Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX 7 R, posto mi vise nije hitna prodaja, motor se vraca na staru cenu!

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Na prodaju gore pomenuti motor 99 godiste u solidnom stanju, ofarban nedavno u zelenu boju jer je pre nje bio ljubicasti i nije mi se svidjao. Odradjen servis, gume solidne. Ima sitnijih ulaganja, kao sto su semerinzi prednje viljuske, kilometar sajla itd. Moze zamena za skuter ili auto uz doplatu. cena 2500 evra 064/ 800-2662 Vlada

post-5773-12879083812319_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

1700 evra hitno, sva obavestenja na 064/ 800-2662

Motor je u dobrom stanju i jedini razlog prodaje je sto mi HITNO trebaju pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Da li je udaran motor,poshto mi se chini da na drugoj slici ima ulubljenje na rezervoaru,verovatno od ruchice koja se tu nashla usled nekog udara? sry ako greshim,al drugara opasno interesuje motor pa da znamo sve.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Lep motor ufffff kao lutka.

Al nigde kesa i to ti je :'(

Ja bih ga rado uzeo ali nije model koji ja trazim ;)

Srecno sa prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Najveca ironija je sto ljudi kad vide cenu, pomisle da nije neka prevara u pitanju.. Motor ne bih prodavao da mi ne trebaju pare, mada, kako je kriza uhvatila, mislim da ce se tesko prodati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Najveca ironija je sto ljudi kad vide cenu, pomisle da nije neka prevara u pitanju.. Motor ne bih prodavao da mi ne trebaju pare, mada, kako je kriza uhvatila, mislim da ce se tesko prodati.

Znam ja to dobro.Ja sam moj godinu dana prodavao i evo otisao je.A kad ti treba hitno.... ma mozes da zaboravis,svi misle neka prevara je u pitanju ako dajes jeftino.Nasa politika druze, sta da ti kazem vise.I znas ono ako bi moglo jos jeftinije ili skoro dzabe e onda bi bilo super ;D

Evo ja sad trazim motor za sebe,dok nisam prodao moju makinu,ma bilo koliko oces i to bas povoljno.Sad kad imam lovu nemogu da nadjem nista povoljno cene skocile bas u ........ Ma cekacu ako treba jos godinu al cu ga uzeti onako kako sam namerio ;D

Stvai ga u oglase ako nisi ovde se gleda i hvali ali slabo kupuje ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Motocikl: zx9r, zxr750

Stavljao sam u razne oglase i nista, misle prevara i kraj. Juce mi je bio jedan ozbiljniji kupac i kad je video, uverio se da nije nikakva prevara. I cak i da hocu nekog da prevarim, ne ide mi u prilog, jer ipak sam ja svesteno lice.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja