Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

ako dolazite do nisa ima jedan mnogo lep put za obaranje pa da vas vodim tamo. NEgo da se malo pohvalim stigli bar end retrovizori mnogo mnogo MNOGO su bolji i motor lepo izgleda, celu ulicu vidim jednim a i drugim bogami nema mrtav ugao! A sediste crno skroz samo zuto/zelen konac za step a fluorescentna koza za ivice ispred konca, ali nju ne mogu da nadjem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Evo slike :)

I da zatamnjen far i prednji zmigavci, nisam lose uradio ali narucujem foliju sad nekih 10 metra x 40 cm pa kad stigne mogu da posaljem tako parcice ako vam se svidja. Jos samo sediste iduce nedelje i cunak :DD

post-16583-0-32628800-1366116433_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Drug iz nemacke doneo ja mu platio nekih 15ak -20 e ali to sto sam imao srecu da bas dodje sad inace bi izaslo 40-50 e ovako -.-''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Do jaja za preglednost ali meni to nikako ne odgovara zbog dodatne sirine, i ovako nekad jedva prolazim ili ne mogu da prodjem kad se sabiju kolone...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Do jaja za preglednost ali meni to nikako ne odgovara zbog dodatne sirine, i ovako nekad jedva prolazim ili ne mogu da prodjem kad se sabiju kolone...

 

meni siri korman, i dosta sam se provlacio danas nisu smetali, po meni su extra stvar!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Manite se vise ulja i folija, ajde da se vozimoooooo! :D Ja za vikend se zagrejao sa nekih 400km :)

 

Kakav je dogovor za subotu, ostaje sve isto?

 

Gde cete za 1.maj? Ja sa jos jednim kolegom sa foruma planiram do Budve. Ide li ko u tom smeru?

 

 

 

E to sam i ja hteo da pitam da li je ostaje za suobotu isiti dogovor ono u 9 u dimitrja tucovica? :-)

 

Pa ajde zovi da se vozimo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

Jel zna neko gde bih mogao da navaim polugu menjača za er6n (2006), valjda je ista i za f i versysa ?

Prilicno je iskrivljena posle sastanka sa asfaltom i grebe po deklu, pa mi baš žao da vozim. Tražio sam i na sajmu ali niko je nema.

Ako neko ima viška , polovna , nova , svejedno mi je, samo da nije deformisana.

 

(našao sam na ebay, tamo ima svega, ali smara me toliko da čekam, lepo vreme a ne mogu da se vozim)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

U zavisnosti od toga koliko je deformisana skines to i ispravis cas posla! Pa kad nadjes novu onda zameni....

 

 

 

Dogovor za Subotu stoji, bar sto se mene tice. 9h kod Trpkovica u D. Tucovica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Jel zna neko gde bih mogao da navaim polugu menjača za er6n (2006), valjda je ista i za f i versysa ?

Prilicno je iskrivljena posle sastanka sa asfaltom i grebe po deklu, pa mi baš žao da vozim. Tražio sam i na sajmu ali niko je nema.

Ako neko ima viška , polovna , nova , svejedno mi je, samo da nije deformisana.

 

(našao sam na ebay, tamo ima svega, ali smara me toliko da čekam, lepo vreme a ne mogu da se vozim)

 

i ja se isto pitam meni kao pocela da rdja a ne volim da farbam jbg....

Nego bio danas kod majstora da mi dotegne malo lanac , i usput sam ga pitao za menjanje ulja u vilama oko 4000 din sa rukama sve, nije mnogo samo mi remeti dosta planove za sediste :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2568 postova
  • Lokacija: Zemun

tesko da ces je naci brzo ovde, pogledaj na bike-teile.de

u medjuvremenu - verovatno moze da se ispravi poluga, nosi kod nekog metalca da je zagreje i ispravi dok ne kupis drugu, 15 minuta posla. jos je malo zafarba i milina.

 

moguce da se pridruzujem u subotu da se malo druzimo.

 

 

inace pre neki dan nabasao sam na zuti er6n 2012 sa akrapom i ponosnu vlasnicu 0takoje.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Malopre ostaivo motor ispred drugove kuce devojcice si samo prolaze i slikaju li slikaju, steta sto nisam stajao iza njih pa i ja malo da slikam 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Evo malo da se ja pohvalim. Malopre sam uzeo i izvuko dve gume od napred sa kutije od filtera vazduha ( kawi forum sasluzan za ovo :D ) . Zvuk sam dobio kao da sam stavio aftermarket nesto kao leo vince , motor za nijansu brze odgovara kad zavrnem gas, zvuk kada se krstari je normalan kao fabricki auspuh tako do 4k obrata dok ne zavrnete gas ( isto i od 0 kad polazite ) pocinje da se nenormalno dobro cuje, a preko 5k je vec ozbiljna prica :D kamera ne moze da docara taj zvuk snimicu kasnije pa da okacim, samo vam treba dugacka klesta i 1 minut posla da izvucete oba, nalaze se iza hladnjaka videcete 2 levka kao oko 15ak cm su dugacki.. EE i najbitnije kome se ne svidja vrati ih isto vrlo lako, a ko ima aftermarket najbolje da ne radi jer nije to to i mnogo prdi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja