Jump to content

Moto Zajednica

kopaonik, skijanje, tara sauna, kragujevac alkoholijada...

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

eto rodi se ideja pre par minuta (osvrt na temu planiranje puta). Vas poznati dvojac bez kormilara u sastavu Koma i ja, ide malo sutra do Kopica, uvece provod, u subotu ujutru malo skijamo, pa malo do tare u saunicu na okrepljenje a onda lud provod u KG, odbor za docek se vec sprema :D... U nedelju ujutru kucici, jelte praznik je pa valja se malo sa porodicom...

 

Kao slag na tortu imamo specijalnog gosta iznenadjenja, ali to neka ostane tajna, pa kad se vratimo slike ce reci vise nego 1000 reci, xexe...

 

dirludirludududu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
...Vas poznati dvojac bez kormilara u sastavu Koma i ja' date=' ide [b']malo sutra [/b]do Kopica, ...

 

:?: :?

 

hehe bravo, Ceh, macka si za igru reci, reko dal da stavim zapetu, ajde necu dobro izgleda... sve u svemu mi se vozimo :baeh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
...Vas poznati dvojac bez kormilara u sastavu Koma i ja' date=' ide [b']malo sutra [/b]do Kopica, ...

 

:?: :?

 

hehe bravo, Ceh, macka si za igru reci, reko dal da stavim zapetu, ajde necu dobro izgleda... sve u svemu mi se vozimo :baeh:

 

Hehe, sori, nisam odoleo.... Šta ti je ljubomora :P

 

Lep provod!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

kao i uvek ,Dane i ja sve dobro isplaniramo 2-3 nedelje ranije...tako i ovog puta smo odlucili u cetvrtak u 6 uvece da idemo sutra oko 3 na ovu turu...setio sam se naseg druga Veceg i odma ga pozvao da krene jer ne znam sta se desava sa njim,nije poslao post o nekom putovanju od kada smo ga u Tursku vodili :lol::lol::lol: reko mozda covek ima probleme,ne znam zasto ne vozi motor vise...naravno odma je prihvatio da ide sa nama jer mu uvek otvorimo oci :lol::lol::lol:

dogovor je pao da se nadjemo u 6 u Raskoj ,ali kako smo krenuli negde oko 4 iz Bg malo smo kasnili ali u 7 smo vec bili na Kopu..

da ne bude zablude neke,Veci je stvarno dosao motorom ali mu se ne vidi igracka od ozbiljnih motora,ako malo zagledate videcete nesto malo iza Stroma :finger:

S1OO2_motovikend032yq4.th.jpg

umiremo od gladi i zurimo u cuvenu kafanu Komita u vikend naselju Kopaonika..klopa odlicna,prebranac nikada bolji

 

404.jpg

 

posle zdranja lagano krecemo na neko pivce

qhJY4_motovikend044jf7.th.jpg

tu je Veci vec shvatio koliko voli nase pivo

 

404.jpg

posle nekoliko piva krenusmo do vikend naselja da spavamo ali se opet Veci zabrinuo,da li ce da mu upali igracka na minusu,navikla je masina samo na temperature garaze i eventualno letnju temperaturu u Budvi :lol::lol:

 

404.jpg

404.jpg

 

spavasmo par sati a onda pravac na skijanje:

404.jpg

404.jpg

i sada opet problem sa njim..oce da vozi bord..pa gde br eod profi skijasa trazis bord,ali sta cemo covek dosao da mu otvorimo oci i nadjosmo mu bord da malo i on bude sa nama na stazi

 

404.jpg

404.jpg

 

skijasmo 2 sata i oko 12 krecemo ka Tari da se nadjemo sa ostatkom ekipe

404.jpg

404.jpg

404.jpg

a na ovakvim deonicama postaje nervozan,opet smo mu mi krivi

 

48z4S_motovikend164dt1.th.jpg

 

nazalost tu se cujemo sa ostatkom ekipe koja nas zove sa mesta gde je Mina proklizala i pokusavamo da pomognemo koliko je moguce....posto je bio tu makadam, poslali smo Veceg da ide dalje da nam nebi kukao

404.jpg

 

nastavljamo put,deo puta od Rake do Kraljeva je po meni najlepsi za motore u Srbiji,Veci ga cepa kao Rossi i vristi od srece :lol::lol::lol:

 

404.jpg

onda idemo na Cacak i Uzice pa put tare da se nadjemo sa ostatkom ekipe koja je dosla iz Beograda

404.jpg

 

onda sledi sve sto sam poslao u postu u Kustinom selu,pa onda jgnjetina na Mackatu pa put Kragujevca...u Cacku se razdvajamo ,Veci,Dane i ja idemo za Kragujevac a ostali za Bg...

 

u Kg idemo odmah u grad,ostasmo do 6 ujutru ali nismo mogli da slikamo jer je bilo lose osvetljenje :lol::lol::lol:

 

Budjenje ujutru,porodicni dorucak-rucak,kucanje jajima,ovaj Dane uzeo nekog sampiona,unistio nas...spremamo se i razilazimo,Veci za Podgoricu,nas dvojica za BG.

P3Dde_motovikend226ra9.th.jpg

 

eto toliko od nas...bilo je sve odlicno,super voznja,zajebancija,grad..sto se tice voznje moram da pohvalim Veceg koji vozi onu igracku kao Rossi :!: :!: ,odusevio nas je iskreno kao i Daneta koji vozi onu afriku na TKC 80 gumama kao RR motor,pocinjem da mislim da ce da se proizvodi samo ta guma kao univerzalna guma cak i za RR motore :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ma nemam sta da kazem, Veci, uzmi urami nasu sliku, stavi pored kreveta, poljubi je svako vece pred spavanje i kazi 'hvala vam momci sto ste mi oci potvorili, ja sam mislio da je zivot reka':D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

A Veci onolika momcina a vozi onog komarca... :lol:

 

ali da ga vozi....vozi ga..... za sve pare!!! :)

 

Pošto mogu s njim da se nosim, znaèi vi ostali ste babe... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

A Veci onolika momcina a vozi onog komarca... :lol:

 

ali da ga vozi....vozi ga..... za sve pare!!! :)

 

Pošto mogu s njim da se nosim' date=' znaèi vi ostali ste babe... :lol:[/quote']

 

Pa ja sam onako....dama u godinama...baba mi zvuci ruzno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Sad mi je jos draze sto sam Vas upoznao!! :D Svaka cast!! :)

 

P.S. A sa TV ENTERa cu da uzmem neke slike gde je i moja masina medju vashim pa cu da se qrcim da sam i ja isao sa vama :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Bravo momci! :kul:

Mozzda cemo jednog lepog dana i popiti tu kaficu...(i sad treba da ide smajli sa dugachkom sedom bradom..)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

e momci momci, da znate koga sam sreo u Mojkovcu, sad biste svi cutali i niko ni rijeci nebi smio progovorit! premocnog i prevelikog Chalu(with Xenia naravno;) ) ! ja se vracam i vozim kao civilizovan covjek, kad na izlaz iz Mojkovca vidim ja (S)Troma parkiranog kraj puta i osobe kao odmaraju... ja malo blize, Chala i Xenia uzivaju u pogledu na vec gore pomenuto motorce... hehe, te se zajedno vratismo za PG. oni nastavili za Bar kod Gasha a ja pravac doma da se u pelene uvalim, jer ova dvojica, sto mi OCI OTVORISE, mi nisu dali zaspat! kakvi su to mesari, pa to je strasno.

Dakle, stojim iza onoga recenoga juce pred dosta svjedoka, Koma je dobar vozac, a Dane je lud! ljudi, da tako neko vozi na kros gumama po asvaltu i pri tome da ostane NA motoru.. ima samo u 007 filmovima :lol:

nemam rijeci, proveo sam se junacki, naslusao sam se Kominog hrkanja, nagledao Danetove prasine... upoznao sa ostatkom ekipe BJB na Mokroj Gori i mogu samo konstatovat da su ovi forumi puni totalno pozitivnog naroda. svaka cast junaci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

A Veci onolika momcina a vozi onog komarca... :lol:

 

ali da ga vozi....vozi ga..... za sve pare!!! :)

 

Pošto mogu s njim da se nosim' date=' znaèi vi ostali ste babe... :lol:[/quote']

 

to sto se neko nosi sa Vecijem je jako veliki kompliment... :D Hvalis sam sebe, isto ko ja :D

ijaoo sto je ovo dobro, kazes nekom kako super vozi i sad on mora isto da kaze za tebe, da ispadne kulturan... xexe

Inace da znas Veci nas je velikodusno pozvao kod sebe, reko je, mozete da dodjete kad ocete, al najbolje za dva meseca. Mi bi dosli i pre al sta ces, mozda ga nismo dovoljno dobro ugostili :D Tako da se vidimo dole za 2 meseca, kad on opet sedne na motor, pa ko zna mozda nas i do Bara povede :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Sad mi je jos draze sto sam Vas upoznao!! :D Svaka cast!! :)

 

P.S. A sa TV ENTERa cu da uzmem neke slike gde je i moja masina medju vashim pa cu da se qrcim da sam i ja isao sa vama :D:D

 

:kul: :pivo:

 

Valjda ce da bude neki ulaz preko reda, na leto :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Bravo momci! :kul:

Mozzda cemo jednog lepog dana i popiti tu kaficu...(i sad treba da ide smajli sa dugachkom sedom bradom..)

 

ijaooooooo, pa jer zovemo stalno... dobro ako nece muhamed bregu, onda ce breg Yomanu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Inace da znas Veci nas je velikodusno pozvao kod sebe' date=' reko je, mozete da dodjete kad ocete, al najbolje za dva meseca. Mi bi dosli i pre al sta ces, mozda ga nismo dovoljno dobro ugostili :D Tako da se vidimo dole za 2 meseca, kad on opet sedne na motor, pa ko zna mozda nas i do Bara povede :D[/quote']

 

strasno ste me ugostili :roll: . prvo vece sam morao da se najedem kao stoka, odem u krevet i pred spavanje ismijem kao nikad do sad. sjutra dan sam morao da se spustam niz Kopaonik s vama, obezbijedili mi bord, cijelu opremu, ski pas... pa onda vozili onom najboljim mogucim asvaltom ikad probanim, krivina na krivinu, da bismo stigli i upoznali se sa svim junacima sa BJB, proveli se extra i najeli kao kraljevi. Uvece grad i pijanka do 6 jutros. i to je vama dobar docek? eee momci momci... doc cete vi kod mene, pa makar i to bilo za 2 mjeseca :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ijaooooooo' date=' pa jer zovemo stalno... dobro ako nece muhamed bregu, onda ce breg Yomanu ;)[/quote']

 

cekaj, ne mislis valjda da si ti breg?! :shock:

 

:finger:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

A Veci onolika momcina a vozi onog komarca... :lol:

 

ali da ga vozi....vozi ga..... za sve pare!!! :)

 

Pošto mogu s njim da se nosim' date=' znaèi vi ostali ste babe... :lol:[/quote']

 

to sto se neko nosi sa Vecijem je jako veliki kompliment... :D Hvalis sam sebe, isto ko ja :D

ijaoo sto je ovo dobro, kazes nekom kako super vozi i sad on mora isto da kaze za tebe, da ispadne kulturan... xexe

Inace da znas Veci nas je velikodusno pozvao kod sebe, reko je, mozete da dodjete kad ocete, al najbolje za dva meseca. Mi bi dosli i pre al sta ces, mozda ga nismo dovoljno dobro ugostili :D Tako da se vidimo dole za 2 meseca, kad on opet sedne na motor, pa ko zna mozda nas i do Bara povede :D

 

Koja dva mjeseca, ajte odma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Sad mi je jos draze sto sam Vas upoznao!! :D Svaka cast!! :)

 

P.S. A sa TV ENTERa cu da uzmem neke slike gde je i moja masina medju vashim pa cu da se qrcim da sam i ja isao sa vama :D:D

 

:kul: :pivo:

 

Valjda ce da bude neki ulaz preko reda' date=' na leto :D[/quote']

 

Za ufur nemoj da brines, a preko reda cemo da sredimo i neke zene! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja