Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Gamnin Nüvi 1200

Recommended Posts

  • Drug član, 1828 postova
  • Lokacija: Beograd

Kupljen u julu(imam racun) drzac za vetrobran, drzac koji moze da se fiksira na neko drugo mesto lepljenem ne vakuumom,12V punjac, kucni punjac i naravno najbitnije

Kompletna najnovija Adria route 3.11 NT

                                SCG route 2.30NT

                                NaviGuide Hungary 5.4NT

 

Postoji mogucnost prodaje samo mape(originalne na Garmin-ovoj kartici)

 

Cena je 150evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1828 postova
  • Lokacija: Beograd

Nov, isti ovakav(ne sa vecim ekranom) je 16 000 i to samo sa SCG route, druga je stvar sto imaju i razni iGO uredjaji kao Xdrive i ostali sa prilicno vecim ekranom,

nebitno ovaj je star mesec dana, kupljen je u hrvatskoj pa ima Adria route u kojoj je Crna Gora na primer uradjena duplo bolje nego na SCG route, ja sam kasnije uzeo i nasu kartu  SCG route 2.30NT koja kosta 7500din i kartu Madjarske koju je kupio burazer koja ne znam koliko kosta(nekih 14 000forinti ja mislim), cena nije fiksna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6311 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nemoj da me shvatis pogresno, ali tesko da ce ovde posedovanje legalnih karti da ti bude neka prednost pri prodaji, tj ljudi karte nece uzimati u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1828 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni stvarno nije jasno u cemu je problem, ako ne nekom ne svidja zaobidje i to je to, veoma jednostavno

Uredjaj je koriscen samo par dana, nov je skuplji od moje cene, i ko ne zna da krade mape(cak ne znam da li krekovane mape mogu da se azuriraju) ove legalne mogu dobro da posluze, sad sto ljudi vise vole kineske sa ekranom od televizora koje ne rade kako treba u pola gradova je skroz druga stvar a isto tako sto ne cene kad je nesto placeno, naravno uvek je bolje kad se dipi nesto za dž

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

@Skyrunner

Druze da te podsetim da zivis u Srbiji ;D

Pa ovde vise ni zlato nema cenu jer nema cak ni mleka

 

Mozda ti ovi linkovi pomognu da shvatis za koliko mozes da prodas-koliko da cenis najjeftiniji model Garmina.

http://gps-centar.com/garmin-nuvi-1200-ee-centralna-i-istocna-evropa-p-196.html

http://www.garmin.rs/berza.php

 

Ovo ti kazem iz najbolje namere,mozes ti nju ceniti i 600EUR nije problem...ali kome ces je prodati ?

 

Pozdrav i zelim ti da je sto pre prodas i zaradis bar stotku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja