Jump to content

Moto Zajednica

doshla kawa

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova

pozz,

 

evo da se pohvalim danas ''doshla'' kawa.

prvi utisci sa danashnje voznje: super vuche do 140 posle toga s emalo muchi, vibracije su prihvatljive,...itd sve u svemu super :)

 

<a href=404.jpg' alt='404.jpg'>[/img]

 

kawasaki klx 650 94. god. 2300 eu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Cestitam:)

 

PS malo mi to deluje preskupo...mozda se varam... :roll:

 

i meni se cini da je jaca cena posto se bavim uvozom, rekao bih pun kantar cena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Svaka cast na motoru. Rekli smo da necemo o cenama. Svaka roba vredi onoliko koliko je neko spreman da plati. Ko zna zasto je tako. Nek tebe ta masina sluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR
Svaka cast na motoru. Rekli smo da necemo o cenama. Svaka roba vredi onoliko koliko je neko spreman da plati. Ko zna zasto je tako. Nek tebe ta masina sluzi.

bas tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Rekli smo da necemo o cenama u rubrici prodaja a ne na celom sajtu. Nema tu niceg nedobronamernog, naprotiv, najobicniji komentar. Ovo je informativni sajt u krajnjem slucaju..... zar ne? Ne moramo bas svi svakom da se uvlacimo u dupe samo nogice da nam (vam) vire :)

 

Hvala bogu da nam je drago sto si ga kupio, tesko je skrpiti kintu za gumu a kamoli za ceo bajk:) Jos jednom cestitke za kawu:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Cestitam:)

PS malo mi to deluje preskupo...mozda se varam... :roll:

Sve je to relativno... Ako ga pazariš za 1600-1700E, a moraš ODMA da metneš u njega 2 nove gume, lanac-lanèanike, ploèice, ulje, filtere, registraciju... ko je tu onda lud i šta je tu skupo a šta povoljno??? U ovoj rubrici je sasvim ok poprièati i o ceni, jer niko ništa ne prodaje, trgovina obavljena, vuk sit, ovce na broju :wink:

P.S.Uskoro otvaram novu temu o kupovini polovnog motocikla sa svim detaljima i ciframa :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Cestitam:)

PS malo mi to deluje preskupo...mozda se varam... :roll:

Sve je to relativno... Ako ga pazariš za 1600-1700E' date=' a moraš ODMA da metneš u njega 2 nove gume, lanac-lanèanike, ploèice, ulje, filtere, registraciju... ko je tu onda lud i šta je tu skupo a šta povoljno??? U ovoj rubrici je sasvim ok poprièati i o ceni, jer niko ništa ne prodaje, trgovina obavljena, vuk sit, ovce na broju :wink:

P.S.Uskoro otvaram novu temu o kupovini polovnog motocikla sa svim detaljima i ciframa :roll:[/quote']

 

 

GREMLIN

E pa nema svako sansu da kupi od Cope-a motor po cijeni "pravoj sitnici"....

 

Sanse se stvaraju uglavnom ne padaju sa neba, ima malo i prijateljstva, drugarstva, minulog rada, i prebijanja, tako da nije sve WHAT MEETS THE EYE, tako da ono sto se cuje ili vidi mozda je reyultat necega predjasnjeg. Cope i ja se ne znamo od juce. Drugo, cene na zapadu su daleko povoljnije za vecinu tipova motora, a to sto placamo carinu i porez, to je nas problem, a sto su nam plate istovremeno desetostruko manje. .... PARADOX zar ne? :lol:8)

 

I potpuno se slazem sve je relativno, najbitnije je da se covek voza, 100, 200 gore dole, nije bitno:) Sto kazu, da ne davim vise, ja se iskljucujem iz teme:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

hvala vam svima :)

 

shto se cene tiche, da mozda je malo skuplji, ali ima dosta novih delova i nema shta d a se radi na njemu....sem mozda zadnje gume koja josh jedno vreme moze da sluzi...

 

...e sad odo da se vozam :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pa kada je rec o cenama, ja znam ljude koji prodaju Extra povoljno motore. Sve cisto i legano. Kada bih vam rekao koliko sam ja platio neki motor, vi bi seli na dupe. Sve sa papirima. I smem za opkladu da ga teram u bilo koju drzavu. Ali necu da kvarim drugom poslove. Svako neka trazi koliko hoce. A kupac neka plati koliko moze. Kada vidim u rubrici za prodaju koliko neki prodaju svoje motore, pa to je stvarno preterano. kao da su od zlata. Ja se svaki put pre kupovine motora ili kola Jako dobro informisem i raspitam. Mogu da omanem u 200-300e ili ako mi je hica, pa platim malo vise, inace nema sanse da na meni neko zaradi vise od par stotki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

:DPa brate,ako znas gde moze da se kupi dobar i legalan motor po povoljnim cenama-reci i nama da se ne zlopatimo sa raznoraznim prevarantima,preplacujemo motore,itd. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo danas na miseluku tip prodaje cbr 1000rr 2005 crna xenon farovi, extra, sve fabricko 7500e-8000e. Jel to puno? I da sam izvadio na primer 7200 ili 7300 on bi je dao. Eto, uvek moze da se natrci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja