Jump to content

Moto Zajednica

ufgao bulevara i beogradske ulice

Recommended Posts

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Pa pre par meseci lik je skretao iz Takovske u Ilije Garasanina i opusteno sekao dve trake...kada je onaj nesrecnik sa fijatom udario zenu sa decom. Boli ih k za sve i svesno prave prekrsaje, pa kad se desi nesto, onda je haos. E pa, takve likove treba lepo tuziti i od njih zahtevati odstetu, pa da lepo ostanu bez kola i kuce, pa da vidis kako ce sledeci put paziti i nece biti tako bahati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

A iskreno i ocekivao sam da me napadnu Beogradjani ;D ;D ;D

Moze poneki da te napadne iskljucivo zato sto mu je pun penis tupljenja kako "cela Srbija radi za Beograd", kako su u Beogradu ovakvi i onakvi, a u njihovim selima sve posten svet....Nisi to ti rekao, nego eto, provuce se, s vremena na vreme.  Inace, kao neko ko u Beogradu vozi svaki dan, mogu samo da kazem da si potpuno u pravu. Bezobrazluk je ovde prevrsio svaku meru!

Naravno, polupismeni svet je najmanje kriv. I Nemac da dodje i vidi da sve moze, za par dana bi bio stoka kao i ova domaca.

Ko je kriv? Pa, naprimer, oni koji su vec nasli za shodno da predloze promenu zobs-a, tako da onaj ko ima vise od 2 promila alk. u krvi i pri tom skrivi nesrecu u kojoj neko, dal pogine, dal dozivi teske telesne povrede, nisam siguran, MOZE DA IZBEGNE KAZNU ZATVORA ukoliko plati 100 ili 150 000 din kazne. Obrazlozenje je to da se sudijama mora ostaviti alternativa?!?!  Sustina je da je neki batica insistirao da se to tako uradi da bi verovatno on i njegova deca mogli da locu i voze, pa ako ubiju nekog da ne moraju bas da leze zatvor. Eto drugari gde zivimo i zasto je sve ovako naopako. Da, da, znam, ako mi se ne svidja mogu da idem,bla, bla, bla....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja