Jump to content

Moto Zajednica

Tasos, letovanje, avgust 2010.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Bezolovni 1,5-1,6 eura u Grčkoj.

Od izlaska iz Makedonije do Tasosa nema pumpi na samom "autoputu", obratite pažnju na to. Na samom Tasosu ima pumpi dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Na Tasosu ima pumpi na svakih par kilometara, ali Perun je u pravu za pumpe do Kavale...ako se vozi autoputem nema pumpi(čini mi se da sam jednu video ali nisam siguran posle Soluna)...

Gorivo je oko 1.5 evra...na nekim privatnim pumpama ima i za 1.48 ali retko... Unleaded 100 je nešto malo skuplji pa ko voli 100 oktana može i tako da se voza  ;D

Ako želite u veći grad, u Limenariji imate izvanredan i jeftin smeštaj, na plaži a na samom ulasku u grad, što i nije neki problem jer imate motore...:D

 

Srećan put...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Ne znam za to, ali evo samo jedno poređenje...Ja sam išao za Tasos onaj dan kad su bili oni "veliki" protesti i kad ništa nije radilo... Ali zamislite trajekti za Tasos išli redovno. Posle toga ništa ne verujem medijima oko Grčke krize...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR 2004

Znaci jedno bure sa benzinom na prikolici iza nas, upregnemo dva motora po 100 konja to je 200 konja da vuku jedno bure... ma ima da ide samo tako, jos ako usput iztocimo malo nekom kome je hitno potrebno gorivo, kako kazu na tvu - 20e po litru - jaoo... pa mi ima i da se vratimo sa vise para nego sto smo posli na more  ;D  ;D    ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR 2004

Pa iskreno, cekamo da prodje, mada ako se ovako nastavi, verovatno menjamo destinaciju. Juce sam cuo da neki prijatelji koji su otisli na Tasos, bili su tamo 3 dana i onda otkazali smestaj i presli na obalu (naplatili im dan vise zbog otkazivanja) kazu da na Tasosu nije bilo dovoljno potrebstina za normalan zivot, namirnica, kisele vode, mleka, jogurta... itd a na obali ima ali je 4x skuplje... tako da najverovatnije menjamo destinaciju, mozda Istra, ili bugarska (Nesebar, Sozopol) ili Italija (Rimini) ko zna...

 

Kad upalimo motore i krenem, sescemo negde na girice i pivo i dogovoriti se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Pa iskreno, cekamo da prodje, mada ako se ovako nastavi, verovatno menjamo destinaciju. Juce sam cuo da neki prijatelji koji su otisli na Tasos, bili su tamo 3 dana i onda otkazali smestaj i presli na obalu (naplatili im dan vise zbog otkazivanja) kazu da na Tasosu nije bilo dovoljno potrebstina za normalan zivot, namirnica, kisele vode, mleka, jogurta... itd a na obali ima ali je 4x skuplje... tako da najverovatnije menjamo destinaciju, mozda Istra, ili bugarska (Nesebar, Sozopol) ili Italija (Rimini) ko zna...

 

Kad upalimo motore i krenem, sescemo negde na girice i pivo i dogovoriti se :)

 

Drugar mi je trenutno dole, kaze da se cene nisu menjale, ima hrane, goriva i da "to... sto propaganda kazu... nije istina!" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR 2004

pa nista, ostaje onda samo da cekamo ponedeljak i vidmo sta kazu vesti, drugi ljidi koji se vracaju iz GR i sve kad saberemo... odluka pada na licu mesta pre polazka :)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Sutra ujutru je pokret. Na vestima sam upravo čuo da tek svaka deseta pumpa u Grčkoj ima goriva- ako nestane goriva, guraćemo. Život je mazohistička avantura.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja