Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Znaci sad sam usao u kucu dosada sam sklapao motor i sto je najgore nisam zavrsio ima jos 1hmm.gif garaza hladna smrzo sam se ko p..........a1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

@ noxy91: Imaš temu MAXI oglasnik i njoj oglasi svoj motor. Naravno nemoj linkovati oglas sa drugog sajta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

imam jedno pitanje... sad listao oglase burgmana 650, i vidim da prodavci navode da ima tip tronik menjac, na koju je foru to izvedeno? zar on nema varijatorski prenos, koji kako mu dajes gas tako se otvara i ubrzava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Znaci sad sam usao u kucu dosada sam sklapao motor i sto je najgore nisam zavrsio ima jos 1hmm.gif garaza hladna smrzo sam se ko p..........a1lol.gif

 

znaci izvadio si plastike 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Drugari, treba mi vas savet u vezi ove jakne. Da li je ovakav primerak prikladan za skuter i za temperature oko 15-20 stepeni? Ne znam da li uzeti kozu ili neku tekstilnu, mesh letnju jaknu sa uloskom? A i ne bih da izlgedam kao neki ljuti bajker :) i nisam neki ljubitelj koznjaka, ali je povoljna.

 

4EFA2A9E-F822-F847-BFEE-2F03FADB9090_thumb.jpg

 

B4201F48-4DBA-4645-986C-F825777766D2_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Ja sam za textilnu, meni lično se tek poneka kožna svidi... opet zavisi šta hoćeš i za koliko para...

 

U stvari ti si sićušan kao i ja :nanana:, svrati kad si u prolazu da probaš moju jaknu pa ćeš lakše odabrati šta ti je oku zgodno.

Promenio član Djuxy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Drugari, treba mi vas savet u vezi ove jakne. Da li je ovakav primerak prikladan za skuter i za temperature oko 15-20 stepeni? Ne znam da li uzeti kozu ili neku tekstilnu, mesh letnju jaknu sa uloskom? A i ne bih da izlgedam kao neki ljuti bajker :) i nisam neki ljubitelj koznjaka, ali je povoljna.

 

4EFA2A9E-F822-F847-BFEE-2F03FADB9090_thumb.jpg

 

B4201F48-4DBA-4645-986C-F825777766D2_thumb.jpg

 

Za zastitu koza je ok,ali nekako mi ne ide uz skuter . . .:jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Sicusan nego sta, zato i gledam ovu, odgovaraju mi dimenzije, a cena 60e, ovde na oglasima. Idemo na sajam pa cu tamo nesto naci, a i LuckyVladano ima jednu sto mi se svidZa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Koliko ja znam Bubanj potok, ja bio juce imas kakve oces

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

zajko jakna je skroz OK

Sta znam, meni uz skuter vala sve se nekako uklapa 0stabre.gif po gradu na skuteru se moze videti od majstor molera sa sve kapom od jutarnjih novina do gos'n djentlmena u odelcetu, sto se tice koznjaka ( po meni ) i te kako dobro ide uz Beva cruiser.

Jedino sto model sa slike tesko da ces moci koristiti kad zahladni jer je kratka dok npr. kod textilne jakne pored duzine imas ulozak koji skines-stavis po potrebi ili ti mozes je koristit cele sezone.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

e bando bando, nema me dva meseca i vi vec pravite sranja cc cccc...

Eto me na sajmu da se vidim sa drugarima, ali cu preci u onu drugu temu da nebi radila metla...

Braco srećan povratak, Alex lak i kratak oporavak, Pope dobro si setio da se vratis :lol::zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

E ovako drugari prodajem moj majesty zbog toga sto moram da zavrsim auto koji sam poceo da restauriram pre dve godine i sad mi ostale neke sitnice koje su skupe pa zelim sto pre da ga dovrsim. Inace ne napustam maxi klub vec samo ostajem privremeno bez motora jer cu svakako ove godine kupiti nov al bukvalno neki od 250 ccm. Al otom potom pitacu vas za savete vec...

Imao sam Cast da upoznam Alexa( dok smo cekali da se skuva kafa 14 sati) :lol: i njegovog drugara al da me ubijete ne mogu da se setim kako se potpisuje na formu. Uglavnom luda zajebancija je bila i svatio sam sta sam pogresio, zapravo zezao sam ljude koje nepoznajem (kad nekog ne znas onda naravno i neznas kakav humor ima) al sad ipak druga prica, bitno je da znam gde sam pogresio. Naravno on mi ne zamera pa tako molim i druge da ne stvaraju sluku o meni losu jer se trudim da nebudem... Pa tako inace ako nekog imate da hoce motorce moze i na rate za drugare sa foruma. Eto pa tako inace stalno sam na forumu i pratim sta pricate ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ja ti oprastam sve, a to sto pratis sve sto pricamo i nije bas pohvalno posto si drug plavi :lol: da ne bude posle "DRUZE PLAVI NEMOJ PO GLAVI" ... :tras1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Osijek/Hrvatska
  • Motocikl: 本地駕駛

E ovako drugari prodajem moj majesty zbog toga sto moram da zavrsim auto koji sam poceo da restauriram pre dve godine i sad mi ostale neke sitnice koje su skupe pa zelim sto pre da ga dovrsim. Inace ne napustam maxi klub vec samo ostajem privremeno bez motora jer cu svakako ove godine kupiti nov al bukvalno neki od 250 ccm. Al otom potom pitacu vas za savete vec...

Imao sam Cast da upoznam Alexa( dok smo cekali da se skuva kafa 14 sati) :lol: i njegovog drugara al da me ubijete ne mogu da se setim kako se potpisuje na formu. Uglavnom luda zajebancija je bila i svatio sam sta sam pogresio, zapravo zezao sam ljude koje nepoznajem (kad nekog ne znas onda naravno i neznas kakav humor ima) al sad ipak druga prica, bitno je da znam gde sam pogresio. Naravno on mi ne zamera pa tako molim i druge da ne stvaraju sluku o meni losu jer se trudim da nebudem... Pa tako inace ako nekog imate da hoce motorce moze i na rate za drugare sa foruma. Eto pa tako inace stalno sam na forumu i pratim sta pricate ;)

 

ne bih bilo loše da s nama na forumu podjeliš i i to restauriranje siguran sam da nisam jedini koji uz skutere voli vidjeti i dobra auta :takoje:sretno s prodajom i kakve su šanse da opet padne yamaha?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

velike su sanse, sto imas neku ideju :zbunjen:, pa ako se slazu forumasi mogu da objasnim sta sam sve radio :takoje: kao i da umetnem neke slike al opet ovo je bajkerski sajt :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Osijek/Hrvatska
  • Motocikl: 本地駕駛

velike su sanse, sto imas neku ideju :zbunjen:, pa ako se slazu forumasi mogu da objasnim sta sam sve radio :takoje: kao i da umetnem neke slike al opet ovo je bajkerski sajt :stabre:

 

Rade otvori temu u Opšte teme tamo navedeno nije off topic a biti će javno da svi mogu pogledati,ako se predsjednik slaže samo da javiš ovdje kada navedeno okačiš ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja