Jump to content

Moto Zajednica

STREETFIGHTER jakna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

prodajem jaknu iz naslova u očuvanom da nekažem perfekt stanju. nošena 2 sezone. ima sve protektore na ramenima , laktovima ledjima. ima i svoju postavu za kišu koja se zacibzaruje iznutra. sa puno unutrašnjih džepova vodonepropustnih kao i dodatak (džep sa čičak trakom) futrolica za mobilni. jakna ja veličine 56 ili XXL. pogledajte na louisu pod KONFECTIONGROSE i tamo ima sve lepo izmereno i uslikano.nigde zakačena ili ižuljana(fala bogu) par puta je oprana ali nigde nije boju izgubila.

jednom rečju perfekt jakna što znam iz ličnog iskustva.na ledjima nazad ima produženje što čuva ledja.

 

cena jakne je za početak 80€ jer kad sam je ja kupio a i dan danas je 129.99€ i nikad je nije bilo na rasprodaji

 

eto toliko od mene a za ostalo pitajte na tel----064-243-1070 safet

post-6011-12879086430159_thumb.jpg

post-6011-12879086432622_thumb.jpg

post-6011-12879086434081_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

uz nju kao poklon dajem fox rukavice i fluo prsluk kupljen na ovom forumu. na ledjima ima otisnut znak bjb i motoasocijacije srbije ;D ;D ;D ;D

 

slike tomorow

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

može zamena za jaknu neki cd plejer pojačalo rejsiver  i tako nešto uz doplatu ali jakne i ostalo me neinteresuje jer sam svakako prodao motor ;D ;D

hvala na razumevanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1019 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Koja je tvoja visina i tezina, da bi znali pravu velicinu jakne, predpostavljam da je tebi taman, posto ti konfekcijski brojevi nisu bas najpouzdaniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja