Jump to content

Moto Zajednica

UPOZORENJE! Cuvajte kacige.

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Aprilia Caponord

Posle dugio godina obilazenja moto druzenja i skupova i putovanja i kod nas a i napolju prvi put mi se desilo da mi nesto od opreme nestane sa motora. Na moto skupu na Zlatiboru, sa mog motora otkacena je i ukradena kaciga.

Stvarno sam bio sokiran jer nisam verovao da tako nesto moze nekom da padne na pamet. Maznes coveku kacigu sa motora i boli te uvo kako ce da se vrati tamo odakle je i dosao. A ja ubedjujem ljude da je nemoguce da se tako nesto desi...

Mada, kad malo razmislim, kradu i motore.

 

I zato, pamet u glavu a kacigu u ruke i srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Izuzetno sam netolerantan kad su lopovi u pitanju i po cenu da me opljuju mogu samo jedno da kažem...

 

dabogda mu zatrebala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 624 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

i meni su na prvom moto skupu u temerinu u nasoj organizaciji maznuli, a sto je najgore ne vredi ni pare ali mi je draga...  i otkad su mi maznuli jaknu iz auta, SVE NOSIM U RUKAMA I NI MAJCI SVOJOJ NE VERUJEM!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Užas.I ja sumnjam na civile.Iskrena da budem od kako smo počeli da se vozimo i posećujemo moto skupove ja sam strepela za opremu koju smo normalno ostavljali na motoru na nagovor prijatelja-kao ma ostavi slobodno neće to niko dirati.E sada nam je došla i ova kriza pa se stvarno mora voditi računa o opremi.Nisam emotivno vezana za stvari ali kad razmislim samo koliko smo para dali za opremu.....uf,uf,baš nebih volela da mi neko nešto ukrade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

desavaju se takve stvari svagdje,samo ja vjerujem da to rade civili

 

I ja tako mislim. Pa ne bih tudju kacigu stavio nikad na glavu, a kamoli da ostavim čoveka bez kacige u sred Zlatibora ili neke nedodjije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

E nadam se da cemo jednom uhvatiti takvu budalu koja krade opremu po moto skupovima. Kakav kreten treba biti da krades od bajkera medju hiljadu istih ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Uzas, strasno, opet dobro je sto si upozorio, malo je nezgodno da se vuce kaciga po celi dan dok si na skupu,

Znaci da se zakljuca, ili kofer ili ako imas mesta ispod sica.

 

Kada sam sa drugarima posetio manastir Ravanica, bili smo upozoreni da ponesemo kacige sa sobom jer likovi koji prodaju dzidza midze ispred manastira znaju da pokupe kacige i da zapale.

 

Neki stranac je tako ostao bez kacige.

 

Tuga ljudi, sve u svemu, vise covek ne moze da bude svoj na svome.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav meni su ukrali ogledalo neznam kako kad je morao imati i dva kluca da odvrne kontra matice  takav je nas horoskop stalno moramo jednim okom da gledamo motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2441 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

U toj gomili ljudi uvek se moze naci neko ko samo vreba priliku da mazne nesto i da odnese.Na moto skupu je izvanredna prilika da se mazne kaciga,jakna,pojas,rukavice...pa cak i da se skine GPS ako neko ostavi na motoru i ode da seta po kampu.Ja sam staru kacigu i ostavljao preko retrovizora,ali novu,Boga mi ili nosim sa sobom,ili je zakljucavam sajlim za motor pa ne razmisljam.Jedino onda mislim na tank torbu koju ako ima mesta,naguram u kofer pa pod kljuc.

  I jebem mu ja mater,ko je-da je ukrao! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ma KRETENI..

Prosle godine su mom ortaku mislim da je bilo u Nisu digli iz satora tank torbu,jaknu,pantalone,

pojas,rukavice,kacugu ma sve samo sto jos i sator nisu spakovali a sto je jos gore i kljuc od motora mu bio

u jakni a rezervni nije ima ni kuci,pa je usledilo razvaljivanje brave....Uzas...ma prst po prst bi mu seko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7252 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Freza 600ccm

Strasno, i ja se uvek cimam za stvari zbog takvih idiota..

Ja kazem, treba se organizovati i postaviti mamac, i navatati mangupe koji to rade a onda im se posteno najebat majke, citav kamp po jedan sut u guzicu, a kolege sa cizmama mogu i dvaput :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 902 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Nista cudno. Odlicna prilika za lopova da nesto mazne. Po meni je to kao da ostavite otkljucana kola sa kasetofonom i jaknom u njima u sred grada ceo dan...

 

Jbiga, nazalost nista novo :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Stavi neku sliku kacige.Mozda se i nadje. ;)

Pre oko pet godina je nestala kaciga kod nas na skupu.

  Kaciga je bila od makedonca.Dali smo mu nasu da moze kuci,

a njegovu smo pronasli posle dve godine i poslali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Posle dugio godina obilazenja moto druzenja i skupova i putovanja i kod nas a i napolju prvi put mi se desilo da mi nesto od opreme nestane sa motora. Na moto skupu na Zlatiboru, sa mog motora otkacena je i ukradena kaciga.

Stvarno sam bio sokiran jer nisam verovao da tako nesto moze nekom da padne na pamet. Maznes coveku kacigu sa motora i boli te uvo kako ce da se vrati tamo odakle je i dosao. A ja ubedjujem ljude da je nemoguce da se tako nesto desi...

Mada, kad malo razmislim, kradu i motore.

 

I zato, pamet u glavu a kacigu u ruke i srecno!

 

sitni lopovi, nevaspitani klinci i narkosi

to su kategorije koje kokoshare tako, tipa ukrade kacigu i proda je za dop ako je narkos ili se izdrkava bez veze ako je bezobrazni kilnac...

meni su obili auto da bi uzeli nacetu flashu politarske koka-kole  ??? uzas, od tada ili ne soatvljam nista u autu, ili ako vec ima nekih budalastina koje me mrzi da sklanjam, ostavim otvorene prozore  :(

 

a prvog koga skebaju na nekom moto skupu, treba ga politi katranom i perjem i razglasiti svuda i okaciti fotografije, pa da vidim dal ce neki kokoshar opet tako nesto da uradi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Neko mi rece ove godine u Trebinju na skupu, zasto zakljucavas motor, samo mu se nasmejah...  ;D ;D ;D  Ali mi nisu dali da upalim alarm!  ;) Nikad se ne zna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

I ja spadam u grupu ismejavanih....pa tako na moto skupu u Pancevu kad smo bili svi su okacili kacige na jedan motor u fazonu ma nece niko...vratili smo se posle pola sata jer su neprestano razmisljali i kukali o tome da li su jos uvek na motoru dok je moja bila u ruci.

 

Sustina price...ne treba da razmisljas...lepo ponesi sa sobom ili pod kljuc i mirne glave se opustis na druzenju.

 

A lopova tako kad spazim...,promeni mi se izgled lica i postajem neuracunljiv u roku od tri milisekunde :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje

Ma nije mala stvar ostati bez kacige, kako samo da se vratis do kuce, panduri samo cekaju...

 

Najbolje ponesite rezervnu na laktu za slucaj da ostanete bez one koju nosite na glavi...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Salu na stranu...

 

 

ja bi mu ruke polomio samo da ga navatam da uzima kacigu ili bilo sta od opreme sa motora...

 

Moj drug u smederevu prosle godine ostade bez kacige, nije je ni dva puta stavio na  glavvu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja