Jump to content

Moto Zajednica

Servis Kawasaki Cule Auto Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

bio sam pre neki dan kod saleta majstora, skroz dobar lik ,uliva poverenje  lepo se ispricasmo i mislim da cu sledeci servis raditi kod njega..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Trebao bih da radim servis na 12000 na svojoj Kawi i zvao Saleta u NS i kaze da je servis negde oko 16000 rsd.Nesto mi to mnogo para,jel radio neko skoro servis na pomenutoj kilometrazi i koliko ga je kostalo to zadovoljstvo?Mislim da se menjaju svecice komada cetiri,ulje i filter za ulje,za vazdusni filter nisam siguran i to je to.Kod Stankare nisam ni proveravao jer tamo motor ne bih ni nosio na servis,mislim da je Cule najbolji,al nesto mi se ucinilo kao da je to mnogo para za redovan servis.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

I ja odradio prvi servis na zx250r 2008 pre 2 nedelje i sve pohvale za Cule auto NS i majstora Saleta..... Sve izaslo 5400din (mislim da ne treba nikakav komentar vise), ja skroz prezadovoljan i uslugom i motorom :)  (radi ko zmaj  ;D).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: ???
  • Motocikl: KTM 2013 ohne zylinder

Nemojte se mnogo zavaravati kvalitetom servisa kod cika Culeta. Ovlasceni servis (al malo sutra) Nijedan nije u drzavi. Sve sto se prodaje ide preko Slovenaca a njih pa bas boli ona stvar za kvalitet usluge prodaje i servisa u Srbiji ! Proseravanja od strane "ovlascenih servisera" vezanih za odrzavanje motora koja su totalno drugacija od onih koje je sam kawasaki propisao. Meni je doticni Sale merio pritisak u gumama samo sto sam stigao iz Beograda na servis ??? Prijatelju je nov motor propisao na dihtungu glave sa 6000 km jer je doticni Sale malo zaboravio koliko ulja ide u motor sa sve filterom za ulje ! Taj dihtumg ceka vec 4 meseca (motor je inace u garanciji - kupljen kod Culeta) Po cika Culetu motor je propisao zato sto je sipano Castrol ulje a ne Motul ?! (koje je inace uvezeno iz Nemacke) - ima li imbecilnije izjave ? Poceo sam da penim .... prekidam .... toliko o Culetu od mene ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Bio sam sinoc na slavi kod Head-a , bio je i Sale, i eto saznao sam da od nove godine ne radi vise kod Culeta u servisu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

  Bio sam sinoc na slavi kod Head-a , bio je i Sale, i eto saznao sam da od nove godine ne radi vise kod Culeta u servisu !

Pa ko ce sad nam servisira motore?Zna li se gde ce Sale?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sale je nasao drugi posao, al ne radi u moto servisu ! Ako sam ga dobro razumeo - sad ce gazda sam da radi motore .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ja sam jednom bio ko CULA i totalno sam razocaran...bolje i da ne pisem zbog cega sve. kod nas uopste malo pravih ovlascenih servisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

I koja je alternativa za ovlasceni servis? Sad sam se malo razocarao a bas sam bio zadovoljan  :-\

Nebi bas da mi bilo ko cacka oko nove kawe (mada i nema nekog posla na 2 servisu koji je za 5000km  :))...

 

Mada ne mora da znaci da ce Cule lose raditi...

 

Da otvorimo novu temu da ne idemo ovde u off?, gde servisirati kawasaki, pa redom iskustva mada vec ima dosta na forumu al su starija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

I koja je alternativa za ovlasceni servis? Sad sam se malo razocarao a bas sam bio zadovoljan  :-\

Nebi bas da mi bilo ko cacka oko nove kawe (mada i nema nekog posla na 2 servisu koji je za 5000km  :))...

 

Mada ne mora da znaci da ce Cule lose raditi...

 

Da otvorimo novu temu da ne idemo ovde u off?, gde servisirati kawasaki, pa redom iskustva mada vec ima dosta na forumu al su starija...

ja sam samo rekao moja iskustva. Mozda oni nekom nesto i dobro urade ali eto ako meni ne verujete pitajte RAVEN-a koji je bio samnom tog dana....toliko smo se razocarali da je nama doslo da otvorimo prstojno predstavnistvo za kawu i bili su neki pregovori sa slovencima ali na zalost niko ne zeli da rizikuje u srbiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

I koja je alternativa za ovlasceni servis? Sad sam se malo razocarao a bas sam bio zadovoljan  :-\

Nebi bas da mi bilo ko cacka oko nove kawe (mada i nema nekog posla na 2 servisu koji je za 5000km  :))...

 

Mada ne mora da znaci da ce Cule lose raditi...

 

Da otvorimo novu temu da ne idemo ovde u off?, gde servisirati kawasaki, pa redom iskustva mada vec ima dosta na forumu al su starija...

ja sam samo rekao moja iskustva. Mozda oni nekom nesto i dobro urade ali eto ako meni ne verujete pitajte RAVEN-a koji je bio samnom tog dana....toliko smo se razocarali da je nama doslo da otvorimo prstojno predstavnistvo za kawu i bili su neki pregovori sa slovencima ali na zalost niko ne zeli da rizikuje u srbiji

 

Znam sta kazes (verujem ti) ipak je ovo srbija (ovde nista nije cudno), ja nisam imao sta na prvom servisu (zamena filtera i ulja), tako da kod mimota bi mi uzeli preko 120e  a ovde je bilo oko 60e zato sam ih i pohvalio jer je  sve bilo u ugvoreno vreme a i bili su ljubazni...

Ali posle nekih komentara sam se zabrinuo jer nebi da mi svako ceprka po novom motoru...

 

Videcemo kako ce se dalje odvijati stvari i gde je najbolje servisirati, a ocigledno je da DKS boli k.... za nas iz Srbije, a 250r k8 su nam davali na kasicu iako je kaparisan po staroj ceni moras da platis novi itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

upravo sam se cuo sa saletom i potvrdio mi je da je informacija tacna i da mu je zadnji radni dan kod culeta bio 31.12.08,a  od sada servise i popravke radi licno cule.Zivi bili i videli posao njegov pa onda mozemo dalje komentarisati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Zvao da pitam cenu servisa.Treba se se presteluju ventili i mozda naspanuje lanac bregaste.

Neki lik mi preko telefona rece da je lanac samostelujuci,a pitam se cemu sluzi onaj sraf izmedju grana

(ne znam tacan naziv ali sluzi za spanovanje lanca)  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

kod vecine moderih motora je automatski shpaner...ne znam konkretno za taj shraf ali ima obichno shraf da bi se popustio shpaner tj odvrnesh ga kad vadish shpaner..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ooooo pa ovo je kompliment,moj motor moderan  ;D

 

kod vecine moderih motora je automatski shpaner...ne znam konkretno za taj shraf ali ima obichno shraf da bi se popustio shpaner tj odvrnesh ga kad vadish shpaner..

 

Moguce,u svakom slucaju spreman se da vozim isti na servis u NS

jer vecina hvali gore pomenuti servis.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZRX 1200 R

Kod Culeta radi mehanicar Pera,veoma gotivan lik,dobar majstor,voli da prica dok radi i sve uz put objasni,veoma dobar za saradnju.Znam ga duze vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Moj kawasaki 1400 gtr putuje iz bgd na servis kod culeta.Za sada su skroz ok. Serviseri u bgd su vrlo dobri ali cena nije stabilna,moze da bude i do 50 posto skuplja od culeta(ne znam zasto. Motor sam (nov)kod culeta kupio za 800 eura jeftinije nego sto sam dobio cenu od dilera u bgd.Uzgred culeta ne poznajem i to sam zavrsio telefonom iz Beograda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

ljudi slobodno idite kod culeta na servis , ja danas bio i ostao ziv.Majstor Pera je sasvim ok lik dobar i posten covek,sve ci ti objasniti i pokazati di sta i kako,voli da se sali i da sa tobom poprica o bilo cemu kao da se znate 100godina i mogu vam reci da sam prezadovoljan sa serviserom.Servis Kawasaki Cule Auto i prodaja se sada sele za Sremsku Kamenicu u ulicu Novosackog Instituta 5a kod petlje tako da sam ja bio poslednji koji sam radio servis u Dositejevoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja