Jump to content

Moto Zajednica

Nagla nesvestica prilikom voznje kroz tunel ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: KN13DN

Ajde da malo uozbiljimo temu...To je mozda samo posledica glavnog  problema...Po meni,prva stvar moze biti usporen komoditet oka izazvan nekim od spoljnih faktora,poput alkohola,premora,cak i rad sa aparatima za elektrolucno zavarivanje moze imati takve simptome...Ali to je sve bezazleno u odnosu na...Necu o tome,vec ti predlazem da lepo odes kod interniste,ispricas sve ovo sto si postovao,i insistiraj na tome da ti se uradi EEG...Tek posle te dijagnostike mozes biti miran ili se jos vise zabrinuti...Jedan prost test:stani ispred ogledala,naglo se isplazi kroz zatvorene usne,i ako ti jezik skrece u desno,makar malo,odmah kod doce!(Upuceni znaju o cemu govorim  :-\ )

Nije da pokusavam da te uplasim,stvarno moze biti da je nastao ozbiljan zdravstveni problem...

Poz,i nadam se da si samo bio presao previse kilometara za taj dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

sori, tek sam sad video post.

hvala na brizi, probao sam plazenje ispred ogledala. prvo sa zatvorenim ocima, pa onda sa otvorenim, nista neobicno nisam primetio

 

poslacu pm ako nije problem

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

Bato baci te naocare , skini taj vizir ! Ja sam mogao da se polupam u sred bela dana vozeci auto sa naocarima

za sunce ! Vozio sam nekim putem na hiljadu i kusur stepeni ,nabio cvike , kacket samo da imam sto vise

hladovine , ulecem sa sunca u debeli hlad izmedju dva brda i pocnjem da preticem kamion , naravno nije bilo

nikog , odjednom u toj hladovini sleper ispred mene ! Sta sam ja uradio nemama pojma , uglavnom izvuko sam zivu

glavu ! Od tada ne nosim naocare za sunce ! ! !    Ovako sam ukratko opisao situaciju , ne verujem da mogu da

docaram kako je sve to izgledalo . Neverovatno ali istinito  ! 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Nagla promena okruženja koje se pomera uzrokuje da se senzori za ravnotezu koji rade u sistemu oko - srednje uvo zbune što može dovesti do vrtoglavice slično kao kod morske bolesti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja