Jump to content

Moto Zajednica

ufgao bulevara i beogradske ulice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

nazalost ponovo nesreca

oko 16h na uglu Bulevara i Beogradske ulice desila se nesreca u kojoj je oboren motorista sa suvozacem

neki baja je pokusao da skrene iz Bulevara u Beogradsku ulicu ,gde je ja mislim al nisam siguran zabranjeno skretanje

dolazeci iz pravca vukovog spomenika

momku su stavili kragnu i strpali u kola hitne, a suvozac je koliko sam video odrao ruku samo

evo i par fotki

post-8015-12879085910613_thumb.jpg

post-8015-12879085912014_thumb.jpg

post-8015-12879085912649_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Skretanje iz Bul. u Beogradsku ne da je zabranjeno nego je iz pravca Vuka naucna fantastika sve i da je dozvoljeno. Koliko covek treba da bude idiot da tako nesto pokusa ne znam. Ali znam da je takvih idiota pun grad.

 

Pre sat vremena krecem se od trosarine prema auto-komandi i kod Kovaca lik sa belom skodom fabia mrtav ladan ukljucuje se sa moje desne strane u Bul. Oslobodjenja (ex JNA). Pri tome ne ulazi u svoju traku koja je s druge strane travnate povrsine koja odvaja kolovozne trake, nego ladno skrece u kontra smer tj. u moju traku (leva u smeru auto-komande). :o Srecom bio sam dovoljno daleko kada je semafor meni zatvorio a njemu otvorio pa sam na vreme mogao da ukocim. Vozio je u rikverc dobrih 100 metara da se vrati gde treba  >:( Pri tome beogradske tablice na autu  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Odmah su privatali pandura ''mnogo je brzo vozio nismo ni videli da je tu, ih ti motoristi nekulturna banda kako voze kao ludi ma znate o čemu pričam''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Skretanje iz bulevara u Beogradsku je dozvoljemo iz oba smera. Traka za skretanje u Beogradsku iz pravca Vukovog spomenika je obelezena na tranvajskim sinama, cak mislim da postoji i semafor za skretanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Skretanje iz bulevara u Beogradsku je dozvoljemo iz oba smera. Traka za skretanje u Beogradsku iz pravca Vukovog spomenika je obelezena na tranvajskim sinama, cak mislim da postoji i semafor za skretanje.

 

E zaj.. sam se, ovo gore vazi za resavsku. Izvinte, jbg  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

iz pravca skupstine se nesme u bulevar, cak redovno uvece stoje zandari malo nize kod bucka te naplacuju bambije :)

e sad iz pravca vukovog spomenika hmmm... nisam 100% siguran ali bih reko da je i to no no !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Pazi, svako ko zna koje su ulice u pitanju, moze da pretpostavi da tu NEMA SKRETANJA (kao sto ga i stvarno nema), a stvarno moras da budes opasan kreten da bi tako nesto i pokusao. Toliki kreten, da ja jos uvek mislim da je neki nesporazum u pitanju i da je bolid u kolima ipak pokusao nesto drugo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Auuuu jebote pa svaki dan nas rokaju pa dokle bre vise >:( >:( Ma to je ono nase, Motor? ma koga J.... ja sam jaci.Nemaju ni trunke respekta prema bikerima pojedini vozaci, zato ih treba lomiti ako si u stanju posle udesa,pa da vidis kako ce da zaziru kad vide bikera >:(

Nadam se da je momak koji je vozio Ok zelim mu brzo ozdravljenje.

Na slici vidim ZR tablice mozda momci nisu iz Bg?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

pa čak i da nije znao postoji saobraćajni znak ''obavezan pravac''

 

Ljudi (Beograđani) ako ste ikad bili u manjem mestu u Srbiji mogli ste da primetite da se vozi kao

kao u Utopiji. Staneš gde oćeš, skreneš gde oćeš... Slab intenzitet saobaraćaja, uglavnom se

polako vozi.. I kad neko ko samo tamo vozi dođe u Beograd u žešćoj je frci. Još ako se izgubio,

zbogom pameti. Ne prevdam mandrila što je skinuo momke s motora samo kažem da nisam izne-

nažen da je sredovečni gospodin iz unutrašnjosti skrenuo tamo gde bi samo budala mogla da

skrene.

 

Autore, ispravi ovaj naslov svaki put pomislim da je uff nekog pokupio sa X5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Autore, ispravi ovaj naslov svaki put pomislim da je uff nekog pokupio sa X5

;D

nemam X5 jos uvek samo mu se nadam

za sad je nesto nize od iste firme pa ne bi jos da gazim jer mogu da mi ulete kroz soferku  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

pa čak i da nije znao postoji saobraćajni znak ''obavezan pravac''

 

Ljudi (Beograđani) ako ste ikad bili u manjem mestu u Srbiji mogli ste da primetite da se vozi kao

kao u Utopiji. Staneš gde oćeš, skreneš gde oćeš... Slab intenzitet saobaraćaja, uglavnom se

polako vozi.. I kad neko ko samo tamo vozi dođe u Beograd u žešćoj je frci. Još ako se izgubio,

zbogom pameti. Ne prevdam mandrila što je skinuo momke s motora samo kažem da nisam izne-

nažen da je sredovečni gospodin iz unutrašnjosti skrenuo tamo gde bi samo budala mogla da

skrene.

 

Nebih se slozio u potpunosti sa tobom  kolega,i ja sam bio iz jednog manjeg mesta i dobar sam vozac.Ali brate kako se vozi u Beogradu to se nevozi neigde u svetu .Nekulturni,bezobrazni,skretanje bez zmigavaca,preticanja po travajskim sinama,okretanja polukruzno na sred ulice,parkiranja na putnoj traci,vracanja u rikverc istom trakom itd.... i kad nalaetis na takve stvari popusis za cas posla.A da te neko pusti da se ukljucis u traku hahahha danima mozes cekati.Mogao bih danima pisati kava sranja prave sami pojedini vozaci u BG.Veruj mi obisao sam dosta i video dosta ali BG  ::) Nekazem da nema losis vozaca iz unutrasnjosti,ali ljudi iz unutrasnjosti su oprezniji i nejurcaju.To je Bg-ma najveci problem kad dodju neki iz unutrasnjosti pa kad BG-ni legnu na sirenu nedaj boze ko da gori negde.I onda je normalno da neko nervozan napravi i sranje. ;)

I na kraju da se ogradim nebranim ovog matorog sto je pocistio momke.Nego da repliciram da i Pojedini Beogradjani nisu pod vaser vagu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ● Поп ●, 49 postova
  • Lokacija: ● Novi Sad ● Apatin ●
  • Motocikl: Diavel

pa čak i da nije znao postoji saobraćajni znak ''obavezan pravac''

 

Ljudi (Beograđani) ako ste ikad bili u manjem mestu u Srbiji mogli ste da primetite da se vozi kao

kao u Utopiji. Staneš gde oćeš, skreneš gde oćeš... Slab intenzitet saobaraćaja, uglavnom se

polako vozi.. I kad neko ko samo tamo vozi dođe u Beograd u žešćoj je frci. Još ako se izgubio,

zbogom pameti. Ne prevdam mandrila što je skinuo momke s motora samo kažem da nisam izne-

nažen da je sredovečni gospodin iz unutrašnjosti skrenuo tamo gde bi samo budala mogla da

skrene.

 

Nebih se slozio u potpunosti sa tobom  kolega,i ja sam bio iz jednog manjeg mesta i dobar sam vozac.Ali brate kako se vozi u Beogradu to se nevozi neigde u svetu .Nekulturni,bezobrazni,skretanje bez zmigavaca,preticanja po travajskim sinama,okretanja polukruzno na sred ulice,parkiranja na putnoj traci,vracanja u rikverc istom trakom itd.... i kad nalaetis na takve stvari popusis za cas posla.A da te neko pusti da se ukljucis u traku hahahha danima mozes cekati.Mogao bih danima pisati kava sranja prave sami pojedini vozaci u BG.Veruj mi obisao sam dosta i video dosta ali BG  ::) Nekazem da nema losis vozaca iz unutrasnjosti,ali ljudi iz unutrasnjosti su oprezniji i nejurcaju.To je Bg-ma najveci problem kad dodju neki iz unutrasnjosti pa kad BG-ni legnu na sirenu nedaj boze ko da gori negde.I onda je normalno da neko nervozan napravi i sranje. ;)

I na kraju da se ogradim nebranim ovog matorog sto je pocistio momke.Nego da repliciram da i Pojedini Beogradjani nisu pod vaser vagu ;)

smileyThumbsUp.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa upravo o tome i pričam, samo si ti u detalj razradio sve užase koji su čikicu verovatno

snašli od kako je ušao u Beograd do momenta dok nije popustio pod pritiskom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Tu je, skoro sam siguran 100% , zabranjeno skretanje levo od Pravnog fakulteta, mislim da tramvaji mogu... I da nije zabranjeno, morali su da propuste motorcikl koji je išao pravo, nema tu odavde je ili odande, propisi su isti svugde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma ne da je zabranjeno nego se ne sećam kad sam video nekog da tu skrene. Čak mi se

čini da ni ja nisam tu nikad skrenuo levo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Kobaja idi u egipat pa ces da vidis sta je voznja

Bio sam u Egiptu uff pa oni imaju jos kamile po ulicama,to se nemoze porediti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Pretera ga Kobaja , nigde u svetu kao u Beogradu .

Nisam preterao ni malo ;D i to je moje misljenje.Zasto recimo u Novom Sadu nema takvih problema?Kad poredim ta dva grada to je kao nebo i zemlja.

Civilizovan grad kao Beograd bi trebao da ima mnogo vise vozacke kulture.Govorio sam o pojedincima koji kvare ugled svih Beogradjana.A bogami primetio sam da ih ima sve vise i vise.

Beogradjani su uvek u frci trci nervozni,spremni za gusu da te vataju,da te psuju a video sam mnogo puta takve situacije.I sve me to navodi na ovaj moj zakljucak.

Evo jedan primer finog vozaca iz BG ;D Dve trake sa jedne strane,dve trake sa druge strane,guzva u PM.Semafor crveno za obe strane i jedan pametan BG-nin obilazi svoje dve trake i prelazi u trecu susednu drugi smer i tako vozi sa zmigavcem do samog semafora,onda se uvaljuje coveku ispred u svojoj traci.Pa gde to ima???

Ja tako nesto nisam jos video u nekoj civilizovanoj zemlji.

Samo nemoj da mi spominjete banglades,tajland,egipat i takve drzave tamo se po gradovima setaju kamile i krave i ti je sasvim ok ;D Te drzave ne racunam kao danasnju civilizaciju ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

Kobaja idi u egipat pa ces da vidis sta je voznja

Bio sam u Egiptu uff pa oni imaju jos kamile po ulicama,to se nemoze porediti ;)

 

mi ovde imamo i magarce  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Nesto si ti gadno izbrkao u glavi , specijalno u vezi Tajlanda ali nije to tema.  

Ma sve te azijatske zemlje meni su iste  ;D Nema ljutis znam da si ti tamo negde ;)

Tako je nije tema to pa da neofujemo vise

A iskreno i ocekivao sam da me napadnu Beogradjani ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja