Jump to content

Moto Zajednica

golf ubica !!!

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

U današnjoj politici je nešto kratko pisalo o nesreći. Vozač golfa (41 godinu) u alkoholisanm stanju udario motociklistu. Vozac motora je podlegao povredama iste večeri u bolnici.........tako je nešto pisali, neka me neko ispravi ukoliko sam pogrešio.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha XVS 250

Bio sam na licu mesta,zivim u tom naselju,posao sam u jedan lokal na dnevnu dozu...

Decko se zove Sale,72. godiste.Neki prijatelj ga je zvao na pice,ustao iz kreveta i seo na skuter...Isao je ka gradu,nizbrdo,kaciga,jakna....Pijani pripadnik Zandarmerije iz AR Golfinom sa 170kmh :o ga udara pozadi,baca skuter u stranu,njega nosi jedno 200-250m do lokalne pecenjare,dok mu nije sklizuo pod tockove i presao na kraju preko njega. Hitna pomoc se pojavila za par minuta,vezivali ga na infuziju,pokusavali reanimaciju.Znam samo da kad su mu skinuli kacigu,isla mu je krv na usi,usta,nos...samo je otvorio oci i zatvorio. Desnu nogu kada sam mu video imala je tri ili cetiri otvorena preloma samo na potkolenici...Zaista nije lep prizor za videti.

najgore od svega je sto se ovaj mamlaz busao kako je on pandur i da ce da napravi neko sranje!

 

Najiskrenije saucesce Saletovoj porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Siroma decko. citao sam juce u Novostima. Znaci pandur, pijani pandur, covek koji je placen da bude primer i da lovi one koji divljaju kao on i covek kojega treba da se cuvamo jer mu se moze da napravi neko sranje...Sto se tice ovog poslednjeg, to je vec napravio i to obligatno. Nadam se da ce da truli u buvari dugo , dugo, da ce imati besane noci i da ce vec istrukiti , zajedno sa svojom cistom u lobanji gde treba da mu je  mozak.

 

Moje najdublje saucesce sirotoj porodici, njegovim prijateljima i nek mu je vecna slava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

jbt koja priča a za takve*šmekere*je trebalo odmah pozvati žandarmeriju da vidite kako oni postupaju sa *kolegama*...

verovatno bi pisalo da je u bedaku izvršio samoubistvo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

I gde je sad organizovanje protesta? Gde su sad debele kucke da kenjaju po medijima? Decko je izgubio zivot zbog pijanog kera....gde su sad znakovi sa precrtanim pandurom za volanom?! 

 

saucesce porodici i prijateljima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

Uzas, uvek sam govorio da su vozaci golfova najvecim delom sabancine i lozane.

kakve veze ima sta je vozio?mogao je i ficu voziti pa da napravi glupost!saucesce porodici i prijateljima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Vazno da je njima plata "mala", da imaju beneficije i ostalo, a za narod ih bas briga..Ali od svega je najvaznije da je on policajac i da ce svasta napraviti jer je on zaboga "policajac" i njemu je sve dozvoljeno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Vazno da je njima plata "mala", da imaju beneficije i ostalo, a za narod ih bas briga..Ali od svega je najvaznije da je on policajac i da ce svasta napraviti jer je on zaboga "policajac" i njemu je sve dozvoljeno!

 

Vasa plata nije mala? Video sam neke svestenike koje za narod nije briga i koji misle samo na svoj budjelar, i uvek se cini

da im je malo to sto dobiju!

A nemaju ni fiskalni racun.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Upravo tako. I polocajci imaju dusu, i njih boli takav komentar.

Zandar iz ove price sigurno vise nece obuci uniformu, veruj mi!

 

A jel bila nekad neka vest da je svestenik pregazio motociklistu? Ili bilo koga? Ja se ne secam da sam to procitao.

Nemojte takva prepucavanja na ovakvom mestu.

 

Pokoj dusi Saletu, saucesce njegovoj porodici. Bog da mu dusu prosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha XVS 250

Uzas, uvek sam govorio da su vozaci golfova najvecim delom sabancine i lozane.

kakve veze ima sta je vozio?mogao je i ficu voziti pa da napravi glupost!saucesce porodici i prijateljima!

 

Da je vozio Ficu,ne bi isao 170kmh. Elem,na istom mestu opet neki udes bio,ovo je otprilike 5 put da se desava neki karambol na tom putu ovog leta,a da pojasnim da je to magistralni put za Kraljevo i Cacak,ima i dosta onih Folkoteka,kafana,a sad je jos i Guca pocela..videcemo bilans do kraja Guce na ovom putu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

U kulturnim sredinama službena lica ma kog profila imaju posebnu odgovornost za ono što čine jer su dužna da daju pozitivan primer i snose oštriju sankciju nego običan smrtnik tako da ne dolazi u obzir ni takvo ponašanje koje je uzrokovalo tragediju nit ponašanje posle.

 

Imamo na žalost puno ubistava motorista bahath vozača al niko ne diže glas, ni ove  večite crvenokose. U dva dana smo imali tri smrti zbog alkohola u krvi kod onih kod kojih po aksiomu ne može biti ni kap. Kud ide sve ovo, pitam se često.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Strasno.

Posto su se svi digli i pljuju po bajkerima,kada ce predstavnici bajkera da se dignu?Mislim da je krajnje vreme.

Nije dovoljno jednom u pet godina neko od bajkera da bude na tv-u i prica o ovom i onom,treba neko recit

i po malo bezobrazan bar jednom nedeljno da bude u nekoj emisiji gde ce da prica o mukama i onome sto svakodnevno pogadja bajkere.

Mozda ce onda i vozaci automobila,kamiona.... postati malo svesniji i bar po nekada VIDETI BAJKERA na ulici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja