Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT600E '94 - 1800€

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Na prodaju Yamaha XT600E '94, 47000km. Tek je registrovana, ima nightbraker-ku, iridijum svećicu, grejače ručice, podmazivač lanca, biper migavaca, Ivan putni vizir (lako se skida na 4 šrafa), Tomazeli ručice, pancirna creva, dobar lanac i lančanike. Tek promenjeno ulje (Bardahl polusintetika), kočiono ulje i filteri vazduha i ulja.

Sutra stiže novi indikator lera, na starom je malo kapalo ulje. Troši oko 5,5 litara po gradu (karburator je štelovao Spale) i ni kapi ulja za poslednjih 2500km koliko sam ja prešao sa njom. Gume su za zamenu (mogu još ovu sezonu), i leva plastika je polomljena kada sam je uzeo ispala je na autoputu. Ispod desne plastike ima malo ulubljen rezervoar (vrlo malo, ništa strašno-tako je kupljeno).

Takođe malo je izgreban levi tegić i napukao vizir kod šrafa (sve je ovo sitno ali red je a napišem). Motor nije farban tako da se sve vidi. Mislim da sam sve napisao. Cena je 1800€. Razlog prodaje je mala kilometraža (a velika kubikaža) koju prelazim uglavnom po gradu, pa grota je da čami i uzalud čeka na mene da se izblatnjavi. Može zamena za Beverly uz dogovor. Od slika nemam ništa novije za sada, ovo je slika kad sam ga uzeo:

 

i8JoE_yamahaxt600oj9.jpg

 

samo sa fabričkim izduvom.

Pitajte slobodno sve što vas interesuje  ;).

Kontakt telefon 064/244-8224 - Nikola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Pitajte slobodno sve što vas interesuje  ;).

 

Vec si napisao...jel te mozda zanima cross Honda CR 125 R u zameni, odlicno stanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Ako si mislio na ovu, bila je (malo) jeftinija, ali je dosta uloženo i tek je registrovana. Kad se sve sabere malo sam i u gubitku ali to je i normalno kod prodaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Motor ima i novu sajlu kvačila (zaboravio sam da napišem)  i stigao je novi indikator lera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Ajde da osvežimo malo temu, sa novim slikama i novinama.

 

Ovaj vikend sam ugradio 2 nove gume Continental ContiEscape i 2 unutrašnje Continentalke takođe:

 

XQqPV_img0662z.th.jpg

 

Naravno urađeno je i balansiranje. Gume su ugrađene kod majstor Mate iz Mladenovca:

 

SaaxQ_img0663qw.th.jpg

 

WKfkd_img0666y.th.jpg

 

SNqRo_img0667z.th.jpg

 

1q7XO_img0668hr.th.jpg

 

PUsm0_img0669fp.th.jpg

 

x28zA_img0684g.th.jpg

 

Motor je onda išao na mali photo-session ispred autobuske  :) :

 

BpXmd_img0670u.th.jpg

 

8p2MI_img0671hg.th.jpg

 

BToR5_img0672ep.th.jpg

 

m4YTr_img0673k.th.jpg

 

6Tobx_img0678q.th.jpg

 

mqGVR_img0680j.th.jpg

 

GcLaI_img0683f.th.jpg

 

zLy6w_img0679x.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Može i zamena za Hondu Transalp uz dogovor. Ajmo Transalpovci ako neko hoće malo lakši motor za malo jači offroad neka se javi  ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Pošto mi je iskrsla neka kombinacija, sledećih par dana cena je 1500€. Od ovog mislim da nema povoljnije s'obzirom na godište, opremu i stanje motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Jel ima anlaser? Imam neke kombinacije za ovaj moj uskoro, pa se cujemo ako nabavim kes, da te ne zovem sad bezveze ;) Gde se nalazis u BGu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Naravno da ima anlaser :). Živim u Borči a često sam motorom na poslu na Slaviji, s'tim što sam sada prehlađen pa ga ne vozim :'(. Za ove novce teško da može bolje da se uzme. Da mi je trenutna odluka da ostanem na jednom cilindru ne bih ga ni prodavao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Eh da si ponudio malo više bila bi isto tvoja :), doduše ova kombinacija mi je isksla posle tvoje ponude. Mada mislim da nisi pogrešio, izvozaj se sezonu-dve da se uvežbaš pa onda možeš kad hoćeš da pređeš na enduro, ovako ne znaš šta si propustio :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Hvala Željkamp.

Nažalost, moja kombinacija je već iščezla kako sam i mislio da će biti >:(, tako da, žao mi je ali cena se vraća na staru :neznam:. Bilo je puno zainteresovanih, juče sam imao i kupca ali nažalost ne mogu da ga dam više po toj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja