Jump to content

Moto Zajednica

udes kod novog sada

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

sad gledam RTV i pokazuju slike to jest snimak udesa kod novog sada gde je motociklista udario u traktor koji je skretao levo??  motor je honda cbr 600 i kažu bila su dvojica na motoru ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Policajac nije znao da mi kaze odakle je motorista samo rece Honda 600 kubika, a crveno beli motor ukopan u zemlju ispod traktora pa se ne vidi registracija, ocigledno traktorista skretao na putu kliometrima pravom kao strela i... >:(  :(  (Novi Sad) Rumenka - Backi Petrovac. Kada sam prolazio prvi put tuda kolima policija nije dozvoljavala da se zaustavlja ali je pored bio jos jedanparkiran motor , pitao sam jel to motor imao saobracajku, odgovor momka je bio "je motor" ???

Posle sat dva kada sam se vracao nikog nije bilo sem policije - opet nisu dozvoljavali zaustavljanje niti onako u prolazu znali da mi kazu o kome se radi odnosno odakle je motorista, pa tako kome se radi i dalje ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6931 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Traktoristi bez osvetljenja. Tako mi je stric zestok udes imao, neosvetljen traktor.

Ja jos uvek pamtim kako sam zalepio facu u Ladinu tablu. Vracali smo se sa neke slave, ja seo napred, bez pojasa, klinac obican benavio se i odjendaput cale pobode kocnicu i ja poletim napred i tresnem se u tablu. Nista mi nije bilo jasno, kad ono freza, ne bez svetla, nego bez i jednog jedinog katadioptera ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Slicna situacija pre neko vece na putu Ruma - Stara Pazova. Vracao se za BG na KLE-u sa poslovicno losim kocnicama i zamalo pokupio traktor sa prikolicom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja