Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Canon 550D

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Posto sam resio da kupim Canon 5D mark II moram da prodam moj dragi mi Konan :)

 

Moze i zamena za isti uz moju doplatu,uz aparat ide kit 18-55mm i kartica 16gb transcend i ostala oprema koja ide uz njega

Kupljen je pre mesec dana,ispucao je nesto oko 3000 fotki i savrseno je ocuvan

 

cena dogovor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

nisam slikao aparat nikad ,ko nov je ,koriscen manje od mesec dana . . . ako te interesuje zovi pa ces doci da vidis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ne moze biti star aparat nikako, skoro je poceo da se prodaje i kod nas i u svetu.

 

A sto se tice mraka 2, odlican izbor, ja sam prezadovoljan njime, samo spremi parica i za neka dobra stakla odmah ;)

 

Zaboravih da pomenem, mrak 2 je odlican izbor ako ti znaci high iso kvalitet, ako ti je AF presudan, 7d bez razmisljanja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

bitan mi je full frame  ;D

 

samo iz tog razloga ocu da ga menjam za 5D jer je on jedina opcija za koju mogu da skupim pare da uzmem,posto 1Ds mi je ogroman a i preskup za sada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Samo da dodam, zajedno samnom i sa nasim drugom sa foruma koji je profy do koske je napravljen izbor aparata a shabane zabboravio sai da napises da je verzija Kit objektiva sa stabilizacijom. Topla preporuka, masina je prevazisla moja ocekivanja;)

 

Josh ako neko razmislja da krene sa stok fotografijom tj prodaljom slidza preko neta kao ja, ovo je vrh odnos cena kvalitet Mpixelazza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Josh ako neko razmislja da krene sa stok fotografijom tj prodaljom slidza preko neta kao ja, ovo je vrh odnos cena kvalitet Mpixelazza.

 

Dodao bih da slobodno i bez razmishljanja treba gledati i u pravcu 5d mark 1 ili (obican 5d) poshto se ti aparati sad krecu izmedju 600 i 800 jura naspram 2000 koliko je mark 2 i ukoliko zaista nemate nameru da se bavite profesionalno fotografijom i zivite iskljucivo od nje mislim da se ne isplati ulagati tolike pare za aparat koji vam pruza osim veceg file-a i hd video zapisa kvalitet fotki veoma slican prethodnom modelu, a shto se megapixelaze tiche malo su to po meni vec i prazne i naduvane price za amatersko ili poluprofi "bavljenje" jer i 12 megapixela koliko pruza obican 5d su sasvim dovoljne i za bilbord ili ako mozda necete na stock da kacite fotke od 100 mb  ;D

 

Da ne bude zabune ovo nikako nije bila kritika na racun kolege Endurca koji je po meni vec duboko  zashao u profesionalno bavljenje ovom umetnoscu, vec konstruktivno mishljenje koje mozda moze da pomogne nekome u odluci izmedju gorepomenuta dva modela ..

 

EDIT => izvinjavam se kolegi Funduku na spamovanju teme ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja utripovao da se veci fajlovi skuplje placaju na iStocku  ;D ;D ;D

 

5D je majka!!!!

 

(`al i 550 hebe kevu):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja