Jump to content

Moto Zajednica

jos jednom kako nas vide - "BLIC"

Recommended Posts

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

imam samo da kazem jedno.....NEK MI SE NAPUSE KU**A!!! zABOLE ME BAS STA ONI MISLE I STA ONI IMAJU DA KAZU....IMAM I JA SVASTA DA KAZEM O NJIMA PA ME NIKO NE PITA...

 

bravo gavrolini , iako te za pivo nisam podrzavao ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Sve od gore navedenog je delimicno tacno bar u 50% slucajeva bar u mojoj okolini gde klinci tockaraju voze, bez kacige,od ulaza u grad do centra voze bukvalno preko 150km/h i ostale stvari koje naravno da ugrozavaju i druge u saobracaju ali Ja nisam jedan od njih i uopste me ne potresaju ovakvi izvestaju iz novina ili bilo kakvih medija.Ne vozim ni ja po propisima ali dovoljno sigurno vozim da mojom greskom necu drgoga ugroziti i cimam ce i kad vidim parkiran auto dali ce izleteti.Ja kad mi se tockara i kad mi prorade oni mali gremlini u stomaku i kad adrenalin navali sednem na KTM odem u sumu i zabava tu me sigurno nece videti ni novinari ni usrani panduri.

Evo primera pre par veceri Kod Autobuske stanice u V.Banji cekam na ukljucenje u glavnu ulicu ka gradu ide Opel koji daje maigavac i prelazi u levu traku da bi se iskljucio sa puta odjednom se pojavljuje klinac na suzi i jedva ga izbegava presavsi u svaoju levu traku zatim sledi okretanje paljenje guma dolazi do auta i pocinje rasprava pa malo je falilo i ako znam klinca da mu skinem kacigu i da ga isamaram.Zasto?zato sto ga lik iz auta nije mogao videti jer je vozio kao kreten da nije bilo tog lika sigurno bi mu ja izleteo a u autu mi beba i klinac od cetiri godine pa presekao bi me na pola pa naravno i ako bi preziveo da bi mu jabucicu zubima izvadio.

Hocu da kazem samo da nas ima svakakvih i da vozimo svoju voznju i da nas boli qrac sta ce da pisu novine i ostala sranja.Nista se tu nemoze promeniti tako je uvek bilo i uvek ce biti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Ma jeste tačno dosta toga u članku ali je zagađeno već ukorenjenim predrasudama.

I čim vidim u novinama ili na televiziji nekog iz policije koji drži vakelu o bezbednosti u saobraćaju, n.pr. već simptomatično na Studiu B odmah znam da će da oplete po vozačima dvotočkaša i to onako pandurski, otužno. Onda mu ona buljava spikerka sa Studija B podilazi i klima glavom u stilu aha, da, da, ...dakle čuli ste dragi gledaoci... a  pandur sedi i raste. Izuzetak je onaj Rebić, čovek zaista deluje korektno i policajac je za primer, dakle u funkciji " to serve and protect"

Dakle iritantno mi je da ih slušam kako generalizuju sve na dva točka, naročito pandure koji se pederišu statistikom po medijima umesto da apeluju svakodnevno na vozače automobila da nisu sami, da gledaju, da poštuju slabije od sebe iz tih metalnih kanti u kojima sede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja