Jump to content

Moto Zajednica

Okupljanje Onda Sekte

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kamp Toma bi bilo idealno mesto..Ali bejah skoro i bilo je zagradjen prilaz trnjem!

Ali polako resenje ce iznici samo.. Vazno da ste zainteresovani za karambol :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Pratim,ako Bog da tu sam.A dace valjda..... :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  U principu sam " ZA " , u zavisnosti od termina. Mogu da dodjem sa mojim Suzukijem GS - da pravi drustvo Misinom Suzukiju, a mozda i sa MZ-om, kako mi bude odgovaralo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Ima i kod mene na Dunav. Jes da je u Karlovcima, al' sta da se radi.  8) Ima do vode cirka 20 meteri.  ;D Mogo bi i da slikam pa ako je zanimljiva lokacija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Eto i mene, gde god da bude okupljanje, samo da druzenje ne padne par dana pred ispit...  ;) Ja sam pre za neku prirodu + rostilj, nego li za kafansku varijantu, Kosmaj ili Rudnik recimo? Na Rudniku ima planinarski dom i oko njega mnogo hladovine, koliko se secam ima i ozidan rostilj, pa ne mora resetka u kofer, ako ste raspolozeni za tu varijantu mogu da odem u izvidnicu...  ;)

 

A mozemo i da skoknemo do Mise za generalnu probu...  :P

 

Vidi ti to tebra kako sta, i baci sliku neku..

 

Ima i kod mene na Dunav. Jes da je u Karlovcima, al' sta da se radi.  8) Ima do vode cirka 20 meteri.  ;D Mogo bi i da slikam pa ako je zanimljiva lokacija...

 

i ti isto ;)

 

I to Kovinsko jezero Šljunkara..lepo izgleda..

 

Ima i opcija da pazarimo vec pecene crkotine ... onda nema opasnosti od pozara i raznja ::)

 

 

Jun:

 

10-13.  Drugi moto-turisticki reli kroz Srbiju

26-27.  BJB Enduro voznja: planina Goc

 

Jul:

 

03-04. BJB susret: Mackov kamen

17-18. Enduro voznja: Kucajske planine

23-25. BJB Vikend voznja: Vlasinsko jezero (Beograd-Borsko jezero-Knjazevac-Pirot-Babusnica-Vlasinsko jezero. Povratak preko Leskovca i Krusevca, moguca poseta Djavoljoj varosi. Obratiti paznju: ovo je trodnevna voznja!!)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ako se naaadje neko toliko fin(trep trep) da me ima za suvozaca, eto i mene....  ::)

 

Smislicemo nesto.. ;)

 

Odosmo sjutra na rafting..pa  tamo nedelja, ponedeljak..nadam se da cemo imati sta da biramo i dogovaramo..

Pozz 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ako se naaadje neko toliko fin(trep trep) da me ima za suvozaca, eto i mene....  ::)

 

Pa prodaj tog jugica, sta ce ti...? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Ideja... Odlicna...

Ja prilazem bebu kotlic(15 litara) ili tatu kotao(60litara)

i kuvam pasulj ili sta se dogovorimo.

U svakom slucaju morao bih kolima da podjem da bih mogao sve da ponesem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ideja... Odlicna...

Ja prilazem bebu kotlic(15 litara) ili tatu kotao(60litara)

i kuvam pasulj ili sta se dogovorimo.

U svakom slucaju morao bih kolima da podjem da bih mogao sve da ponesem.

 

Od ovog trenutka priča je dobila drugi tok, sve se promenilo, više ništa nije isto... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nisam ni sumnjao za pokroviteljstvo Balansero moto krcme..Pedja donira kotlic i glavnog kuvara..hvala...

Detalje razradjujemo sledece nedelje..od utorka zaseda odbor Sekte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

@ sta bi Zmajcek?

 

Dalje, mota mi se po glavi Borsko jezero..

 

Zatim Lisine..Vodopad i ostalo..

 

:P

 

Bit cu slobodan cititati Lallajkov post iz 2007..

 

.......pa sam predlozio Resavu, tacnije mesto Strmosten u srcu Resave. Konkretna lokacija je opisana u http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=8598.0 obratiti paznju na drugi dan i deo sa Racom.

 

Racu sam vec kontaktirao i jedva ceka da nas vidi. Voljan je da ispece prase i (ili) jagnje, u onoj kucici postoji veliko ognjiste gde se to moze uraditi, a za polovinu Beogradjana ce biti interesantno da gledaju kako se to radi. Sem toga, u kucici postoji i velika resetka za rostilj, kao i mali i veliki kotlici da se na vatri nesto skrcka. Da napomenem da se u tom kraju pravi kacamak koji je veoma gust i koji se na poseban nacin oblikuje u kocke koje se jedu uz jagnjetinu, recimo. U blizini je basta sa svom potrebnom salatom, a tu je i bunar sa ledenom resavskom vodom. U okolini kuce je par lepih livada okruzenih sumom za satore, prostora je zaista u izobilju tako da se mogu posebno grupisati satori  sa hrkacima Smeško Tu je i veliki sto sa klupama za 20-tak osoba.

 

E sad. Sve ovo je samo opis baznog kampa. Prava vrednost ovog mesta je polozaj! U neposrednoj blizini su:

-Resavska pecina udaljena 5-6km, na putu ka njoj se prolazi kroz Jelovac, gde se proizvodi NAJBOLJI sir Srbije!

-Vodopad Lisine, sa etno restoranima u okruzenju, uzgajalistima pastrmki i rekom za pecanje

-Kanjon Klocanice ili Suvaje, najuzi kanjon Evrope u duzini oko 8 km, kroz koji postoji dobar makadamski put i reka ponornica. U nastavku kanjona vise od 30km kruznog puta kroz sumu, znaci po obilasku tog puta ste opet u Strmostenu. Put ide preko vrhova i dolina, kroz sume i potoke, pa se osecate kao na pokretnoj traci u Diznilendu, dok makete prolaze pored vas...

-Manastiri Manasija (Stefan Lazarevic) Ravanica (Car Lazar, gde su i njegove mosti, mogu se nedeljom videti jer se samo tad sanduk sa mostima otvarai) i Svetog Sisoja u Sisevcu

-Manastri Krepoljin u srcu Kucajskih planina

-restoran Panorama iznad Lomnice, jagnjetina ispod saca i rostilj, fenomenalna lokacija, postoje i sobe za prenociste 10e sa doruckom, i velikom zatvorenom garazom za motore

 

Ceo ovaj kraj je ekoloski netaknut, bez industrije, gde god da vidite potok mozete piti iz njega! Poneti toplo odelo jer su okolo vrhovo od oko 1000m, pa je uvece hmmm... prohladno.

 

Bilo bi lepo da se ovako opise ponuda Cera, pa da uporedimo i ako treba komisijski obidjemo i procenimo lokacije, napravimo izvestaj u 3 primerka i okacimo ovde.

 

Ajde sad da se dogovaramo Smeško

 

 

 

A tek sad videh ovo http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=23275.0

 

Uff ???

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Ne videh temu da mi Vlajko ne javi...

 

LM, ajte ljudi da se organizuje kako valja, a to je da zakucavamo termin i lokaciju. A kako drugacije?

 

Glasanje za termin i lokaciju SAD!

 

Meni je svejedno, dolazim gde god

 

;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

U Strmostenu kod Race sam proveo prošle godine par noći. Tamo smo kampovali za vreme godišnjeg :)

PREDIVNO je mesto, prava divljina. U kući nema struje, kafa se kuva na vatri.... ma extra!

Vrlo rado bih otišao ponovo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Auu Zmajcek ubavo, ubavo..

E sad u zavisnosti od broja ucesnika.. ::) ipak mozda da idemo u neku divlju vukojebinu..?

Ti razmisli koliko bi ljudi moglo posetiti tvoj objekat..jes da smo mi svi fini und kulturni...ali....

 

Ovo je stvarno kul vikend varijanta, medjutim stvarno ne bih da pozalis sto si to uradio..Videcemo..

 

Strmosten mi onako deluje novo i neistrazeno(meni) ali kako se dogovorimo..

 

Vazno da su svi za akciju..bice tu 10-20 motora..

 

Pedja donira kotlic i auto..Ostaje problematican datum.. jer i Mackov kamen je nesto klimav..

Mislim da je prava stvar na ovakvim desavanjima..da covek moze da kunta posle nekog vremena..ispijanja i mandzanja gomile kojecega...

Organizacija je keva mudrosti ;)

 

edit: kad sad bolje pogledam kalendar..moglo bi se udenuti za 3 juli? ;D

Kamen je vikend posle toga..a mi da ne gubimo vreme? ;)

 

edit2: 3.jula se u Srmostenu okuplja nasa mz braca..Pa da ne upadamo u termin..Jeli Vujo sta kazes?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ici cu i ja na Rudnik u izvidnicu cim ovo kilavo vreme prestane da bude kilavo, pa javljam utiske...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa hajdemo onda u Karlovce. Zmajček, svaka čast na ponudi!

Mislim da nema smisla da ovo propustimo ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja