Jump to content

Moto Zajednica

Problem sa karburatorom - JAWA 350ts

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova

Postovani,

molio bih nekoga od vas ko ima ideju sta moze uzrokovati sledeci problem da mi pomogne...

Naime,radio sam generalnu popravku na mojoj JAWI 350 TwinSport i motor sam sastavio bez problema potpuno sam.Nastelovao sam i paljenje i motor radi relativno dobro,ima dobro ubrzanje,radi na ler gasu,jednom recju dobro ide ali imam jedan problem sa karburatorom:

- kada je motor hladan(znaci kad ga ne palim ceo dan) nece da upali sve dok mu ne prekrijem rukom dovod za vazduh(i prakticno mu iprovizujem sauh na taj nacin),ali kada taj prvi put upali i radi 2-3 min. posle toga pali cim mu dodatkem kurblu tako da nemam potrebe da mu rukom zatvaram vazduh.

Ovo mi predstavlja problem jer ne mogu da namestim filter za vazduh,tacnije,ja ga namestim ali svakog jutra moram da ga rasturam da bih rukom zapusio vazduh dok motor prvi put upali...

 

Sumnjam na problem sa sauhom mada nisam stigao zbog ove kise da rasturim karburator.Video sam da tamo ima i neka dva srafa za stelovanje(predpostavljam za smesu i ler gas) pa dali bi mozda neko stelovanje ovih srafova resilo problem?

 

Hvala unapred.Milos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja