Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha DT 50

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

kad budes kupovao obavezno povedi nekoga ko se razume u taj motor, nemoj da te privuce samo cena da nebi kasnio imao velike troskove.

ako se ne varam (neka me neko ispravi), kada dodje novi zakon PSP se polaze sa 16 godina. bar je tako bilo u nekoj tabeli koju sam citao pre par meseci. mada ne verujem da ce te uhvatiti. samo gledaj sto pre da polazes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Stari zakon za polaganje je do nove godine, a verovatno i duze.

Ova dt50 sto se prodaje na forumu je zanimljiva, steta samo sto mi nije blize da je pogledam :)

Jel na dt 50 minarelli masina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa iskreno po meni vise mi vredi da kupim ATX nego tu yamah dt 50 96' god.nevredi da 650 evra za isti kvalitet kao atx sto je lepo sredjen za 400 eu.

 

Vozio sam ATX-a 6 sezona, odnos cena / kvalitet je OK. Ne bi trebalo da izgubiš novac na njemu.

Lično mislim da je DT50 kvalitetniji motor - sve na njemu je boljeg kvaliteta i duže će trajati zato mislim da je razlika u ceni sasvim

opravdana.

 

Zavisi šta ti stvarno želiš.

Srećno u nabavci motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

Slazem se stobom totalno..jeste da duze traje,kvalitetnije ali ono sto nudi isto moze i atx o tome ti govorim uopste nevredi davati tolike pare za dt ..to ti kazem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo necu da te savetujem ali ja da sam tvojih godina i da imam para,uzeo bi 125-icu ali trajno registrovanu(SO tablice)polozio psp i po gasu.

 

Ja sam bas letos gledao Cagivu Mito 125 na male table(trajno registrovana kao 50 kubika)94god davao mi decko za mog yuga glavu za glavu,a yuga sam cenio 1000 evra,malo je falilo da je uzmem.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Evo necu da te savetujem ali ja da sam tvojih godina i da imam para,uzeo bi 125-icu ali trajno registrovanu(SO tablice)polozio psp i po gasu.

 

Ja sam bas letos gledao Cagivu Mito 125 na male table(trajno registrovana kao 50 kubika)94god davao mi decko za mog yuga glavu za glavu,a yuga sam cenio 1000 evra,malo je falilo da je uzmem.

 

To zvuči primamljivo. Hteo sam i ja tako nešto kada sam bio mlađi. Ima DR 125 na SO tablici. Ali pošto je to vrsta prevare (zakonski gledano) bolje je da jednog dana lepo položi za A kategoriju i mirno vozi šta god hoće bez ikakvih ograničenja. Ako policija jednog dana počne da kontroliše ozbiljno provaliće ga na tehničkom pregledu bez mnogo gledanja.

 

Tako registrovani motori su obično precenjeni u odnosu na iste - legalne. Ljudi zacepe cenu i ne spuštaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja