Jump to content

Moto Zajednica

Dve jakne

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Na prodaju dve jakne, jedna je probiker velicine 58 nosena par puta,dakle nova i dainese velicine 52 u solidnom stanju. I jedna i druga su vodo i vetro nepropusne. Probiker ima full protektore i postavu, a dainese nema. Visok sam oko 193 i tezak oko 120 kg i jedna i druga su mi knap, tako da bi mogao i neko mrsaviji da se uvuce u njih.

post-5773-12879094329325_thumb.jpg

post-5773-12879094331255_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Steta sto je prevelika za sina , koji za razliku od tebe ima 35kg manje i visinu 185cm , manje vise...steta i to ogromna , jer da nije tolika razlika uzeo bi Probiker 100% i bez razmisljanja  >:(  jakna mi se extra svidja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

pazi, probao je komsija koji je njegove gradje i moze da je nosi. decko je za glavu manji od mene i od prilike kilaze koju si rekao. ona pozadi ima trakice na kojima se steluje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Ma pre nego li si ti okacio oglas , vec sam imao dogovoreno vidjenje jakne ...

 

Kozna jakna , komplet protektori (ledja, ramena, podlaktice) Jakna nije oblacena...cena je tu negde, kao i tvoja i mozda mi se tvoja vise svidja , ali dogovor je dogovor...e sad , ako  se u petak ne odlucimo za nju onda se otvara sledeca opcija  ;)

U svakom slucaju mi se tvoja bas svidja i tu nema pogovora ... no videcemo sta ce bti u taj misticni petak  :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja