Jump to content

Moto Zajednica

Na sajtu Ade - stop motociklistima!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 577 postova

konacno!

jbt, tamo i biciklom imas problema da prodjes, a kamoli kad se pojave sabani i krenu da turiraju masinu, nervozni jelte, ili ljakse klinci sa jeb skuterima.

jos da oteraju penzose golace van pesacke zone...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pozdravljam potez, 1000 biciklista i rolerasa treba da strepi od jednog drkadzije na èuèavcu i beži sa staze jer ovaj ima pola mozga i misli da je glavni bajO.

 

Nek lepo urede parking za motore kod Sexy Grada, i mi imamo dušu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Podrzavam akciju.

 

Kao sto Maki (Endurac) kaze, redovno se desava da neki idiot ne R motoru vozi 10 na sat po sred pesacke staze, svakih 50 metara turirajuci masinu kako bi svima dao do znanja da on, jelte, ima motor.

Sasvim je lepo moguce doci sa Makiske strane do ma kog kafea ili dela plaze a da se NE VOZI po pesackim stazama. Dakle, moguce je da bude "i vuk siti i motorasi kraj svojih masina pored kafana" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Sve stoji kao tacno da ne ponavljam sto su prethodni rekli i dali opis lica koja po stazi voze lececi komplekse svoje. Zna se namena staze i tako treba da bude.

 

Nek lepo urede parking za motore kod Sexy Grada' date=' i mi imamo dušu :D[/quote']

 

A za ovo mislim da su neki vec napravili parking kod pomenutod mesta, jedino sto je potrebno pazljivo doci do njega, jer se prelazi preko staze za bicikle i rolere. :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Malopre sedim na makiškoj strani, ispred parkirana tri motora. Momci seli, otišli ka kraju jezera, kasnije se vratili istom putanjom nazad. Jak užitak, vožnja po pešaèkoj stazi. Dovoljan je jedan kontrolor na poèetku puta...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

U sezoni je tamo uvek nekoliko kontrolora, što na scooteru, što pešaka, što u stojadinu plavom, a ima i patrola na ulazu... Ova situacija može da se ne reši samo ako neko NEÆE da to bude rešeno. Pa ima samo PAR mesta na kojima se može uæi u Adu motorom, 5 lepih vikenda od 12h-24h na SVAKOJ lokaciji po jedan plavi èika sa notesom i praznim novèanikom i UDRI po ''jadnim'' RR-ciklistima i da vidiš 6.-ti vikend èistu Adu!!! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Stvarno ima dileja koje voze motore po stazi, jos sam video njih 5 u koloni :D

 

E sad, sta ja uvek radim, OBAVEZNO spustim motor, Makiska strana, (ima par mesta gde to moze) i parkiram ga odmah tu, to je sa zadnje strane svih kafica. E zasto to. Jer od 5 puta kada bih dosao i parkirao gore na ulici SIGURNO bi ga neko jednom oborio pokusavajuci da se uparkira isparkira, a i Karlosu su cinimi se tamo maznuli motor... Maksimalnoi se trudim da nikome ne smeta uz sto vecu diskreciju, ali jednostavno mora tako, dok ne obezbede parking za motore sa cuvarom, tako je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

e pa parkirao Karlos prosle godine upravo tu gde svi savetujete....mislim da se makar on nece odazvati na te savete vise. Ne zaboravimo da se motor ne moze kasko osigurati od kradje ;)

 

Sto se mene licno tice, sasvim je OK sto manje smetati i stici do mesta za kupanje te u hladovini iza pesacke staze ostaviti motor sebi na oku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Nisam ni ja za to da se po pešaèkoj stazi voze motori, ali..

Gore na parkingu ga ne bih ostavio, jer bi ga neko skoro sigurno oborio, jer na tom starom Obr. putu vlada saobraæajno-parkirališni haos.

A i ne volim da ga ostavljam tamo gde ga ne vidim, da mi ne bi nestao..

Sve u svemu, ima dobrih argumenata i Za i Protiv..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Pijem kafu tamo gde mogu da se provuèem motorom i parkiram u pozadini kafane, tj. Sex i grad. Stazom mi se desi da nekad prodjem u gluvo doba noæi kad nema ljudi. A vožnja po stazi u bilo kojoj drugoj varijanti je potpuno sumanuta...

Pozdravljam akciju uz veliko ALI... Nikad to nece zaziveti...

I neæe, a za to vreme æe se puniti budžet RS...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Motocikl: XR

potpuno se slazem u vezi "SABANA",ali nisu svi R vozaci isti.....

 

A sta je sa onim izdrkanim vozom i sa poludelim biciklistima!!!

 

Sada su napravili lepu stazu za bicikliste i rolere,svaka cast, medjutim,pesaci koriste i nju,mala im ona staza...

 

Ko udje bajkom na Adu,samo tiho, sporo i manje si opasan od poludelog bicikliste :twisted:

Moto parking na jednom ili dva mesta(mozda i vise punktova) i nema greske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pozdrav' date='

 

e pa parkirao Karlos prosle godine upravo tu gde svi savetujete....mislim da se makar on nece odazvati na te savete vise. Ne zaboravimo da se motor ne moze kasko osigurati od kradje ;)

 

Sto se mene licno tice, sasvim je OK sto manje smetati i stici do mesta za kupanje te u hladovini iza pesacke staze ostaviti motor sebi na oku.[/quote']

 

Ma niko ne savetuje da se ostavljaju gore, nego na par punktova kod plaze, tu smo se svi slozili, a i sam ti rece.

 

Feeling je doci bajkom tamo, i baciti pogled na njega onako obasjanog suncem, ali se slazem da prici Makiskoj strani apsolutno treba sa gornje strane, gde i sva ostala vozila. Pa cak bih i skuterima dole zabranio prolaz. A biciklisti, pomahnitali il ne nek se voze, ne mozemo celu adu isprazniti. Ali 200kg na ljude da se nalece ili mimoilazi nije u redu. Od toliko ulica po gradu, jos treba da obaramo pesake i na Adi, jednom od retkih mesta u betonskoj dzungli, gde imaju (IMAMO) malo zelenila za sebe :D ... nismo se rodili na motoru (mada cesto imam utisak da jesam, kaze dottore da sam prvo rekao brrrmmm a ne mamaaaaaa)...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Cherry Spa

teska situacija,

 

mislim da cu izbegavati makisku stranu, dok ne naprave parking....

 

I sa ove drugre strane imas kafanica koliko hoces a konjic ti je ispred nosa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja