Jump to content

Moto Zajednica

Samo za Afrikance

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Posto nas se vec dosta nakupilo ovde sa pravim motorom, predlazem da napravimo jednu zajednicku voznju. Normalno, posto ja dobijem "V" dozvolu. Kad vec imamo kraljevski motor, kome ne smeta par zakrpa ili rupa na putu, ne dolazi nista drugo u obzir sem dobre enduro ture na vrh Srbije, Midzor. Cuo sam da se moze doci do gore motorom, pa bi dobro dosla jedna zajednicka fotografija afrikanaca na tom mestu. Cisto da razresimo pitanje najbolje fotografije Putovanja 2008, a i da erovi imaju sta da gledaju.

Teoretski, to bi se moglo odraditi u jednom danu, ali bi bilo lepo da krenemo niz Dunav, pa da se prenoci u kampu Toma, na samoj obali (80 din po satoru!!). Tu bi se obavile i razne druge aktivnosti :) Sutra dan, spustanje ka staroj planini i uspon na Midzor. Eventualno bi se i tu moglo prenociti, jer bi treci dan moglo dosta toga da se obidje: Borsko jezero, Bovansko jezero, manastiri Ravanica, Manasija, Krepoljin, Gornjak, Resavska pecina, Grza...

Isao bi i jedan moj drugar sa RD03 tako da bi nas bilo (za sada) 3xRD03, 1xRD04, 1xRD07 i 1xRD07a :) (bio bi tolerisan jedan XL600L)

Znaci, bar 3 satora, vrece za spavanje i mnogo zezanja i uzivancije!

 

Sta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Zvuèi zanimljivo, no meni baš treba da se poklope zvezde pa da mogu da odvojim tri dana... Možda Glista može... Videæemo.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport
Posto nas se vec dosta nakupilo ovde sa pravim motorom.. ...Kad vec imamo kraljevski motor...

.. tako da bi nas bilo (za sada) 3xRD03' date=' 1xRD04, 1xRD07 i 1xRD07a :) (bio bi tolerisan jedan XL600L)

[/quote']

 

Ovo mi lièi na širenje verske, rasne i nacionalne mržnje :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Posto nas se vec dosta nakupilo ovde sa pravim motorom.. ...Kad vec imamo kraljevski motor...

.. tako da bi nas bilo (za sada) 3xRD03' date=' 1xRD04, 1xRD07 i 1xRD07a :) (bio bi tolerisan jedan XL600L)

[/quote']

 

Ovo mi lièi na širenje verske, rasne i nacionalne mržnje :mrgreen:

 

Teska politika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.
tako da bi nas bilo (za sada) 3xRD03' date=' 1xRD04, 1xRD07 i 1xRD07a :) [/quote']

 

Ja sam jos mali, ali do kraja sezone ce i Transalpovi da se prave vazni sa brojanjem :D

 

Steta sto nemam malo vise iskustva pa i ja da Vam se pridruzim, valjda bi ste pretrpeli jedan PD06 to mu i onako dodje kao RD cirilicom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A jel moze jos jedan XL600V ? :oops: Jes' da nije cistokrvni afrikanac, ali su bar ista krvna grupa :) Ako moze, tura mi zvuci fenomenalno, a ja sam na odmoru do 13.04. pa ako se vozi do tog datuma... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
... bio bi tolerisan jedan XL600L...

 

Pocastvovan sam sto prihvatate moju malenkost u svoj kraljevski klub! \:D/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dakle, ko je zaintersovan za ovo? Spave i ja planiramo sledeci vikend + ponedeljak.

 

Subota: polako niz Dunav, do Kladova, obilazak svih turistickih atrakcija na ovom podrucju, pijenje kafica i sokova putem, nocenje u kampu Toma (restoran-terasa iznad Dunava, bungalovi ili mesta za sator, pescana plaza, tereni za odbojku na pesku i sl.)

 

Nedelja: spustanje na jug, uspon na Staru planinu, nocenje sa rostiljem i kanisterom crnog vina

 

Ponedeljak: Resava (pecina, Manasija, Ravanica, rucak kod Race iz Strmostena, takodje rostilj), povratak kuci

 

Ovu Nedelju cu jos da razradim kuci, sta tacno i ostale detalje sa nekakvom mapom, pa kacim ovde. Vino je sigurno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Moze mapa cele rute? Ne znam da li mogu da pobegnem sa posla u ponedeljak, ali ako mogu i ja sam zainteresovan... Naravno ako me primate u drustvo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Što se mene tiče, ja sam uvek za dobru vožnju, i uživanje pod vedrim nebom, osim što sam naredna dva vikenda prepun posla. Podržavam akciju skroz, i naravno kolko god budem mogao gledaću da napravim prostor za tu turu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam za, s' tim sto bih vam se ja prikljucio u nedelju kad prolazite ovim krajem. Lalajko daj mapu rute da vidim gde bi mogao da vam se prikljucim. Ako je voznja 100% sigurna posalji mi PM da znam da li da uzimam slobodan dan u ponedeljak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa dobro sad, nista nije 100% sigurno. Najbolje da nam se prikljucis u subotu :) pa svi zajedno niz Dunav. U tvom kraju smo tek u ponedeljak, a u nedelju ces nam se tesko prikljuciti jer se tad krece sa Dunava ka Staroj planini. Okacicu danas mapu nekog predloga putovanja po danima, i normalno sve je podlozno promenama. jer, istocna Srbija je prebogata prirodnim i kulturnim znamenitostima, toliko da se ne moze sve videti, pa treba napraviti selekciju onoga sto bi mogli da posetimo.

 

Dogovor, predlozi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F

Ja sam za, s' tim sto bih vam se ja prikljucio u nedelju kad prolazite ovim krajem. Lalajko daj mapu rute da vidim gde bi mogao da vam se prikljucim. Ako je voznja 100% sigurna posalji mi PM da znam da li da uzimam slobodan dan u ponedeljak.

Mogao dih da uzmes celu nedelju,da skoknemo malo do mora!!!??? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam za, s' tim sto bih vam se ja prikljucio u nedelju kad prolazite ovim krajem. Lalajko daj mapu rute da vidim gde bi mogao da vam se prikljucim. Ako je voznja 100% sigurna posalji mi PM da znam da li da uzimam slobodan dan u ponedeljak.

Mogao dih da uzmes celu nedelju,da skoknemo malo do mora!!!??? ;)

 

Samo sa kisnim odelom, ako ti ides! I na moru ce biti kise :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Eh da svi endurasi su pozvani, Dushe, Ceshe, Risto i ostali! :)

 

A ja!!??? Ja vozim motorne sanke mmmmmmmmmmmmmmm  :(>:(  ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Eh da svi endurasi su pozvani, Dushe, Ceshe, Risto i ostali! :)

 

A ja!!??? Ja vozim motorne sanke mmmmmmmmmmmmmmm  :(>:(  ????

 

A ja kad sam te pitao da li bi malo po blatu sa nama, nešto si se nećkao?????  ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Počastvovan sam pozivom, ali pao sam vožnju 22.juna a sledeće polaganje tek 11.jula... Tako da ću biti sa Vama u mislima i sa užitkom čitati izveštaj sa puta. A ako budete planirali nešto posle 15.jula (pod uslovom da i tad ne padnem), eto i nas dvojice u čopor.

Srećan put rodbino!

Rista i srebrni Transalp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Eh da svi endurasi su pozvani, Dushe, Ceshe, Risto i ostali! :)

 

A ja!!??? Ja vozim motorne sanke mmmmmmmmmmmmmmm  :(>:(   ????

 

A ja kad sam te pitao da li bi malo po blatu sa nama, nešto si se nećkao?????  ??? ???

 

Pa ja samo po pesku znam da vozim, plasim se ŽABA i kaljuge  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja