Jump to content

Moto Zajednica

KLV ili TDM

Recommended Posts

Guest Stronser

ti se spremas a ja vec vozio grobnik ! nema klase koju za 20ak god nisam studirao sve samo coper nikada ! dosta znam i otvoren sam skroz a ti vozis dve godine i vec znas da je afrika ZASTARELA ! KO LI TI JE TO REKAO bas ga nabijem na ..... !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
ti se spremas a ja vec vozio grobnik ! nema klase koju za 20ak god nisam studirao sve samo coper nikada ! dosta znam i otvoren sam skroz a ti vozis dve godine i vec znas da je afrika ZASTARELA ! KO LI TI JE TO REKAO bas ga nabijem na ..... !

Prijatelju, ja sam apsolvent na masinskom fakultetu na smjeru motorna vozila, to mi je posao da znam. Ja cu sjutra praviti te masine tako da moram to da znam. Bez uvrede za Afriku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

e pa majstore konstruisi bolji spaner lanca bregaste da ti ta tvoja lepotica neprezupci ako vec planiras da je SRAFIS ! I BOLJE VENTILE ZA KLV ILI STROMA da se covek na 20 000 km po preporuci nenaljuti ako kupi jedan od dva navedena u ovoj temi koju smo ISKRIVILI ! A NJEMU PREPORUCUJEM OD DVA ZLA muzicki instrument Yamahu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Meni ne preostaje ništa drugo nego da zakljuèam temu. Stronsere, uopšte mi nije jasno odakle ti takav stav prema Evilu, ja tebe smatram ozbiljnim motoristom i poznavaocem istih. Ne poznajem te lièno, ali cenim tvoje iskustvo. Evila, ipak znam lièno, pa mogu da tvrdim da je on jedan od najtemeljnijih motorista koje sam upoznao. Znam kako se priprema za svaku vožnju, znam koiko vremena provodi analizirajuæi motor, krivinu, vožnju.

Stronsere, tvoje prozivke razumem, to je verovatno gnev jer postoji veliki broj onih ljudi koji trkaèke motore koriste za vozikanje po gradu, a ne za stazu. Evil nije jedan od njih.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja