Jump to content

Moto Zajednica

BLIC 23.04.2007 - Akcija „Kaciga glavu èuva"

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Citiram Blic

Saobraæajna policija na gradskim ulicama dnevno interveniše i do 40 puta zbog motorciklista koji pretièu kolone, presecaju put automobilima

 

pa se zapitam koji je to motorista koji svesno isece put automobilu??? Pod isecanjem racunam naglo izletanje ispred vozila tako da to vozilo mora OSTRO da koci da bi izbeglo sudar... i ko ce sa vozilom od 150kg potpuno nezasticen i svestan svoje slabosti da izleti na metalnu grdosiju od 1000kg???

 

U naslovu je kaciga a onda paljbu na motoriste:

 

Crna statistika pokazuje da su više od 50 odsto udesa u 2006. izazvali vozaèi skutera, vespi i motora.

 

U to ne mogu da poverujem, ali ne mogu nikako da progutam tu statistiku! Da su motoristi izazvali vise od 50% udesa (ne kaze kojih, znaci sve udese)... Ciste gluposti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BG

To mi lici na novinarsko prekrajanje...

 

To bi moglo da glasi: U više od 50% posto udesa koji su rezultovali povredama ucestvovali su vozaci motora. Samo novinar moze da sklopi recenicu "skutera, VESPI i motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Seru gladni sa tom statistikom. Ne cuva glavu kaciga nego aupuh. Buduci da smo kao motoristi nevidljivi za prosecnog gutaca reklama i latino serija, samo jos fali da smo i necujni. F117A tehnologija. Motor na kom pogonski lanac pravi najvecu buku je potencijalna opasnost u saobracaju. Ne voze bez rasloga panduri u Atini motore sa izduvom cetiri u nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

Crna statistika pokazuje da su više od 50 odsto udesa u 2006. izazvali vozaèi skutera' date=' vespi i motora.[/quote']

 

 

Ja bih se apsolutno slozio sa owim zato shto od onih 10.000 motora koliko su oni izbrojali .. mozda 1000 wozi sa mozgom ... ostali su potpuno retardirani ... jako chesto sam na motoru .. samo po gradu godishnje naprawim oko 20.000 km-a i swakodnewno widim bar 10 puta oooopushten prolazak na crweno npr. da ne pricham o milion ostalih bahanalija .... no comment .. tuga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja bih se apsolutno slozio sa owim zato shto od onih 10.000 motora koliko su oni izbrojali .. mozda 1000 wozi sa mozgom ... ostali su potpuno retardirani ... jako chesto sam na motoru .. samo po gradu godishnje naprawim oko 20.000 km-a i swakodnewno widim bar 10 puta oooopushten prolazak na crweno npr. da ne pricham o milion ostalih bahanalija .... no comment .. tuga

 

Slažem se, nažalost.

 

Pogledajte brdo idiota na dva toèka po gradu....užas!

 

Veæina nije mrdnula iz BG jer ne znaju ili ne smeju da voze po putu, ili su im prekucani brojevi na ljutim mašinama. Svi voze(imo) preko pune. Skoro svi.

 

Brdo nesreæa je moglo da se izbegne IAKO su vozaèi 4 toèkaša pravili prekršaj, da se išlo u granicama dozvoljene brzine.

 

Šta dalje da se prièa.....

 

DA :) O 4 tockasima da ne pricam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Potpuno se slazem sa vama nikad vise motora i nikad vise budala, napaljenih likovo koji voze bez kacige, verujte mi na rec da u Nisu svaki 50 - ti nosi kkacigu a kompletnu opremu joa nisam video da neko ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja