Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X8 kao nov idealna sansa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova

Zbog kupovine kola za  suprugu prodajem gorenavedeni motor Piaggio X8, 2007 g. extra stanje, garaziran , redovni servisi u ovlascenim servisima UNI groupa gde je i kupljen sa servisnom knjigom, uradjen servis pre 2 meseca, kod kljuc, master, veliki vizir, mali zatamljeni vizir, tek regiistrovan do sept.2011. Presao 4500 km tek razradjen.Garancija na kilometrazu.Cena 2500 eur-Kupcu na poklon Marushin Mefisto kaciga stara godinu dana, skoro nova Buffalo jakna sa protektorima i rukavice iste marke, kupljeni pre 3 meseca noseni 10  tak puta.Ko hoce sigurnu kupovinu nece pogresiti ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Inace motor je 150 ccm PIAGGIO LEADER motor, vazdusno hladjenje ( bez antifriza i kvarova vodene pumpe ), Max. brzina 110 km/h, potrosnja do 3 do 3.5 l, troskovi reg. 5800 din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Kako vidim, prodajes i opremu-kacigu i jaknu i ostalo.Jel to prestajes biti bajker kolega? Srecno sa prodajom,skuter video uzivo,za preporuku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

GOX, odlucio..... :(, samo sam opremu platio preko 300 eur, znaci motor tek registrovan , i servisiran izadje 2200 eur, sto je extra cena i manja nego sto sam ja platio .

Bio jedan kupac i zainteresovan je opasno kada je video motor uzivo tako da mislim a uskoro odlazi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja