Jump to content

Moto Zajednica

BMW Ralley 3 odelo za enduro vozace

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

Kolko kosta ovo u Srbiji i dal ga ima? Kako se ponasa u praksi? Komentari o izgledu?! Ja sam citao po raznim forumima i na svima je okarakterisano ka brutal good... Pa hocu to isto da cujem i od nekog sa Balkana...  :D;)

post-10806-12879090886976_thumb.jpg

post-10806-12879090901812_thumb.jpg

post-10806-12879090902434_thumb.jpg

post-10806-12879090903145_thumb.jpg

post-10806-12879090904344_thumb.jpg

post-10806-12879090904814_thumb.jpg

post-10806-12879090905563_thumb.jpg

post-10806-12879090906088_thumb.jpg

post-10806-12879090907974_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLE 500

fmiler92, jeli druze, jel ti to merkas ozbiljno, il zamajavas nas ozbiljne ljude :)? vidim raspitujes se za kacigu pa na kraju epilog, previshe skupo.

 

E pa, odelo ti je jos skuplje :)..

 

Salu na stranu, ne vidim zasto bi neko sa Balkana drugacije nosio/kritikovao opremu od nekog tamo.

Generalno bmw oprema je odlicna, mozda ima istog kvaliteta za manje para (zaboravih ime proizvodjaca koji radi za bmw) ali to su finese..

 

Prvo lepo BMW motorche, pa tek onda BMW ralley set :).

 

U ostalom, koga briga ako imas sharenis :D, ja npr..

IXS jakna, duchini pantalone, held cizme, bmw kaciga.. 

jedino gde se eto oseti da cena diktira kvalitet je duchini, ipak, sta ocekivati od pantalona za 8k din, sasvim ok za cenu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

@Madiv... Ja to stvarno gledam da kupim.. Ali ne sada posto sam "broke".. Nego pokusavam da otvaram zanimljivu temu za koju mislim da bi to nekome moglo pomoci...  :)  Nista lose u tome, zar ne? Ja sam inace fan celog paketa F800GS(sto ukljucuje i opremu namenjenu njemu&njegovom vozacu)...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: BMW Dakar 650GS

znam da je inspiracija za jashu bila osa (hornet).

inace, oprema je po kvalitetu u klasi prethodnika (r2pro).

i sam si upotrebio rec 'brutal'.

necu da ti remetim zamisao, ali, da li si razmisljao o Rukki? Rukka Sahara je jos brutalnija od R3 kompleta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

Meni se ne svidja izgled Rukka Sahare... A to mi je veoma vazno... Da se uklopim sa motorom.. Da nosim isto boje kao on.. xD .. .Da budem jedno sa njim..

Jednostavno volim eleganciju.. A Ralley3 je stvarno takav kad ga uporedis pa potonjim... Pogotovo na GS-u..  ;D ;D

Potrebno mi je da je udobno, dobro provetrivo, da ne propusta vodu, da se moze koristiti i zimi i leti.. i da se kad sednem na motor u njemu osecam atraktivno.. Da mogu da idem sa njim i u blato, i na autoput, ali i u kafic...  ;D ;)  Meni se ovaj crno/zuti model svidja..

 

Jos kad nesto ovako stavis na njega..hmm (btw, kacket ne dolazi sa odelom)  ;D

post-10806-12879090908838_thumb.jpg

post-10806-12879090965833_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

ako se ne varam ovo odelo za bmw pravi pharao...

 

imas slicne izvedbe i od Revita... kad sam kupovao svoju jaknu u FR mislim da je Revit u ovom fazonu bio oko 300 eura ( samo jasa )...

 

sta god da radis... nikada se oprema ne kupuje odjednom... jos sa motorom... zamisli... 10000 soma motor...500 kaciga... 1000 odelo i cizme... pa ces jos i na one alu kofere da pomislis :)

 

jedno po jedno... kupuj kvalitetno ... ali ne mora da bude bas bmw... kazem ti... pharao... revit... rukka...svi imaju modele kao sto je ovaj... samo nema bmw znak :) a to je jedino sto ih deli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Kolega bajker sa kojim sam se vozio do mora poseduje sivu sa plavim i crvenim detaljima jaknu i pantalone i mogu ti reci da je on prilicno zadovoljan izborom ali je brutalno skupa i u sustini ti i ne treba. Mislim, ako imas para kupices je i bolece te uvo sta drugi kazu, bitno da je tebi do jaja ali ako ne, malo je isccepas i glava ce te boleti ;) Znas onaj fazon- Pacoti da nosim a leba da ne jedem :) Ako me razumes sta mislim... Sto se tice motora budzi koliko mozes da uzivas u nekim detaljima a za opremu, ja sam vise u fazonu kao Madiv, posedujem IXS Nova 15.000din- dobra jakna, pantalone Duchini8.000din-ok, alpinestars smx3 cizme 10.000 din-odlicne i kaciga nolan n90 25.000din-super... To je ukupno 58.000dinara! Sve to zajedno kosta kao ta jakna ako se ne varam ;) Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

ja video uzivo ovaj komplet i mogu vam reci da je bruka za sve od njive do fensi kafica.... a kaciga je posebna prica jer sam prvo mislijo da je igracka koliko je lagana ali sam onda skontao da je prava..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLE 500

dr.sharba slazem se.. takodje bitan je onaj momenat koji se ne vidi.

aktivne majice, gace, carape.

 

Recimo, za mene je neprocenjivo kada nakon celodnevne voznje u cizmama skinem iste a nogama mi prijatno jer su suve.

Coolmax carape koje sam kupio u prodavnici "gora" su mi skoro pa best buy ove godine :)

Kada sam ih video bio sam u fazonu "ma daaaaj, ima da umrem u ovome" izgledale su kao termo carape, debele, guste, nikako mi nije bilo jasno kako mi u ovome nece biti toplije nego u nekim tankim carapicama, ali vremena se menjanju, nisu ni carape ono sta su nekad bile :).

 

Takodje aktivne cooldry ili coolmax majice, obavezno..

Kada sam isao na durmitor bilo je prohladno, nosio sam ispod jakne samo jednu cooldry majicu dugih rukava  i uvek sam bio suv, i nije mi bilo hladno, dok recimo da sam nosio neku pamucnu garant bi se kad bi stao oznojio i onda se to ne bi osusilo ispod jakne satima.

 

Sve su to neki sitni detalji koji su jako bitni (mnogo bitniji od toga da li ti se boja odela slaze sa bojom motora :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nedavno sam posetio BMW Motorrad Centrum u Minhenu. Nisam siguran da li sam gledao Rally Pro 2 ili 3 (verovatno je nebitno), ali cena za jaknu je bila 450e a za pantalone 250e. Mislim da te cifre nisu nedohvatne, obrzirom na to sta se dobija za ulozeni novac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

@ugac...Nisam fenser, bas naprotiv... :P Ali video sam dosta modela(i nize i vise cene), i ovaj je jedini koji se tako lepo uklapa sa motorom a i kvalitetan je jako... :D

Meni se licno jako svidja.. Nista vise, ni manje.. Volim GS sve, uopsteno...  ;) ;D ;D ;D

post-10806-12879090966674_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1848 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja ipak mislim da si se ti malo zaleteo, a usput, te stvari kao sto su kacketi, solje i podmetaci za njih i ostale gluposti sluze samo da istresu sto vise para iz novcanika onih koji su se nalozili pa masinu (bilo koju) smatraju za bozanstvo

 

Ipak, imao sam jednom prilike da probam BMW jaknu(ne i pantalone) i mogu reci da je stvarno dobra, mada ja ne bih bezao ni od Alpinstarsa a pogotovo od Rukke(za putnu/enduro namenu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

@Skyrunner... Od svega toga sto si ti nabrojao.. well..Ja trenutno nemam nikakvo odelo, ali skupljam lovu da ga kupim.. Pa ako mi se svidja ovo, ja cu ga uzeti(zar ne)..Isto vazi i za Ralley3 cizme, i za rukavice.. I za onaj kacket.. Nemam nista od toga, a ovo mi je extra(Osim kacketa(imam jedan na Arsenal FC)ali mi se ovaj bas svidja i ima da ga kupim prvom prilikom)....

Treba mi kvalitetna oprema za enduro, znam i za Alpinestars, Rukka, itd.. Ali za GS motor, bi kupio GS opremu... Nisu tolike razlike u ceni..

O5 kazem, sav sam u GS fazonu..  ;D ;D ;D

@Madiv, coolmax majice, carape itd. se podrazumevaju.. Isto vazi i za potkapu(svilenu) i za podrukavice(svilene)..  :)

Tnks anyway!  ;)

post-10806-12879090966942_thumb.jpg

post-10806-12879090967217_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

mogu zvanicno da potvrdim da su i starije generacije nekada bile napaljene. sa 18 god sam ziveo i isao u skolu u Moskvi, ka*ao sam sve sto ide na dve noge i nosi suknju, pusio sisha i pio nekvalitetnu vodku. 

 

e sad to sto smo se mi ponasali kao idijoti, ne znaci da i vi mladji morate. Bolje je da se nauci nesto iz nasih gresaka.

 

jasno ti je koliko je ovaj nas ludi saobracaj opasan. najpametniji savet koji ja mogu da ti dam je da uvek probas da nadjes nesto cool u stvarima koje ce ti sacuvati zivot (pazljiva voznja, kaciga) jer znam da je sa 18 god mnogo bitnije biti cool nego biti safe :)

 

eto npr sa kacigom na glavi kad dodjes ispred skole izgledas misteriozno, ribe ne znaju ko je to i sve gledaju u tebe. A a? jel si se primio?

auuuuu a jos kad fantomku imas ispod, ma idi begaj opasniji si od bilo koga u kraju. E a zamisli onako polako, smekerski prolazis pored ribe i namignes joj ispod kacige. ona ne zna ko je ali se primi zesce!

 

ajde javi sta si uradio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja