Jump to content

Moto Zajednica

Hrana i Motori

Recommended Posts

Guest Beli

Posto smo svi cesto na drumu,verovatno svi i jedemo cesto na istom,mogli bi ovde da spomenemo restorane,kavane i sl. gde se dobrooooo jede.Molio bih da ne favorizujete objekte iz svog mesta i da budete max.objektivni.Izvinjavam se strasnim Administratorima ako tema nije na prvi pogled motoristicka,ali koliko puta ste mrtvi gladni seli u pogresnu kafanu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Posto smo svi cesto na drumu' date='verovatno svi i jedemo cesto na istom,mogli bi ovde da spomenemo restorane,kavane i sl. gde se dobrooooo jede.Molio bih da ne favorizujete objekte iz svog mesta i da budete max.objektivni.Izvinjavam se strasnim Administratorima ako tema nije na prvi pogled motoristicka,ali koliko puta ste mrtvi gladni seli u pogresnu kafanu![/quote'] Ne bih da favorizujem ništa, mislio sam èisto informativno da se poslažu/navedu sva mesta koja treba obavezno atestirati i ona koja obavezno treba preskoèiti, nažalos' :cry: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Prava tema, mljac,mljac....

 

Mozda treba napraviti i posebnu sekciju za fast-food objekte po gradovima nase lepe majke Srbije, a i sire, koje treba obavezno posteiti, a koje naravno treba zaobici u sto sirem luku.

 

Evo ja odmah imam pitanje: da li neko zna gde se nalazi fast food "Zlatiborsko prozorce" ?

 

 

:food: :food: :food:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Nije na Zlatiboru, cim je takvo pitanje :) ....

 

Evo, kad idete od Kraljeva, pa stignete do Bogutovacke Banje, skrenete desno sa magistrale i tu odmah pored puta ima par kuca i iza njih kafana.... Na njoj pise samo "Kafana", ali mi je lokalni lik rekao da se zove "kod Mira".... mnoooogo dobra klopa! ali mnogo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Sa društvom bili smo u:

 

 

Restoran ZVONO

Šiljakovac, 11. nova 1

(Ibarska magistrala)

 

 

Hrana, posluga, toalet, cena, prijatnost gazde, sve ukupno na nivou i veoma solidno. Moja preporuka!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Prava tema' date=' mljac,mljac....

 

Evo ja odmah imam pitanje: da li neko zna gde se nalazi fast food "Zlatiborsko prozorce" ?

[/quote']

Novi Sad-Spens. Sad se vrnuh od tamo. Extra klopa, extra procije. Cene solidne, mislim za N. Sad jake. ALi spens je to... I nije fast food, vetar bash usporio na povratku ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

posto se blize susreti u mitrovici evo da pomognem onima koji dolaze oko klope u gradu i okolini...posto je moja malenkost imala priliku da isproba hranu u gotovo celom sremu i macvi...malo je restorana i kafana gde nisam obedovao..dakle ovako stoji stvar:za one koji dolaze iz pravca HR tj auto putem...ako bas morate na klopu idite na OMV pumpu kod martinaca...mitrovacki motel iako privatizovan izbegavajte u sirokom luku...necu trositi reci na njih..za one koji dolaze iz pravca BIH preporucujem restoran etno selo stanisici iako se nalazi u BIH ali je svega par kilometara od granice..pa je i mitrovica blizu nekih 40km...za ostale koji dolaze iz blizih krajeva bg,sabac novi sad...evo par saveta za klopu u gradu...restorancic TABASKO nalazi se u kuzminskoj ulici...lako ga je naci...odlicna klopa i ambijent..preporuka...restoran BALKAN u dositejevoj ulici,iako je u centru malo je teze ga naci jer je u jednosmernoj ulici...klopa za ocenu 3+ a ambijent za cistu peticu,onada restoran RAMACOTI pored gradske plaze popularnih briona...solidna klopa a cene i ambijent korektan,ko je za pecenje i jagnjetinu ispod saca pecenjara PAVLOVIC preko puta gradske bolnice u bulevaru..parking,klopa :shock: cene odlicne ambijent prosecan...e sad da da ukratko navedem i objekte od kojih treba bezati glavom bez obzira...restoran BELA RUZA iako exspluzivan malo kicerast,zabacen i odvratno skup..bezi odatle,riblja carda na savi takodje..higijena nula skloni su podvaljivanju podgrejane hrane...ocena -1...eto samo zapamtite nazive i pitajte bilo koga u gradu i lako ce te naci...predlazem da pitate mitrovcanke :D ..pa mozda vam se i pridruze na klopi...ako neko ima jos nekih dodatnih pitanja o samom gradu ili o necem sto ga zanima vezano za dolazak neka se slobodno javi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Pa ako cemo vec o Mitrovici nije mi jasno da nisi spomenuo restorane u kojima je najbolja klopa,a to su Evropa,Sremic i Carda Salas,dobro se jede i u lovackom domu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova
Prava tema' date=' mljac,mljac....

 

Evo ja odmah imam pitanje: da li neko zna gde se nalazi fast food "Zlatiborsko prozorce" ?

[/quote']

Novi Sad-Spens. Sad se vrnuh od tamo. Extra klopa, extra procije. Cene solidne, mislim za N. Sad jake. ALi spens je to... I nije fast food, vetar bash usporio na povratku ;-)

 

Svaka ti cast, sad moram da vodim komsiju tamo na klopu posto je on provalio za lokaciju, ali nije znao da li je u BG ili NS.

 

U to ime - Ziveli,

 

:lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

U Crnoj Gori ima dosta dobrih restorana, poèevši od Pulene u Baru... :lol:

Mesni: "Voda u kršu", na putu od Podgorice prema Petrovcu preko brda, "Konak", blizu Cetinja na putu od Cetinja prema Budvi...

Oba su dobra na svoj naèin, u Vodi su obilne porcije, a u Konaku su dobra crnogorska jela. Ako budete dolazili ovamo, a želite da obidjete Lovæen, najbolji restoran na Njegušima je "Kod Radonjiæa". Ali, oni prave jagnjetinu i jaretinu ispod saèa samo kad ih zovnem. Porcije su obilne, a cijene sasvim OK. Zato ako bi to da probate, samo mi javite. Pršute, sira i medovine ima uvijek, a restoran se nalazi na putu od Lovæena prema Kotoru...

Što se tièe ribljih, izdvojio bih "Stari mlin" na desetak kilometara od Kotora prema Risnu, "Æatoviæa mline" od trajekta u Kamenarima pa prema Risnu. Oba imaju nešto veæe cijene zbog ambijenta i same Boke. Za mene najbolji riblji restoran je Zago u Pržnu pored Svetog Stefana. To i nije klasièni restoran. Vlasnik je i kuvar i konobar i sve ostalo po potrebi. Kasno popodne ga ne možete naæi u restoranu jer baca mreže, a ujutro stavlja na meni ono što ulovi. Uvijek ima hobotnica, lignji i još par artikala, a sve se sprema na stari tradicionalni paštrovski naèin, sa maslinovim uljem, rukolom, lukom i domaæim maslinama. Ovo obavezno morate probati, ukoliko vam cijena nije problem...

Kineski restoran u Budvi je jedan od najboljih u kojem sam bio, a jela su malo prilagodjena našim ukusima, pa je i zbog toga vjerovatno popularan...

Na kraju bih istakao i restoran "Miško" na Adi Bojani...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
Posto smo svi cesto na drumu' date='verovatno svi i jedemo cesto na istom,mogli bi ovde da spomenemo restorane,kavane i sl. gde se dobrooooo jede.Molio bih da ne favorizujete objekte iz svog mesta i da budete max.objektivni.Izvinjavam se strasnim Administratorima ako tema nije na prvi pogled motoristicka,ali koliko puta ste mrtvi gladni seli u pogresnu kafanu![/quote']

Nas predsednik, Krkelja vozi kamion. Lepo kaze kad ti se uz put jede zestoka klopa ,a opet da te ne deru, stani tamo gde ima puno kamiona. Provereno.

A kad si u nekom mestu, idi tamo gde vidis najvise mestana u restoranu. I to je provereno. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova
U Crnoj Gori ima dosta dobrih restorana' date=' poèevši od Pulene u Baru... :lol:

Mesni: "Voda u kršu", na putu od Podgorice prema Petrovcu preko brda, "Konak", blizu Cetinja na putu od Cetinja prema Budvi...

Oba su dobra na svoj naèin, u Vodi su obilne porcije, a u Konaku su dobra crnogorska jela. Ako budete dolazili ovamo, a želite da obidjete Lovæen, najbolji restoran na Njegušima je "Kod Radonjiæa". Ali, oni prave jagnjetinu i jaretinu ispod saèa samo kad ih zovnem. Porcije su obilne, a cijene sasvim OK. Zato ako bi to da probate, samo mi javite. Pršute, sira i medovine ima uvijek, a restoran se nalazi na putu od Lovæena prema Kotoru...

Što se tièe ribljih, izdvojio bih "Stari mlin" na desetak kilometara od Kotora prema Risnu, "Æatoviæa mline" od trajekta u Kamenarima pa prema Risnu. Oba imaju nešto veæe cijene zbog ambijenta i same Boke. Za mene najbolji riblji restoran je Zago u Pržnu pored Svetog Stefana. To i nije klasièni restoran. Vlasnik je i kuvar i konobar i sve ostalo po potrebi. Kasno popodne ga ne možete naæi u restoranu jer baca mreže, a ujutro stavlja na meni ono što ulovi. Uvijek ima hobotnica, lignji i još par artikala, a sve se sprema na stari tradicionalni paštrovski naèin, sa maslinovim uljem, rukolom, lukom i domaæim maslinama. Ovo obavezno morate probati, ukoliko vam cijena nije problem...

Kineski restoran u Budvi je jedan od najboljih u kojem sam bio, a jela su malo prilagodjena našim ukusima, pa je i zbog toga vjerovatno popularan...

Na kraju bih istakao i restoran "Miško" na Adi Bojani...[/quote']

 

Uradio si UPDATE-EDIT, i dodao Mishka, sekundu pre mene, a bas sam hteo da pohvalim vrhunski ugodjaj, fantasticnu hranu i ultra-ljubazno osoble i samog gazdu. Sve u svemu- ocena 10+.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Ma vjerovatno sam još nekoga zaboravio, a kada se sjetim, staviæu...

Što se tièe "Miška", sva najbolje o tom restoranu, osoblju i gazdi. Jako je dobra hrana i ne mnogo skupa. Obavezno probati èorbu i predjelo "Miško"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica
Posto smo svi cesto na drumu' date='verovatno svi i jedemo cesto na istom,mogli bi ovde da spomenemo restorane,kavane i sl. gde se dobrooooo jede.Molio bih da ne favorizujete objekte iz svog mesta i da budete max.objektivni.Izvinjavam se strasnim Administratorima ako tema nije na prvi pogled motoristicka,ali koliko puta ste mrtvi gladni seli u pogresnu kafanu![/quote']

Nas predsednik, Krkelja vozi kamion. Lepo kaze kad ti se uz put jede zestoka klopa ,a opet da te ne deru, stani tamo gde ima puno kamiona. Provereno.

A kad si u nekom mestu, idi tamo gde vidis najvise mestana u restoranu. I to je provereno. :wink:

 

tako je...ako bi iciji savet poslusao onda je to krkeljin...iskustvo bato...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova
Ma vjerovatno sam još nekoga zaboravio' date=' a kada se sjetim, staviæu...

Što se tièe "Miška", sva najbolje o tom restoranu, osoblju i gazdi. Jako je dobra hrana i ne mnogo skupa. Obavezno probati èorbu i predjelo "Miško"...[/quote']

 

Zaboravih takodje i kafanu NINI ili NINA, ili kako ga Podgoricani zovu "Pod Plochu" - na putu za Niksic, preko puta stamparije "Makarije" sa desne strane.

 

Extra velike gigantske porcije rostilja, skoro da ne mogu da se pojedu, vesalice i bifteci formata A4, mleveno meso super, umerene cene & brza usluga, debela ladovina & hladno Niksicko.

 

Za svaku preporuku, samo 5 minuta voznje od centra Podgorice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Kafana "Kapija Sumadije" odmah pored auto-puta cim se iskljucite kod Batocine. Odmah sa desne strane (vozite odmah od rampe bas polako da ne promasite) Odlicna klopa, jako pristojne cene i velikiiii parking na koji gledate sve vreme. Topla preporuka.

 

Restoran "Bebinac Junior" u Leskovcu, u ulici paralelnoj sa glavnom ulicom (tzv sirokom carsijom) nezaobilazno mesto! Dobra usluga, uvek sveza hrana i najbolji leskovacki rostilj (nikako da narucim nesto drugo). Cene smesno male, obavezno probati punjenu pljeskavicu.

 

Moj predlog je da se banuje onaj koji je otvorio ovu temu (pa ljudi ja pokusavam da smrsam, jel imate vi dusu bre?)

 

Inace ja ove godine mislim da pod obavezno odem motorom na rostiljijadu u Leskovac pa mislim da to nije losa ideja za zajednicku voznju i skup oko cevapa i pljeskavica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Kada se krene pod Ostrog,skrene se sa glavnog puta Niksic-Podgorica poslije jedno kilometar sa lijeve strane "Koliba" Bogetici,porcije ubica,usluga skroz OK,cijene pristupacne. Ovo je provjereno vise puta! :wink: Ako ne vjerujete pitajte Guliana! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd
Restoran "Bebinac Junior" u Leskovcu' date=' u ulici paralelnoj sa glavnom ulicom (tzv sirokom carsijom) nezaobilazno mesto! Dobra usluga, uvek sveza hrana i najbolji leskovacki rostilj (nikako da narucim nesto drugo). Cene smesno male, obavezno probati punjenu pljeskavicu.

Inace ja ove godine mislim da pod obavezno odem motorom na rostiljijadu u Leskovac pa mislim da to nije losa ideja za zajednicku voznju i skup oko cevapa i pljeskavica.[/quote']

 

Kad je Leskovac u pitanju najbolji rostilj je u restoranu "Cap-Cap", gazda Vlaju verovatno znaju mnogi sa ovog foruma jer motore vozi tek nekih cetrdesetak godina i redovan je na svim vecim skupovima :lol: tako da ako vas put nanese dole nemojte ga zaobici. Odlicna, hrana, atmosfera, osoblje, gazda... a tu cete i sresti najvise bikera.

 

Sto se tice rostiljijade ja se prijavljujem da vam budem vodic i domacin (ukoliko ne bude kao prosle godine dva dana pred moj ispit :( ) Sad su nam za prvi maj bili bikeri iz Slovenije, ugostili smo ih dva dana, vodili ih na Vlasinsko Jezero, pa ih ispratili na Ohrid, inace u vreme rostiljijade ima dosta ljudi koji dolaze motorima iz Slovenije i Hrvatske u Leskovac, tako da se dole prica o mogucem organizovanju moto skupa u tom periodu, jedini problem je sto je to obicno sredinom septembra ili pocetkom oktobra, tako da zna da bude dosta hladno i kisovito.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja