju organizovanja, pa se plasim da ne krenem suvise ambiciozno, i od svega ne bude nista.

 

Ovih dana treba da organizujem jedan sastanak sa ovim mojim bajkerima i ozbiljno cu popricati o ideji. Sa nekoliko njih (u koje imam poverenja da su odgovorni), cu razraditi detalje (ukoliko budem imao podrsku).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sponzori su naravno dobro došli jer iz godine u godinu treba sve više para.

 

Svirku bih izbegao, evo pljušte minusi iz gluposti a u najbezveznijoj temi koju imamo. Različiti su ukusi, muzika treba da spaja ljude a ne da ih razdvaja. Zbog toga je Floyd našao idealnu meru: svira tiha mjuza u pozadini, nema buke i galame, ako je ne slušaš nemožeš ni da je čuješ.

 

Kriterijum za lokaciju nismo menjali: da lokalitet nije opterećen turistima, da je sa zelenišom tj. šumom radi hladovine, uz vodu, uz dozvoljen otvoren plamen za ražanj i roštilj, sa pristupačnim čvrstim smeštajem ali u neposrednoj blizini kampa/logora, naša hrana, naše piće, bez bilo kakve komercijalizacije koju nismo odobrili.

To ne znači da nema prostora za sponzore nego da bez naše dozvole nema trange frange, skup je ipak naš.

 

Video sam pre par dana predstavnika par jakih firmi koje sponzorišu Beer Fest, Exit i sl. Ja sam pričao kako radimo te stvari a buljave oči su bile uprte u mene bez treptanja. Onda su mi rekli da sam lud, kao onako u šali, iz fazona i da "to tako nemože".

 

Pa dobro ako "nemože", onda ništa. I tako se rastanemo.

 

Nemogu da zamislim situaciju da bilo koji naš čovek dođe NA SVOJ SKUP i treba da plati ulaz.

 

Ja sam tražio pivo. Džaba naravno. Oni su hteli da se naprodaju piva. Od toga nema ništa, neka daju ljudima pivo džabe pa neka mlataraju zastavicama, reklamiraju se kako hoće ali para sa naše strane nema. A time nema ni prostora da se ugradi ovaj ili onaj. I eto, nema sponzora.

 

Jesam ja za sponzore ali se plašim da nemamo šta da ponudimo jer nema muljanja, prodaje, preprodaje, ugradnje, procenata, svojih i tuđih...

 

Eto, to se pokazalo kao problem. Ako neko zna rešenje tog problema bilo bi lakše organizovati a potrebe su sve veće.

 

Ove godine nam treba 6 komada ušatih zveri od oko 25kg po komadu. Na korišćenje nam trebaju dva ražnja sa el. motorom da bi se pekla po dva u isto vreme. Za rakiju smo se pokrivali, donosi ko ima i bilo je dovoljno jer većina pije pivo.

Pivo nemože da se predvidi jer pored našeg spiska i najave gostiju imamo prijatelje koji dođu u svakom slučaju bilo da su klubovi ili pojedinci a taj broj se unapred nezna.

 

Ja sam tražio za generalno sponzorstvo piva koliko se potroši, da nije limitirano pa ako je cisterna neka je, neka toči ko koliko hoće i može. E zato sam ja lud, delio bi pivo džabe.

 

Što se drugog sponzora tiče taj bi trebao da pokrije pečenje. Ne MESO nego samo tih 6 klempavih. To je možda nama neka para ali za firme nije, jebeš firmu koja nema za 150kg prasetine.

 

Ćumur, kobasice, tanjire i pribor, hleb i bazalkohol, kafa i kisela kao i ostale sitne potrebštine možemo da pokrijemo, taj trošak neka nam padne na leđa.

 

Ali pivo i prasad, to je druga priča.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sto se sp[onzora tice, mislim da nama ne trebaju neki " veliki " sponzori tipa pivare i slicno. Mislim da njih treba potraziti u lokalnim firmama koje bi podnele taj trosak ( koji ruku na srce i nije nesto velik - bar do sad nije bio ), a za uzvrat da podele ljudima reklamni materijal i mozda im postaviti reklamu ovde na forumu - na neko vreme.

Da se i za njih sazna, a mislim da bi to bilo dovoljno. Jos kad bi obezbedili i neki popust na svoje proizvode za clanove foruma, il mozda samo za ljubitelje MZ motocikala , mislim da bi to bio pun pogodak. Evo ja cu prvi da zalepim njihovu reklamu na moj kofer. pa makar bila reklama za zimnicu, gradjevinski materijal il bilo sta drugo ( samo da nema veze sa politikom i " onom " paradom ! Naravno, ako bi bilo sponzora, trebalo bi im spremiti i neke zahvalnice a i odredjenu papirologiju kojom ce pravdati poreznicima gde su otisli novci ( ugovor o sponzorstvu ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

To moze samo ako se oformi,, MZ KLUB,, kao zvanican,sa pratecom papirologijom isl...,e,onda da,a ovako od toga nema nista,mozda nesto lokalnog karaktera,ali ozbiljno ne.

Inace sam pri stavu da takav klub treba da postoji,i u okviru njega mnogi drugi sadrzaji,tada bi bilo mnogo lakse organizovati okupljanja,ovako svako vuce na svoju stranu,tesko se odbraniti od sve vise prisutne ,,gluposti,, lupanja minusa i nebuloznih ocena,nije bre ovo fejsbuk isl,al ajd.

Inace Vujo,ja bih pre pokusao da proguram tu ideju oko izlozbe,pa tek onda okupljanje,premda je i izlozba okupljanje al bez prasica i piva....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Lokalni pristup nisam razmatrao jer ga nedovoljno poznajem i verovatno tu grešim.

 

MZ Svet je deo AMS pa je time registrovan kao nacionalna organizacija. Rešenje imamo, PIB i ostale uslove ispunjavamo, knjigovođa je radio u mnogo slučajeva donacije pa su valjda i sponzorstva tu negde. Zahvalnice AMS postoje i kod mene su a ako bi radili drugačije to ne bi bio neki trošak jer se u masi sa AMS Zahvalnicama troškovi štampe snižavaju.

 

BJB je zvanično glasilo AMS pa predpostavljam da bi reklamu na BJB-u mogli da damo.

Predpostavljam, nisam o tome nisakim pričao ali ne očekujem probleme.

 

E sad, da li je to sponzorstvo neki trošak ili nije zavisi kako se gleda, kako za koga. Za nas to je suviše i sumnjam da bi mogli da skupimo te pare. Za firme, Opštinu ili Turističku Organizaciju stvarno je smešno. Sledeće sezone ove osnovne stvari izaći će od 500 do 700 evra, koliko budemo uspeli da "zahvatimo". Nažalost manje nemože jer taj događaj odavno nije ručak ili večera, zbog inostranih gostiju sve traje dva dana sa večerom, bez doručka ili sa roštiljem dok ne bude ručak pa opet večera uz "čabarc" pre puta kući. Tri kompletna obroka sa pečenjem i dva pomoćna sa kobasicama.

Pivo - stalno.

 

I to je to, 700 evrića treba, pokrili bi se nekako i sa 500 jer bi dopunjavali iz naših džepova ali objektivno imamo potrebe za 700. Na dva ili tri sponzora zaista je smešno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Nisam ni ja mislio o takvim sponzorima, a daleko bilo o nekoj "ugradnji" ili licnom profitu. Jednostavno da se obezbedi hrana i smestaj za goste, mozda od neke od gradskih opsitna, ili eventualno malo sredstava od neke benzinske pumpe, prodavnice ulja i maziva ili sl. Mozda nisam najbolje razumeo ali ne vidim razlog zasto ne bi doslo par novinara i napravilo reportazu, jer ako trazim sponzorstvo, to je jedino moguce ako im se zahvalim putem medija (bar je moje iskustvo takvo). Sto se tice neke svirke i tu imam prijatelje koji bi svirali (naravno bez ikakve naknade) uz koje pivo i dobro druzenje.

 

Znaci: NI NA KRAJ PAMETI MI NIJE OSTVARIVANJE BILO KAKVOG PROFITA ILI LICNO PROMOVISANJE. :zbunjen:

 

Jedino mi je stalo da se gosti osecaju lepo, i da pokazem svoje okruzenje i najboljem mogucem svetlu (ukoliko se slozimo oko lokacije).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ako smem da primetim a da se niko ne naljuti, malo ste poceli da sevrdate po putu.Svirke, sponzori, cisterne piva, organizacije,novinari, mediji, sipke, go-go plesacice, osnivanje klubova.....ljudi, pa ja sam sa takvih skupova (citaj ,vasara) pobegao i poceo da se druzim sa vama. Privukla me je spontanost i jednostavnost i neka ne narusena intima MZ sveta. Ovakvi planovi pocinju da me teraju da razmisljam da okupljanja zamenim za voznje sa nasim clanovima MZ-om, Picasom ....provozamo se malo, obidjemo par lokaliteta, svratimo na klopu...opusteno druzenje i voznja.

Pomenuti cirkusi su vec vidjenji i konstantno se odrzavaju tokom celog leta u Srbiji.Hajde da pravimo skupove sa 100 pa sa 200, pa sa 300 motora.... :zbunjen:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jeste vašarište na sve strane, potpuno se slažem. U suštini ja ne bih pravio bilo šta drugačije od svega što je do sada bilo jedino bih dozvolio da nam neko da pare. :jee:

 

Ako zbog toga treba da dođe par novinara neka dođe. Ako treba da obučem nečiju majcu obući ću je i to je to.

 

Ostaću protiv bilo kakve svirke jer je smatram štetnom a ne zato što nemogu da se nađu bendovi ili što nemamo razglas ili nešto treće.

Svrha okupljanja je komuniciranje, druženje, razmena informacija a ne muzika. Dolaze ljudi iz inostranstva sa kojima treba razgovarati a koncertni uslovi za tako nešto nisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdrav svima mojim dragim mz=jasima pratim temu pa ajd da pravimo plan da i ja sada vozim dalje od kisaca slazem se samo dajte predloge sad ce duga zima pa mozemo polako da razradjujemo plan pozdrav za sve koji su bili kod mene tj.u kisacu a za one koje jos nisam upotnao al se nadam da ce biti prilika.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Znaci: NI NA KRAJ PAMETI MI NIJE OSTVARIVANJE BILO KAKVOG PROFITA ILI LICNO PROMOVISANJE. :zbunjen:

 

Šta ti je bre, nisi spomenut ni direktno ni indirektno. :neznam:

 

Dok čekamo na izjašnjavanje o lokalitetima pričamo o odnosu prema sponzorima koje nisamo imali a nemamo ih i dalje. Određujemo uslove, šta hoćemo a šta ne pa ako se nekome od sponzora učine prihvatljivim onda možemo da razgovaramo.

 

Belu Crkvu imamo, Niš čekamo i Golubac ili bilo šta iz Đerdapske klisure takođe čekamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Takodje sam protiv bilo kakve svirke uzivo. Ne sto sam mator, ali na ovim nasim skupovima se iskljucivo omupljamo " mi - MZ-asi ". Nas tridesetak sigurno ne bi bili neka publika za bilo kakav bend, a da nam zbog nekog benda nagrne neka gomila njihovih obozavalaca - to nam ne treba. Ako neko svira gitaru, pa da ponese, mozda da povede drugara sa jos jednom gitarom, pa da malo prebira po zicama, a mi svi da zapevamo, to moze. Ali neki Bend - za to nisam !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ok, onda sam ja pogreosno razumeo, moje izvinjenje. Znaci ostaje nesto suptilnija organizacija, koja se svodi na izbor lokacije i dogovor oko datima. Sve drugo ostaje kao i kod dosadasnjih okupljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa ja to tako vidim a treba i ostali da se izjasne.

 

Dogovaramo se, svi predlozi su dobro došli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

ssekir75 se izvinjava sto nije bio aktivan na forumu... :ups::ups: sad sam proucio vasa misljenja i pustite me da par sati porazmislim i presaberem se, eventualno i konsultujem sa okolinom. razmislite o "pokretnom" skupu tipa reli, npr jedno vece bc, a drugo dunavom preko skele (ovo kao atrakcija, pitacu neki dan kad idem da pecam kolko je karta i da li bi se mogl;o nesto skinuti na broj) djerdapskom magistralom. inace ja bi bas zaobisao desno vracevgajsko i otisao na sljunkaru, malo je zavucenije od puta ali je put dobar (idu kamioni), mada nema asfalta (doduse kom mzu to jos treba :zvizduk: ). ono sto ne znam je situacija sa strujom i posebno vodom. jeste da i tamo ima turista,ali svakako manje nego na desnom vracevgajskom ili na glavnom. struja i voda su inace bile problem i prilikom organizacije svakog skupa, ali to je ipak mnogo zahtevnije... tako da molim instrukcije oko tt zahteva same lokacije :neznam: pada mi na pamet lokacija na drugim jezerima koja koristimo samo mi pecarosi i to ne u velikom broju, ali moram prvo da vidim sta kaze pogranicna policija. ajde poraspitacu se i procunjati malo unaokolo... :durbin:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Jos jedan osvrt, generalizovan i nije direktno povezan sa pozivom koji tek treba da se uputi Bugariam i Rumunima. Mislim da je mnogo bitnije da izaberemo lokaciju koja odgovara nama i nasim potrebama i da ne zaboravimo ekonomski momenat jer vecini nasih clanova ne cvetaju ruze kada su novci u pitanju. Ako postoji ikakvo interesovanje pomenutih MZ-jasa iz susednih zemalja, oni ce doci bez obzira da li pravimo skup uz granicu ili 100-200km dalje. Kako su Slovenci i Hrvati tukli kilometre (400-500km u jenom pravcu) u Kisac koji smo mi ,ovdasnji jedva nasli pa sto nebi i Bugari i Rumuni .Ocu da kazem da nisam za to da se lokalitet bira prema potencijalnim inostranim gostima vec po nasim afinitetima.Mi sa ovoga foruma se jos nismo dobro upoznali izmedju samih nas te bi mozda osnovna ideja trebala da bude nase vidjenje i druzenje a ko dodje, dobrodosao bate, mosule,tovaris...... :stabre:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

27,28,28. maj 2011. :takoje:

Imamo li koga u Vrscu ili Beloj Crkvi?Da malo procunja po oklini ,mislim na jezera. Kakva je situacija sa palenjem vatre i to...nabijanje na kolac... :stabre:

 

 

Dobro bi bilo otici na ono mesto iz nase teme ,,Cvajtare on d roud ,, ,jedino mesto koje ima sve sto treba,vlasnici lokala su ok,moze vatra,moze satra...sve po dogovoru sa njima naravno,osim toga mesto je obezbedjeno i preko noci tako da zadovoljava sve kriterijume.U ostalim kampovima mnoge aktivnosti nisu dozvoljene,a bajkere i nemirisu bas.

 

 

 

Kakav dogovor,kakvo planiranje,kakve price uopste sa ,, idividuom/ma ,, , koje na ovakav tip posta lupaju minuse.Nekom je ovakav fejsbuk fazon super dosao da se sprda sa ljudima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Mogu da vam predlozim Gruzansko jezero-raj na zemlji!!! Ne znam kakvi su propisi sto se tice paljenja vatre,ali prosle godine sam bio tamo sa drustvom i rostiljali smo bez da nam je iko pravio problem i nismo bili jedini.

U blizini Brusa imate i jezero Calije ili Celije (nisam siguran za naziv),a u Brusu jeftin smestaj u hotelu Zvezda (opet nisam siguran za naziv,ali hotel je udaljen par stotina metara od autobuske stanice koja je na samom ulazu u varos i nalazi se u glavnoj ulici,ulaz iz sporedne).Cene u restoranu u glavnoj ulici su smesne,a klopa odlicna. Inace je restoran nalik na stare kafane i atmosfera je izuzetna (nama se dopalo) Kad se prodje kroz centar Brusa i nastavi pravo,posle 15-ak kilometara dolazi se do etno restorana na reci Rasini-imaju najbolje jagnjece u tom kraju,a i sire,a iz baste pogled pada na reku!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

I Gruzansko, i Celisko jezero su OK. Bio sam na obadva.Takodje imamo i Bovansko jezero u blizini Sokobanje. Jezera nisu problem. Pozeljno je da lokacija okupljanja bude negde u blizini mesta gde imamo nekog " naseg " - zbog organizovanja cele stvari .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dobio sam PP od GMH-a. Kaže čovek da se približava vreme da se opet vidimo.

 

"Približava se vreme!" :staa2::staa2::staa2:

 

Slovenci bi sredili motore i počeli bi sada sa radovima.

 

Jebi ga, nema zezanja.

 

Rekao sam mu da je datum održavanja Skupa 27., 28 maj 2011.

 

Niko nije imao primedbu ili drugačiji predlog datuma pa nisam imao baš neki izbor, to je ono što je do sada poznato.

 

Ukratko: 4. Skup MZ Svet-a održava se 27. i 28. maja 2011.

 

Idemo dalje, tražimo lokaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

bovan nije losa opcija, uz jezero ima par prodavnica koje su dobro snabdevene pivetom :aha: andjeli su vec dva puta organizovali skup tamo, i nije bilo lose (usrano vreme nije u domenu lokacije ni organizacije) moze se paliti vatra. jedino prteno je sto nema ladovine sa ove strane. na tamo prema mozgovu cini mi se da ima, ali to je vec malo zavuceno. na celije sam bio jako davno da pecam i nisam obracao paznju na teren iz tog ugla. medjutim, zanima me misljenje ts choppera o oblacinskom jezeru (ni tamo nisam bio 100godina)ili mozda zavojskom (ne ide mi se na vlasinu, tamo je ladno i usred avgusta)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Okolina Bele crkve,Vračev gaj poznat motoristima iz okoline.Često sam tamo kod Save i Sneže viđao ih na raznim putovanjima i okupljanjima.Neposredna atmosfera,jeftino a i ima gde da se spava ako zatreba.Ima i gde šator da se rasprostre.

A i za obrtanje na ražnju nije problem ama baš nikakav.I oni sami to često rade.Ko zna nešto više o lokaciji i atmosferi nek se nadoveže.

Potražiću lokaciju i dodati je.

Koordinate na Google su: 44°52'6.32"N i 21°22'14.33"E

Promenio član kica_kingbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja