Jump to content

Moto Zajednica

Vasa iskustva sa L tablicama

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

dobronameran savet, jer sam kroz isto to i sam prosao nema mesec dana

 

NE GLUPIRAJ SE, ne vozi van opstine, i ne vozi uopste bez dozvole / kategorije

nisi mali, nemas 3 godine pa da ne mozes da se kontrolises

 

videces da ce tih par nedelja do dozvole da proleti, a zato posle si slobodan covek, mozes gde hoces po Srbiji i van nje, karaces 3x cesce i tako dalje! I sam znas koliko je bitno da se kara sto cesce, zato izdrzi jos malo!

 

znam da uvek pomislis, ma gde ce bas mene murija da zaustavi, ali ne brini, desice se kad najmanje ocekujes

ja sam bez dozvole nekih 8-9 hiljada presao, uglavnom po unutrasnjosti, al to je zato sto sam retard pa nisam razmisljao glavom. Celu Srbiju sam presao uzduz i popreko, par puta me zaustavljali, nekim cudom prosao bez posledica.

 

i sta, istog dana kad sam polozio voznju, vracam se kuci (motorom) i pandur me zaustavi i napise prijavu. Jos uvek cekam na cestitku da stigne, a onda cu lepo da platim drzavi 40-50 hiljada...

 

 

p.s. kad odes da polazes testove, nemoj ni slucajno da pises i markiras nesto na papiru, osim u poljima za odgovor. Procitao sam ovde post nekog debila koji je obelezavao tacne odgovore prvo obicnom olovkom i sta? naravno poduvao ga

 

aj u zdravlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Au bre, sad kad si u vojsci (civilnoj, al nema veze) mozes i da razmisljas dal ces da postujes zakon i vozis samo gde mozes, ili ces da da radis kako ti se oce. Ako te bas svrbi vozaj se, mozda te i ne uvate. Da si sluzio sa oruzjem ne bi ni imao tu dilemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

I sam znas koliko je bitno da se kara sto cesce, zato izdrzi jos malo!

i sta, istog dana kad sam polozio voznju, vracam se kuci (motorom) i pandur me zaustavi i napise prijavu. Jos uvek cekam na cestitku da stigne, a onda cu lepo da platim drzavi 40-50 hiljada...

p.s. kad odes da polazes testove, nemoj ni slucajno da pises i markiras nesto na papiru, osim u poljima za odgovor. Procitao sam ovde post nekog debila koji je obelezavao tacne odgovore prvo obicnom olovkom i sta? naravno poduvao ga

Ma nisam ja od onih koji razmisljaju ku...m kad sam na motoru... pokazuje da je fatalno... potreba za zavrtanjem gasa itd... nisam u tom fazonu :)

e a kako si popio kaznu ako si polozio? mislis vozio si a dozvola jos nije stigla?

I za testove, znam, tako je bilo kad sam polagao za B kategoriju, uvek neko kiksne na tom sa olovkom i slicnom glupostima, nisam od tih ali hvala na savetu ;)

 

Au bre, sad kad si u vojsci (civilnoj, al nema veze) mozes i da razmisljas dal ces da postujes zakon i vozis samo gde mozes, ili ces da da radis kako ti se oce. Ako te bas svrbi vozaj se, mozda te i ne uvate. Da si sluzio sa oruzjem ne bi ni imao tu dilemu.

Da predpostavljam za ovo :) cele godine se tako vadim u GSP od kontrole, samo pokazem vojnu knjizicu, oni se izgube i puste me :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

e a kako si popio kaznu ako si polozio? mislis vozio si a dozvola jos nije stigla?

I za testove, znam, tako je bilo kad sam polagao za B kategoriju, uvek neko kiksne na tom sa olovkom i slicnom glupostima, nisam od tih ali hvala na savetu ;)

 

ma tek sam bio polozio gradsku i odmah krenuo nazad kuci (ne dobijes istog momenta papir u skoli, nego sutradan), i naravno naleteo na pandura motoristu. pogledao me na raskrsnici, malo zagledao, i mahnuo da dodjem da popricamo malo. I tako mi caskamo, pita me za motor, sta kako, ovo ono. Ja se vec ponadao, jao nece mi traziti dokumenta. I on samo na kraju: vozacku i saobracajnu molim  ;D

 

ma salio sam se bio, ja sam taj debil sto je obicnom olovkom pisao na testu, pa me pandur sa nadimkom Meklaren oma oborio ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

heh, u Rumi nema bajkera pandura :) bar ne na zvanicnim motorima, a ovi ni ne stignu da se saberu kad naidjemo, kratke nam ulice od coka do coska :)

a za polaganje, kod nas ima jedna vrlo DOBRA (čitaj: PLAVA!) instruktorka, koja voli da pomogne na testu  ;D 8) tako da bi ti skrenula paznju na to ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Kakva bre instruktorka na testu?! Na testu je smo čika cajac, i nemo da bi piso bilo kojom pisaljkom osim PLAVOM HEMIJSKOM. Ništa penkalo, crna, crvena, zelena hemijska. Plave instruktorke nisu dobre za polaganje nego za poleganje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Hm.. kod nas neki deda (uvek isti), ta instruktorka (RRRRRR!!!) i još neki faktor, šatro redar, koji pazi da se ne prepisuje... :)

naravno, samo plava hemijska, u najgorem slučaju crna, a NIKAKO crvena, to znam, jer oni njom pišu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja