Jump to content

Moto Zajednica

MOTO TRKE U SRBIJI

Recommended Posts

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Pa evo sad gledam rezultate sa te trke i nema te u plasmanu.  ;D ;D ;D ;D

A na ovoj poslednjoj si bio 3 pozicije iza mene :P :P :P

 

Salu na stranu. Sale se lepo vozi.

Svaka cast kako je spremljena 750 tica. nisam mogao ocima da verujem da ove novije 1000 nemogu da ga obidju na pravcu.

Mi sa 600 mozemo samo da kupimo prasinu. osim na kocenju kada ga obidjemo. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Ajde jedno mozda nekima zanimljivo pitanje...

 

Koja je razlika izmedju Super Sporta i Stock-a?

 

I jos jedno, koje su prepravke dozvoljene kod nas po klasama? Hepening, SS...? Mislim po pravilniku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Vrsac/Beograd

Ajde jedno mozda nekima zanimljivo pitanje...

 

Koja je razlika izmedju Super Sporta i Stock-a?

 

I jos jedno, koje su prepravke dozvoljene kod nas po klasama? Hepening, SS...? Mislim po pravilniku...

 

SS sme da se otvara masina, Stock ne sme.

Sto se tice dozovljenih prepravki, sme auspuh, vesanje, pancirna creva, prenos, kocnice, plastike i to je otpilike to. Rezervoar mora da bude original, moraju da su prelepljene sve svetlosne grupe i da je copa dodatno osigurana, ukoliko nije skinuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

SS sme da se otvara masina, Stock ne sme.

Sto se tice dozovljenih prepravki, sme auspuh, vesanje, pancirna creva, prenos, kocnice, plastike i to je otpilike to. Rezervoar mora da bude original, moraju da su prelepljene sve svetlosne grupe i da je copa dodatno osigurana, ukoliko nije skinuta.

 

Ovo je licno mene zanimalo... Ostalo sam znao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Vrsac/Beograd

SS sme da se otvara masina, Stock ne sme.

Sto se tice dozovljenih prepravki, sme auspuh, vesanje, pancirna creva, prenos, kocnice, plastike i to je otpilike to. Rezervoar mora da bude original, moraju da su prelepljene sve svetlosne grupe i da je copa dodatno osigurana, ukoliko nije skinuta.

 

Ovo je licno mene zanimalo... Ostalo sam znao...

ako te zanima bas sve da procitas, imam ja neki malo stariji pravilnik. Sustina je ista, neki clanovi pravilnika su samo izmenjeni/dopunjeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ukratko kada je u pitanju agregat SuperSport i Stock razlika je sledeca.

 

Super sport- moze drugi menjac, glava, bregaste ,ventili, usisnici, ful elektronika moraju ostati seriski klipovi i blok motora, moze veci hladnjak.....

Super Stock- agregat mora da bude skroz seriski osim sto se moze staviti tanji dihtung na glavi motora radi vece kompresije. moze se koristiti Power Commander.  sve ostalo seriski u odnosu na gore navedeno.

 

Ogibljenje- obe klase mogu menjati zadnji amortizer, i u obe klase moraju ostati seriske zadnje viljuske.

Nisu dozvoljene prepravke na ramu u obe klase.

 

Toliko od mene ukratko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5271 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Niisi morao ovo na 4.08 radi kolegijalnosti :D

 

Vraceno je to u sledecem krugu na istom mestu.  ::) ::)

 

Aleksandar_ML  sta  prica covjek, daj  ostatak videa  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Braco "trovacu" jedan ne potpaljuj vatru. :D :D

Eno ti rezultati sa Batajnice pa gledaj da li je takmicar moto landa ispred. na kraju krajeva ne bitno je, bitno je da smo se dobro vozili.

 

@Aleksandar_ML

Hoce li Danilo voziti sledece god. posto mora da predje u Stock a konkurencija je daleko jaca?

 

Sto se tice Marka-Afrikanca lepo je sto je odbranio titulu ali imam utisak da je bolje vozio prosle godine, mada je konkurencija jaca ove.Ove god nije imao ni jednu pobedu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5271 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

:D :D :D :D :D :D :D :D

 

Daj malo da se zivota unese u  ovu pricu , ebes rezultat  bitno je  zezanje... e sad  sto te je  .........  :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ma znam ja. gori si ti potpaljivac od szgoo-a. :D :D

Ma naravno da je rezultat nebitan. Lepo je kada obidjes nekoga ali najlepsi je osecaj kada sidjes sa motora i kada si zadovoljan sa svojom voznjom, znas da si dao sve od sebe.

Ovo pricam jer kada sam zavrsio trku u Bataji nisam imao pojma koji sam (majke mi  :) ) ,tek sam saznao kadaa sam u ponedeljak dobio spiskove.nije me ni interesovalo jer sam bio zadovoljan voznjom.

 

E sada posto vozim trke od kraja 90tih nedostaje mi to drustvo od tada. Ako je  neko poznavao pokojnog Fandju iz Smedereva, pokojnog  Zapca iz Arandjelovca, Slovenca Borisa Hercigonju zna sta je zezanje, u kraljevu celu noc svi pod satrom, pevaljka na stolu a sutra se vozi trka.

Sada posle treninga navlace se satori, neka tajnovitost, kao na sveckom bre.

I u to vreme svaki vozac je poznavao svog kolegu. Ja sada da budem iskren pola ljudi neznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

Pa evo sad gledam rezultate sa te trke i nema te u plasmanu.   ;D ;D ;D ;D

A na ovoj poslednjoj si bio 3 pozicije iza mene :P :P :P

 

 

Hahaha....u pravu si bio sam 3 mesta iza a u 1000 H sam vozio samo prvi deo trke do prekida i taman kad mi je krenulo dobro oni prekinuse trku. Video si verovatno "on-board" snimak trke u 1000 H tu sam krenuo lepo da ih "slazem" jednog po jednog cak sam sustigao onu grupu od njih cetvoro sto su dosta odmakli i taman na izlasku na pravac obidjem onu novu r1 kad prekinuse trku....bas su bezobrazni  :D .....nemoj sad da komentarises da je r1 pustio gas zato sto je video crvenu zastavu hahaha.....a na ponovni start nisam izasao zbog kise niti sam imao gume ni volje vise.

 

P.s.

Ako ti treba pomoc oko sredjivanja motora javi se....da ne kukas stalno kako matora kawa ide  :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Pa evo sad gledam rezultate sa te trke i nema te u plasmanu.  ;D ;D ;D ;D

A na ovoj poslednjoj si bio 3 pozicije iza mene :P :P :P

 

 

Hahaha....u pravu si bio sam 3 mesta iza a u 1000 H sam vozio samo prvi deo trke do prekida i taman kad mi je krenulo dobro oni prekinuse trku. Video si verovatno "on-board" snimak trke u 1000 H tu sam krenuo lepo da ih "slazem" jednog po jednog cak sam sustigao onu grupu od njih cetvoro sto su dosta odmakli i taman na izlasku na pravac obidjem onu novu r1 kad prekinuse trku....bas su bezobrazni  :D .....nemoj sad da komentarises da je r1 pustio gas zato sto je video crvenu zastavu hahaha.....a na ponovni start nisam izasao zbog kise niti sam imao gume ni volje vise.

 

P.s.

Ako ti treba pomoc oko sredjivanja motora javi se....da ne kukas stalno kako matora kawa ide  :P :P

 

Koji si ti kralj, Ja bi tvoj motor stavio u sobu. ono je unikat. ej bre motor 93 god u full kitu. a ti to arcis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja